Niezłe ciasto. Ekspresowe w wykonaniu, wilgotne, długo świeże i całkiem smaczne. Ja zrobiłam z polewą czekoladową na wierzchu. Następny raz spróbuję z powidłami zamiast dżemu i przekroję ciasto na pół i także przełożę powidłami, bo spodziewam się że wtedy ciasto jeszcze zyska.
Tak,moim zdaniem jest to sałatka,która najlepiej się sprawdza i smakuje.Zawsze schodzi do ostatniej łyżki.Moja wersja to troche śmietany,musztardy ,majonezu.Pychota!!!
monia nie wiem czy zapiekłam, bo to co zostało na drugi dzień podeszło surowym białkiem. Gdyby było upieczone to nie powinno się tak stać. Nie wiem co zrobłam źle :-/
Dziękuję Młoda i życzę sukcesów kulinarnych :-D
Też uważam, że sałatka jarzynowa jest najlepsza z najlepszych. Robię podobnie, jedyna różnica to to, że mieszam majonez ze śmietaną w proporcjach 1 : 2 , dodaję też łyżeczkę ketchupu i łyżeczkę musztardy sarepskiej, no i sól, pieprz i koniecznie słodka papryka w proszku, tak ciut ciut. Wychodzi pyyyyyyszna......... Pozdrawiam smakoszy sałatek!
Bardzo lubię tradycyjną jarzynową sałatkę , nigdy nie jadłam ze śmietaną, ale muszę spróbowac . Bardzo podoba mi się również dekoracja ![]()
Pyszna, też taką lubię:)
proste i smaczne, super przepis
Mysle ze nie jest najwazniejsze czy na zdjeciu mieso widac czy nie, wazne jak to smakuje. Robie podobnie tylko mieso inaczej doprawiam i nie dodaje do niego jajka. Pozwolisz ze skorzystam z Twojego przepisu :) pozdrawiam.
zrobiłam dzisiaj pierwszy raz w zyciu , i normalnie sie nie moge nacieszyc :) jutro wysle wam zdjecie. cudownie.
Pyszne, po raz kolejny. Tym razem z wisienkami i jabłkiem..
Rewelacyjny przepis-właśnie go wykorzystałam :) Rodzina zadowolona na maksa :) Wielki pozytyw! Pozdrawiam
myślę, że miód jest w tym przypadku lepszy, po prostu lepiej rozgrzewa. Ale z cukrem też pewnie wyjdzie smaczna (chociaż szczerze się przyznaję - nie próbowałam;))
Mówisz i masz - Zapraszam;))
czy posłodzona cukrem będzie o wiele gorsza niż miodem? bo aktualnie nie mam miodu, a mam mandarynki ;) no i ochotę na herbatkę ;)