Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

emeska1974

(2012-11-15 19:25)

robię podobną ciut inne składniki ale jest pyszna ! polecam

wz

(2012-11-15 19:04)

mogę poprosić o przepis na ciasteczka z galaretką

heiworth

(2012-11-15 18:31)

Dobra... ....dodałam nieznacznie soli i pieprzu ,bo w przepisie nie ma ...myślę ,że można ją jeść nie tylko do obiadu ale również jako samodzielną sałatkę ....na pewno będę ją powtarzać:)

nadia

(2012-11-15 17:07)

Mojej rodzince dzisiaj bardzo smakowalo a ja jeszcze dodalam szczypte cynamonu ;) Dzieki za przepis :)

asieksza

(2012-11-15 16:14)

My zamiast masełka dajemy śmietanę z cukrem.

asieksza

(2012-11-15 16:13)

Przepisik jak dla mnie idealny. Dla mojej pięcioosobowej rodzinki robię z czterech kostek twarogu. Do tej pory córcie mi pomagały w wycinaniu kluseczek. Dzisiaj dostały miseczkę, widelec, kostkę twarogu, gdy już się z nim uporały dostały sól i wbiłam im po jednym jajku. Potem mąka i same na deseczkach formowały leniwce. Ja w tym czasie zrobiłam surówkę z marchewki, jabłuszka, soku z cytryny i pomarańczy. W trakcie gdy pierwsze się już gotowały zrobiłyśmy powtórkę z kolejnymi dwoma kostkami i zjedliśmy pyszny obiadek. Innego przepisu już nie szukam, chociaż w moim smaku z dzieciństwa chyba było więcej twarogu, a może po prostu ten, który jet teraz już nie jest taki sam.

Madame2006

(2012-11-15 15:52)

Przepraszam, właśnie zauważyłam info, o które prosiłam w dyskusji. Ale gapa ze mnie. Pozdrawiam!

Madame2006

(2012-11-15 15:50)

Mam pytanie: smażymy je na tłuszczu? Z tego, co się orientuję,  w tradycyjnych amerykańskich pancakes jest olej, dlatego smaży się je na suchej patelni. W przepisie nie znalazłam żadnej wzmianki na ten temat, wię proszę o info :)

basia19

(2012-11-15 15:45)

A ja jestem ciekawa, tego marcepanu. Kiedyś próbowałam robić, ale wyszła mi twarda jak skała klucha. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że 30 dag cukru i tyle samo mielonych migdałów (przecież migdały są suche, nie tłuste jak orzechy) utrze się z tak małą ilością płynu.

gosia64

(2012-11-15 15:43)

Zrobilam, ale nie gotowalam ajerkoniaku, dodalam jak wystyglo. Wyparowal mi tylko raz w czasie pieczenia, hahaha!!! Babka super! Polecam!

gosia64

(2012-11-15 15:40)

Baklazany mozna jesc ze skorka i bez, jak kto woli, ja robie grilowane ze skorka, a panierowane bez.

angel_ona:)

(2012-11-15 15:36)

Pyszna zupa :) i bardzo łatwa do zrobienia

Fot. basia19, Dziury
Dziury
99.8k
1.5k
208
basia19
bogdzia

(2012-11-15 15:30)

O proszę Megi

violcia186

(2012-11-15 15:18)

pierogi wyszły świetne

rades

(2012-11-15 15:18)

przyszne ciasteczko,mieciutkie rozpływa się w ustach,polecam,dziękuję za przepis

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij