Bardzo się cieszę ,że suróweczka smakowała
pozdrawiam.
Wyglada apetycznie, wlasnie dodalam do ulubionych!
Zrobiłam dzisiaj, surówka fantastyczna i łatwa w wykonaniu. Bardzo dziękuję za świetny przepis!
Wyglądają przepięknie. Ja też robiłam wczoraj , ale moje do Twoich- po prostu nie da się porównać:)
Bez dwóch zdań najlepszy przepis na szarlotke, polecam!
Ciasto rewelacyjne, szybkie i smaczne! szczerze polecam!
Smaczne , bardzo fajne , w środku mięciutkie , a z wierzchu chrupiące. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam z przepisu.
Bardzo smaczna , ląduje na stałe w moim archiwum.
Bardzo smaczna. Polecam
http://www.rogalemarcinskie.pl/pl/oferta.html Przepraszam ,jeszcze raz bo wyżej nie wyszło.
Upiekłam jadąc w gości. Bałam się trochę tej masy czekoladowej, bo dość płynna wychodzi, ale na szczeście niesłusznie. Przepyszne ciasto. Wszystkim bardzo smakowało. Na pewo do niego wrócę. Pozdrawiam autorkę :)
Dla czarnegokota z białym psem - http://www.rogalemarcinskie.pl/pl/oferta.html .
Sernik naprawde bardzo dobry robilam pierwszy raz i wszystkim naprawde bardzo smakowal dodam ze zrobilam z podwojnej porcji sera
Ciasto pyszne.Piekłam wczoraj na dziś już nie zostało:) Dziękuję za przepis.
To moja pierwsza w życiu tarta. Muszę powiedzieć ,że nie wiedziałam ,że to takie cudo ! Dziś robię już kolejną. Rzeczywiście jest obłędna!