Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jastella

(2012-11-10 20:14)

Coś mi tutaj nie pasuje.Upiec 3 placki.Razem na dużej blasze i pokroić na 3 części, czy każdy piec osobno.Na jak dużej blasze i w jakiej temperaturze?.Ponadto w przepisie przekładane są 2 placki: jeden masą serową, drugi jabłkową. Co z trzecim plackiem? Fotka chyba z innego przepisu!

alpabe

(2012-11-10 20:09)

Wczoraj wszystko przygotowałam, odstawiłam w misce. Dziś rano byłam lekko zaniepokojona, bo ciasto jakos tak bardzo się nie ruszyło. Nie zraziłam się, posypałam mąką, po 1,5 h wstawiłam do piekarnika. Chlebek wyszedł pyszny, juz mam przygotowaną nastepną porcję na jutro.

U mnie była wersja: mąka pszenna 450 i mąka żytnia.

Dziękuję za przepis.  

onlyred

(2012-11-10 20:07)

Super pomysł! Nam smakowała.

onlyred

(2012-11-10 20:03)

Bezpośrednio po upieczeniu ciężko ją kroić, bo jest raczej płynna, ale po "odstaniu" w lodówce jest pyszna zarówno na cieplo, jak i na zimno. Nam bardzo smakowala. dzięki.

Mama - Różyczki

(2012-11-10 19:56)

Bardzo pięknie mi się ususzyły, polecam:)

je7mima

(2012-11-10 19:48)

A, dziękuję Bogdzia za uznanie !

bogdzia

(2012-11-10 19:43)

Ale pyszności i jak ładnie opisane i obfocone. 

je7mima

(2012-11-10 19:42)

Dzięki Megi65 za tak wysoką notę  i jeszcze raz dziękuję za wspracie na chacie ;-) Twoja pomoc i Janeczki.... (nie pamiętam cyfr) jest nieoceniona!

ulla*

(2012-11-10 19:36)

Joana,zupa przepyszna,co tu mówić,będą powtórki; nie dodałam chili i gorczycy,ale to w ogóle nie odjęło smakowości potrawy. Dzięki i pozdrawiam.

megi65

(2012-11-10 19:26)

No ja Cieeeee .. jakie pięknie opisałaś i wykonałaś .. 6+ dla Ciebie .. brawooo

daga26

(2012-11-10 19:13)

wypruboje

megi65

(2012-11-10 19:12)

Z rezerwą podchodziłam do sałatki ale jak zrobiłam sosik i wymieszłam z resztą , oczka mi zabłysnęły .. , boję sie co to będzie do jutra jak wszystko pięknie zmaceruję sie ... Zamiast piersi gotowanej dodałam udka wędzone i sporo naci pietruchy . Fota zapewne nie oddaje smaku ale polecam  , naprawde warto spróbować .. Dziekuję i pozdrawiam autorkę .. ::))

monia7301

(2012-11-10 19:09)

Agapis...szkoda że zapiekłaś to a nie robiłaś według tych 30 sekund .Ta pianka podczas studzenia dochodzi do siebie i można później ją kroić nożem

lusile

(2012-11-10 19:09)

Ciasto baaaardzo czekoladowe i baaaardzo pyszne!!! Poprostu rozplywa sie w ustach. Polecam!

noclegi2008

(2012-11-10 19:04)

Super ciasto i proste.Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij