Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

DZASTI

(2012-11-15 15:00)

To jutro spróbuję zrobić :D

gosiekb

(2012-11-15 14:57)

Ja zawsze to ciasto trzymam w lodowce, jak zreszta kazde ciasto z masa :)

Ciesze sie ze smakowalo, pozdrawiam!

Fot. basia19, Dziury
Dziury
99.8k
1.5k
208
basia19
megi65

(2012-11-15 14:56)

Bogdziu ! Rozczarowana jestem  z lekka  gdzie fotka  ??

Mama - Różyczki

(2012-11-15 14:51)

Apetycznie  wygląda Twój piernik, ciekawa jestem jak smakuje:) Zastępowałaś kiedyś proszek do pieczenia sodą? Moim zdaniem w smaku jest dużo lepszy i ma ciemniejszy kolorek niż z proszkiem, ale oczywiście to tylko moje zdanie:)

klio

(2012-11-15 14:27)

Rolada pyszna ale dałam za dużo jabłka i mi się strasznie rozwalało przy zwijaniu. Na weekend zrobie z gruszkami :D

Pec

(2012-11-15 14:12)

Jak już pisałam w dyskusjii - musiałam dodać dużo więcej mąki ( około szklanki )  a i tak ciasto było bardzo rzadkie ,podczas pieczenia zrobiło się ciasto a nie strucla - rozlało się na blasze - (dodam że sztruclę robiłam już wiele razy ale takiego efektu nie było).Ale samo ciacho bardzo dobre , zjedliśmy ze smakiem.

paticia88

(2012-11-15 13:59)

Babka wyszła super ! bardzo dobry przepis i łatwy  :)

Wkn

(2012-11-15 13:48)

:)

stefulcia

(2012-11-15 13:43)

Pyszne ciasto.Naprawdę robi furorę.Najlepsze na drugi dzień z lodówki.

nadia

(2012-11-15 13:32)

Dziekuje Wkn za pomoc :)

cyfra1994

(2012-11-15 13:01)

Dziękuję za odpowiedź, mam zrobioną listę co mam kupić ale wolałam się upewnić ,blaszkę o wymiarach które podałaś też posiadam.Niebawem dam znać jak wyszło ale już patrząc na zdjęcie dostaję ślinotoku więc czuję że będzie przepyszne.Dziękuję za sprawdzenie wymiarów.

bogdzia

(2012-11-15 13:00)

MR, proszę weź sobie ten talerzyk ze zdjęcia. Dziękuję za miły komentarz.

Fot. basia19, Dziury
Dziury
99.8k
1.5k
208
basia19
bogdzia

(2012-11-15 12:54)

I jeszcze dodam, że biszkopty wyszły mi dość wysokie, więc je nasączyłam ponczem cytrynowym, wydaje mi się, że trzeba jednak je nasączać. Dzięki

bogdzia

(2012-11-15 12:51)

Ciasto bardzo dobre. Obawiałam się, że w masie ajerkoniakowej będzie czuć te surowe zółtka, ale nic z tego, alkohol zakamuflował wszystko. Zamiast kremu czekoladowego zrobiłam krem kawowy i wszystko to było niezwykle pyszne. Polecam przepis i pozdrawiam autorkę.

malibu

(2012-11-15 12:50)

Nie ma sprawy, wypytam dokładnie co i jak (bo ja w tym temacie jestem zielona) i za niedługo na pewno się odezwę ;o)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij