Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

dora182

(2012-11-12 08:56)

Niezłe ciasto. Ekspresowe w wykonaniu, wilgotne, długo świeże i całkiem smaczne. Ja zrobiłam z polewą czekoladową na wierzchu. Następny raz spróbuję z powidłami zamiast dżemu i przekroję ciasto na pół i także przełożę powidłami, bo spodziewam się że wtedy ciasto jeszcze zyska.

mggi63

(2012-11-12 08:52)

Tak,moim zdaniem jest to sałatka,która najlepiej się sprawdza i smakuje.Zawsze schodzi do ostatniej łyżki.Moja wersja to troche śmietany,musztardy ,majonezu.Pychota!!!

Agapis

(2012-11-12 08:33)

monia nie wiem czy zapiekłam, bo to co zostało na drugi dzień podeszło surowym białkiem. Gdyby było upieczone to nie powinno się tak stać. Nie wiem co zrobłam źle :-/

je7mima

(2012-11-12 07:43)

Dziękuję Młoda i życzę sukcesów kulinarnych :-D

marikka23

(2012-11-12 00:16)

Też uważam, że sałatka jarzynowa jest najlepsza z najlepszych. Robię podobnie, jedyna różnica to to, że mieszam majonez ze śmietaną w proporcjach 1 : 2 , dodaję też łyżeczkę ketchupu i łyżeczkę musztardy sarepskiej, no i sól, pieprz i koniecznie słodka papryka w proszku, tak ciut ciut. Wychodzi pyyyyyyszna......... Pozdrawiam smakoszy sałatek!

merylu

(2012-11-12 00:06)

Bardzo lubię tradycyjną jarzynową sałatkę , nigdy nie jadłam ze śmietaną, ale muszę spróbowac . Bardzo podoba mi się również dekoracja

Mama - Różyczki

(2012-11-11 23:50)

Pyszna, też taką lubię:)

giero87

(2012-11-11 23:38)

proste i smaczne, super przepis 

gosiekb

(2012-11-11 23:38)

Mysle ze nie jest najwazniejsze czy na zdjeciu mieso widac czy nie, wazne jak to smakuje. Robie podobnie tylko mieso inaczej doprawiam i nie dodaje do niego jajka. Pozwolisz ze skorzystam z Twojego przepisu :) pozdrawiam.

antosia2004

(2012-11-11 23:19)

zrobiłam dzisiaj pierwszy raz w zyciu , i normalnie sie nie moge nacieszyc :) jutro wysle wam zdjecie. cudownie.

piegusowa

(2012-11-11 22:51)

Pyszne, po raz kolejny. Tym razem z wisienkami i jabłkiem..

masunia

(2012-11-11 22:38)

Rewelacyjny przepis-właśnie go wykorzystałam :) Rodzina zadowolona na maksa :) Wielki pozytyw! Pozdrawiam

Mloda

(2012-11-11 22:24)

myślę, że miód jest w tym przypadku lepszy, po prostu lepiej rozgrzewa. Ale z cukrem też pewnie wyjdzie smaczna (chociaż szczerze się przyznaję - nie próbowałam;))

Mloda

(2012-11-11 22:21)

Mówisz i masz - Zapraszam;))

ania5825

(2012-11-11 22:15)

czy posłodzona cukrem będzie o wiele gorsza niż miodem? bo aktualnie nie mam miodu, a mam mandarynki ;) no i ochotę na herbatkę ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij