Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

martia25

(2012-11-11 21:45)

Sałatka Bardzo dobra polecam bardzo na imprezie każdemu smakowala :)

cyfra1994

(2012-11-11 21:30)

Witam robię te ziemniaczki od jakiegoś czasu, goszczą na moim stole parę razy w miesiącu i zawsze zapominam o dodaniu komentarza. Dla mnie i mojej rodziny są rewelacyjne, nadają się do obiadu codziennego ale również uroczystego.Dziękuję za przepis i pozdrawiam autorkę.

niania09

(2012-11-11 21:16)

Te wszystkie twoje kawy, herbaty i czekolaady mmmmm.....prosze zaproś mnie na którąśplis.

kasikkol

(2012-11-11 21:01)

Babka bardzo dobra, zniknęła w oka mgnieniu jeszcze ciepła. Wędruje do ulubionych oczywiście :-)

niania09

(2012-11-11 20:59)

Ha ha faktycznie biedna ale napewno dobra i raczej wszystkie składniki zawsze sie ma.

Izma73

(2012-11-11 20:49)

Korzystałam już dwa razy z tego przepisu.Za drugim razem zamiast papryki konserwowej dałam paprykę w keczupie-pyszności.

janeczka669

(2012-11-11 20:23)

Zrobiłam tę drożdżówkę zachęcona wieloma zachwytami. 

Dla mnie dużym plusem jest to, że nie ma przy niej dużo roboty, wyrosła owszem bardzo ładnie, jest puszysta. Jednak jesli chodzi o sam smak, no coż jak dla mnie po prostu przeciętny.

czarnula

(2012-11-11 20:16)

MEJ ciesze się bardzo ze smakowało.

ja po ostatnich komentarzach tez nabrałam znowu na nią ochoty i dzisiaj u mnie na stole też rządziła karkówka

piszczalka

(2012-11-11 20:00)

Ciasto super! Dawno juz nie robilam zebry, swoj przepis zgubilam, wiec teraz Twoj bedzie tez i moim :) Ciasto jedynie pieklam godzine i 20 minut (nie wiem czemu), poza tym wyrosło ładnie i było pyszne!

 

mej

(2012-11-11 19:58)

Karkowka zrobiona, jest smaczna, ciekawy smak, mozna spokojnie polecic kazdemu,zrobilam wiecej sosu - tzn wieksza ilosc keczupu i dzemu (zurawina do miesa + powidla sliwkowe) do tego 4 tylko lyzki oleju, pieklam w temperaturze 200 stopnii. Dziekuje za przepis.... wszystkim smakowalo

ania205

(2012-11-11 19:10)

cokta2..to widać że jesteś mongołką..mongołem...bo zmieniasz nicki co chwilę i wpisujesz w komentarzach bzury...(((((

cokta2

(2012-11-11 18:44)

witam ja jestem mongołką i chciałabym zapytac  czy to tylko nazwa tej zupa czy naprawde ona jest mongolska bo mam 29 lat i nigdy nie jadłam u nas takiej zupy i nie ma takiej 

-Elunia-

(2012-11-11 18:05)

Zrobiłam dziś te ziemniaczki na obiad, są rewelacyjne  Tylko musiałam je troche dłużej trzymać w piekarniku bo po 40 minutach były jeszcze twardawe. W każdym bądź razie przepis ląduje w ulubionych.

makusia

(2012-11-11 18:03)

Ulla, ja się zakochałam w tym panu granacie  Cieszę się że i Wam posmakowało:)

kasiuniuniusia

(2012-11-11 17:49)

przepraszam za zdjecie...wiem ze jest kiepskie, robione tel pozno wieczorem mieso jest w srodku, nastepnym razem jak bede je robic postaram sie o lepsze foto.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij