Coś mi tutaj nie pasuje.Upiec 3 placki.Razem na dużej blasze i pokroić na 3 części, czy każdy piec osobno.Na jak dużej blasze i w jakiej temperaturze?.Ponadto w przepisie przekładane są 2 placki: jeden masą serową, drugi jabłkową. Co z trzecim plackiem? Fotka chyba z innego przepisu!
Wczoraj wszystko przygotowałam, odstawiłam w misce. Dziś rano byłam lekko zaniepokojona, bo ciasto jakos tak bardzo się nie ruszyło. Nie zraziłam się, posypałam mąką, po 1,5 h wstawiłam do piekarnika. Chlebek wyszedł pyszny, juz mam przygotowaną nastepną porcję na jutro.
U mnie była wersja: mąka pszenna 450 i mąka żytnia.
Dziękuję za przepis.
Super pomysł! Nam smakowała.
Bezpośrednio po upieczeniu ciężko ją kroić, bo jest raczej płynna, ale po "odstaniu" w lodówce jest pyszna zarówno na cieplo, jak i na zimno. Nam bardzo smakowala. dzięki.
A, dziękuję Bogdzia za uznanie
!
Ale pyszności i jak ładnie opisane i obfocone.
Dzięki Megi65 za tak wysoką notę
i jeszcze raz dziękuję za wspracie na chacie ;-) Twoja pomoc i Janeczki.... (nie pamiętam cyfr) jest nieoceniona!
Joana,zupa przepyszna,co tu mówić,będą powtórki; nie dodałam chili i gorczycy,ale to w ogóle nie odjęło smakowości potrawy. Dzięki i pozdrawiam.
No ja Cieeeee .. jakie pięknie opisałaś i wykonałaś .. 6+ dla Ciebie .. brawooo
wypruboje
Z rezerwą podchodziłam do sałatki ale jak zrobiłam sosik i wymieszłam z resztą , oczka mi zabłysnęły .. , boję sie co to będzie do jutra jak wszystko pięknie zmaceruję sie ..
. Zamiast piersi gotowanej dodałam udka wędzone i sporo naci pietruchy . Fota zapewne nie oddaje smaku ale polecam , naprawde warto spróbować .. Dziekuję i pozdrawiam autorkę .. ::))
Agapis...szkoda że zapiekłaś to a nie robiłaś według tych 30 sekund .Ta pianka podczas studzenia dochodzi do siebie i można później ją kroić nożem
Ciasto baaaardzo czekoladowe i baaaardzo pyszne!!! Poprostu rozplywa sie w ustach. Polecam!
Super ciasto i proste.Pozdrawiam