To jutro spróbuję zrobić :D
Ja zawsze to ciasto trzymam w lodowce, jak zreszta kazde ciasto z masa :)
Ciesze sie ze smakowalo, pozdrawiam!
Apetycznie wygląda Twój piernik, ciekawa jestem jak smakuje:) Zastępowałaś kiedyś proszek do pieczenia sodą? Moim zdaniem w smaku jest dużo lepszy i ma ciemniejszy kolorek niż z proszkiem, ale oczywiście to tylko moje zdanie:)
Rolada pyszna ale dałam za dużo jabłka i mi się strasznie rozwalało przy zwijaniu. Na weekend zrobie z gruszkami :D
Jak już pisałam w dyskusjii - musiałam dodać dużo więcej mąki ( około szklanki ) a i tak ciasto było bardzo rzadkie ,podczas pieczenia zrobiło się ciasto a nie strucla - rozlało się na blasze - (dodam że sztruclę robiłam już wiele razy ale takiego efektu nie było).Ale samo ciacho bardzo dobre , zjedliśmy ze smakiem.
Babka wyszła super ! bardzo dobry przepis i łatwy :)
:)
Pyszne ciasto.Naprawdę robi furorę.Najlepsze na drugi dzień z lodówki.
Dziekuje Wkn za pomoc :)
Dziękuję za odpowiedź, mam zrobioną listę co mam kupić ale wolałam się upewnić ,blaszkę o wymiarach które podałaś też posiadam.Niebawem dam znać jak wyszło ale już patrząc na zdjęcie dostaję ślinotoku więc czuję że będzie przepyszne.Dziękuję za sprawdzenie wymiarów.
MR, proszę weź sobie ten talerzyk ze zdjęcia. Dziękuję za miły komentarz.
I jeszcze dodam, że biszkopty wyszły mi dość wysokie, więc je nasączyłam ponczem cytrynowym, wydaje mi się, że trzeba jednak je nasączać. Dzięki
Ciasto bardzo dobre. Obawiałam się, że w masie ajerkoniakowej będzie czuć te surowe zółtka, ale nic z tego, alkohol zakamuflował wszystko. Zamiast kremu czekoladowego zrobiłam krem kawowy i wszystko to było niezwykle pyszne. Polecam przepis i pozdrawiam autorkę.
Nie ma sprawy, wypytam dokładnie co i jak (bo ja w tym temacie jestem zielona) i za niedługo na pewno się odezwę ;o)