bardzo pyszna potrawa właśnie zrobiłam drugi raz będzie na kolacyjkę ze znajomymi . Pozdrawiam autorkę :)
Wypróbowałam przepis i muszę przyznać, że wyszły naprawdę smaczne :)
Nie jestem początkującą kucharką, ale robiąc kopytka zawsze bałam się, że wyjdą za twarde lub będą się rozpadać. Dzięki proporcjom w tym przepisie są zawsze idealne. Polecam gorąco ten przepis :)
Przepis rewelacyjny... Najlepsze w nim jest to, że można używać go jako bazy do wszystkich innych muffinek. Zamiast czekolad ostatnio dałam cztery jabłka pokrojone w kosteczkę i cynamon, robiłam też z 1 czekoladą i 3 banami pokrojonymi w plasterki - wszystkie wyszły smaczne, więc można eksperymentować.
Aha - ja nie robię w takiej blaszce jak na zdjęciu tylko w silikonowych foremkach - wychodzi około 20-25 takich babeczek
Ciasto stygnie i czeka na przełożenie masą... a pachnie już nieziemsko :) Mam nadzieję, że będzie smakowało równie dobrze. Jutro przejdzie test przy gościach. Dam znać jak smakowało :)
Czekoladę startą do środka dajemy .
Pychota :) znam dobrze ten smak.
DZASTI bardzo sie ciesze ze smakowało.czosnek w okresie przeziębień to idealny dodatek do dań.
Już wszystko mówię. Robiłam torcik 11 listopada, na Święto Niepodległości, stąd właśnie taka nazwa... Pozdrawiam.
Bardzo ciekawy przepis, a tą czekoladę to do środka czy na wierzch dajemy ???
jeszcze jedna uwaga szpinak rozdrobniony wygląda ładniej i lepiej się smaży:) dziś robiłam zamrożone ale liście i nie za bardzo wyszło
Naprawdę polecam bo z tym farszem i sosem czosnkowym są naprawdę rewelacyjne:)
tylko szpinak rozdrobniony i odciśnięty z wody:)
Też robię taki sos,pycha!
Zapisuje do ulubionych, kiedys wyprobuje i opowiem o wrazeniach. Slyszalam od mojego Taty o takim przepisie zaczerpnietym z Ukrainy przed wojna. Byc moze znalazlam odpowiednik tamtego. Z tego co wiem oni robili taka potrawe jednogarnkowa w piecu. Zmysly kusza...zobaczymy. Dziekuje za przepis.
Po lekturze Waszych komentarzy zrobilo mi sie zal autorki przepisu. Wiecej grzecznosci i wyrozumialosci nikomu nie zaszkodzi. Mozna zwrocic uwage na wiele sposobow... Sadze ze tak doswiadczone kucharki nie maja problemu z prawidlowa interpretacja.:)
Przepysznie wygląda :)