tez robie podobna tylko bez wody i kminku( nie bardzo lubie) ale sol jeszcze daje, uwielbiam do ryby :)
Gęba mi się uśmiechnęła na widok miłego komentarza. Bardzo się cieszę, szczególnie że zawijaski wymysliłam, jak to często bywa, ot tak, przy okazji i w sposób nieplanowany :)
i zapomniałam jeszcze - trochę kminku
obowiązkowo dodaję natkę z pietruszki i wtedy dopiero pycha
pyszna zupka
pyszne
Super pomysł z tym zagajnikiem...
Bardzo mi miło, że jabłecznik smakuje...
Pozdrawiam wszystkich którym smakuje i tych którym nie koniecznie, albo wszystko jedno... ![]()
Zrobiłam, choć przyznam, że podeszłam do tego przepisu sceptycznie. Góra smaczna, ale dół jak dla mnie zbyt twardy i ciężki. Nie wiem czy coś zepsułam czy tak ma być.
Zrobiłam, ponieważ ciekawość mnie pożerała...i niestety więcej się nie skuszę
Jak dla mnie to mało miało wspólnego z ptasim mleczkiem. Bardziej smakowało mi pianą z białek, chociaż musze przyznać, ze pachniało cudownie. Dodam, ze trzymałam dłuzej 10 sekund, bo po 30 było lekko surowe. Mimo to warto się pokusić, moze komuś zasmakuje :)
Zawijaski bardzo,bardzo dobre ,dziekuje za przepis i serdecznie polecam .Pychota mniam.
Porcja jest na dwa filety. Dla kazdej osoby po jednym filecie. Na dwa kilogramy mysle, ze trzeba by poczworna wielokrotnosc:)
Pieczarki niebo w gębie!
Przepyszna, prosta i robiąca wrażenie, aż dziw, że nie ma jeszcze setek komentarzy:)
pychota! wyszło wspaniale, mimo iż miałam lekkie problemy z przewracaniem na drugą stronę.