Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Zofia Linda

(2012-11-09 21:04)

bardzo pyszna potrawa właśnie zrobiłam drugi raz będzie na kolacyjkę ze znajomymi . Pozdrawiam autorkę :)

suchamag

(2012-11-09 21:03)

Wypróbowałam przepis i muszę przyznać, że wyszły naprawdę smaczne :)

suchamag

(2012-11-09 21:01)

Nie jestem początkującą kucharką, ale robiąc kopytka zawsze bałam się, że wyjdą za twarde lub będą się rozpadać. Dzięki proporcjom w tym przepisie są zawsze idealne. Polecam gorąco ten przepis :)

suchamag

(2012-11-09 20:54)

Przepis rewelacyjny... Najlepsze w nim jest to, że można używać go jako bazy do wszystkich innych muffinek. Zamiast czekolad ostatnio dałam cztery jabłka pokrojone w kosteczkę i cynamon, robiłam też z 1 czekoladą i 3 banami pokrojonymi w plasterki - wszystkie wyszły smaczne, więc można eksperymentować.
Aha - ja nie robię w takiej blaszce jak na zdjęciu tylko w silikonowych foremkach - wychodzi około 20-25 takich babeczek

suchamag

(2012-11-09 20:48)

Ciasto stygnie i czeka na przełożenie masą... a pachnie już nieziemsko :) Mam nadzieję, że będzie smakowało równie dobrze. Jutro przejdzie test przy gościach. Dam znać jak smakowało :)

monia7301

(2012-11-09 20:13)

Czekoladę startą do środka dajemy .

halina 58

(2012-11-09 20:09)

Pychota :) znam dobrze ten smak.

Olciaa

(2012-11-09 19:48)

DZASTI bardzo sie ciesze ze smakowało.czosnek w okresie przeziębień to idealny dodatek do dań.

Agussia834

(2012-11-09 19:47)

Już wszystko mówię. Robiłam torcik 11 listopada, na Święto Niepodległości, stąd właśnie taka nazwa... Pozdrawiam.

katarzynar

(2012-11-09 19:42)

Bardzo ciekawy przepis, a tą czekoladę to do środka czy na wierzch dajemy ???

April89

(2012-11-09 19:42)

jeszcze jedna uwaga szpinak rozdrobniony wygląda ładniej i lepiej się smaży:) dziś robiłam zamrożone ale liście i nie za bardzo wyszło

Naprawdę polecam bo z tym farszem i sosem czosnkowym są naprawdę rewelacyjne:)

tylko szpinak rozdrobniony i odciśnięty z wody:)

kucharka ewunia

(2012-11-09 19:24)

Też robię taki sos,pycha!

halina 58

(2012-11-09 18:51)

Zapisuje do ulubionych, kiedys wyprobuje i opowiem o wrazeniach. Slyszalam od mojego Taty o takim przepisie zaczerpnietym z Ukrainy przed wojna. Byc moze znalazlam odpowiednik tamtego. Z tego co wiem oni robili taka potrawe jednogarnkowa w piecu. Zmysly kusza...zobaczymy. Dziekuje za przepis.

halina 58

(2012-11-09 18:19)

Po lekturze Waszych komentarzy zrobilo mi sie zal autorki przepisu. Wiecej grzecznosci i wyrozumialosci nikomu nie zaszkodzi. Mozna zwrocic uwage na wiele sposobow... Sadze ze tak doswiadczone kucharki nie maja problemu z prawidlowa interpretacja.:)

4minuty

(2012-11-09 17:47)

Przepysznie wygląda :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij