robię podobną ciut inne składniki ale jest pyszna ! polecam
mogę poprosić o przepis na ciasteczka z galaretką
Dobra...
....dodałam nieznacznie soli i pieprzu ,bo w przepisie nie ma ...myślę ,że można ją jeść nie tylko do obiadu ale również jako samodzielną sałatkę ....na pewno będę ją powtarzać:)
Mojej rodzince dzisiaj bardzo smakowalo a ja jeszcze dodalam szczypte cynamonu ;) Dzieki za przepis :)
My zamiast masełka dajemy śmietanę z cukrem.
Przepisik jak dla mnie idealny. Dla mojej pięcioosobowej rodzinki robię z czterech kostek twarogu. Do tej pory córcie mi pomagały w wycinaniu kluseczek. Dzisiaj dostały miseczkę, widelec, kostkę twarogu, gdy już się z nim uporały dostały sól i wbiłam im po jednym jajku. Potem mąka i same na deseczkach formowały leniwce. Ja w tym czasie zrobiłam surówkę z marchewki, jabłuszka, soku z cytryny i pomarańczy. W trakcie gdy pierwsze się już gotowały zrobiłyśmy powtórkę z kolejnymi dwoma kostkami i zjedliśmy pyszny obiadek. Innego przepisu już nie szukam, chociaż w moim smaku z dzieciństwa chyba było więcej twarogu, a może po prostu ten, który jet teraz już nie jest taki sam.
Przepraszam, właśnie zauważyłam info, o które prosiłam w dyskusji. Ale gapa ze mnie. Pozdrawiam!
Mam pytanie: smażymy je na tłuszczu? Z tego, co się orientuję, w tradycyjnych amerykańskich pancakes jest olej, dlatego smaży się je na suchej patelni. W przepisie nie znalazłam żadnej wzmianki na ten temat, wię proszę o info :)
A ja jestem ciekawa, tego marcepanu. Kiedyś próbowałam robić, ale wyszła mi twarda jak skała klucha. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że 30 dag cukru i tyle samo mielonych migdałów (przecież migdały są suche, nie tłuste jak orzechy) utrze się z tak małą ilością płynu.
Zrobilam, ale nie gotowalam ajerkoniaku, dodalam jak wystyglo. Wyparowal mi tylko raz w czasie pieczenia, hahaha!!! Babka super! Polecam!
Baklazany mozna jesc ze skorka i bez, jak kto woli, ja robie grilowane ze skorka, a panierowane bez.
Pyszna zupa :) i bardzo łatwa do zrobienia
przyszne ciasteczko,mieciutkie rozpływa się w ustach,polecam,dziękuję za przepis