Sałatka Bardzo dobra polecam bardzo na imprezie każdemu smakowala :)
Witam robię te ziemniaczki od jakiegoś czasu, goszczą na moim stole parę razy w miesiącu i zawsze zapominam o dodaniu komentarza. Dla mnie i mojej rodziny są rewelacyjne, nadają się do obiadu codziennego ale również uroczystego.Dziękuję za przepis i pozdrawiam autorkę.
Te wszystkie twoje kawy, herbaty i czekolaady mmmmm.....prosze zaproś mnie na którąś
plis.
Babka bardzo dobra, zniknęła w oka mgnieniu jeszcze ciepła. Wędruje do ulubionych oczywiście :-)
Ha ha faktycznie biedna ale napewno dobra i raczej wszystkie składniki zawsze sie ma.
Korzystałam już dwa razy z tego przepisu.Za drugim razem zamiast papryki konserwowej dałam paprykę w keczupie-pyszności.
Zrobiłam tę drożdżówkę zachęcona wieloma zachwytami.
Dla mnie dużym plusem jest to, że nie ma przy niej dużo roboty, wyrosła owszem bardzo ładnie, jest puszysta. Jednak jesli chodzi o sam smak, no coż jak dla mnie po prostu przeciętny.
MEJ ciesze się bardzo ze smakowało.![]()
ja po ostatnich komentarzach tez nabrałam znowu na nią ochoty i dzisiaj u mnie na stole też rządziła karkówka![]()
Ciasto super! Dawno juz nie robilam zebry, swoj przepis zgubilam, wiec teraz Twoj bedzie tez i moim :) Ciasto jedynie pieklam godzine i 20 minut (nie wiem czemu), poza tym wyrosło ładnie i było pyszne!
Karkowka zrobiona, jest smaczna, ciekawy smak, mozna spokojnie polecic kazdemu,zrobilam wiecej sosu - tzn wieksza ilosc keczupu i dzemu (zurawina do miesa + powidla sliwkowe) do tego 4 tylko lyzki oleju, pieklam w temperaturze 200 stopnii. Dziekuje za przepis.... wszystkim smakowalo
cokta2..to widać że jesteś mongołką..mongołem
...bo zmieniasz nicki co chwilę i wpisujesz w komentarzach bzury...(((((
witam ja jestem mongołką i chciałabym zapytac czy to tylko nazwa tej zupa czy naprawde ona jest mongolska bo mam 29 lat i nigdy nie jadłam u nas takiej zupy i nie ma takiej
Zrobiłam dziś te ziemniaczki na obiad, są rewelacyjne
Tylko musiałam je troche dłużej trzymać w piekarniku bo po 40 minutach były jeszcze twardawe. W każdym bądź razie przepis ląduje w ulubionych.
Ulla, ja się zakochałam w tym panu granacie
Cieszę się że i Wam posmakowało:)
przepraszam za zdjecie...wiem ze jest kiepskie, robione tel pozno wieczorem mieso jest w srodku, nastepnym razem jak bede je robic postaram sie o lepsze foto.