Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Anna Latala

(2012-11-08 18:35)

Te krokiety są obłędne! Wydrukowałam przepis dla połowy miasta :)

Bardzo Ci dziekuję za ten przepis.

Co prawda wprowadziłam niewielka modyfikację, mianowicie nalesniki zrobiłam z mąki pełnoziarnistej a szpinak zamiast podgotować zblanszowałam z czosnkiem i gałką muszkatołową. 

Tylko buraczki mi nie ukisły na barszczyk :( ...pewnie coś źle zrobiłam.

Jeszcze raz dzięki!!!!!

zegotka

(2012-11-08 18:28)

Rewelacja-pyszne,pyszne,pyszne.Ten sosik z chlebkiem hmmmmm........pycha.Jeden minusik to za dużo oleju,następnym razem dam go mniej

zegotka

(2012-11-08 18:25)

Dla mnie taka sobie,ale rodzince bardzo smakowało :)

monet2004

(2012-11-08 18:09)

Bardzo, ale to bardzo mi ten łosoś zmakował. Zaeksperymentowałem troche i zamiast soli użylem sosu sojowego - wynik jak najbardziej pozytywny. Przepis trafia do ulubionych.

monet2004

(2012-11-08 18:05)

Robiłem zupe z tego przepisu jakiś czas temu i bardzo mi spasowała. Smak ma podobny do pomidorówki robionej z soku w kartonie (na plus). Dziękuje, pozdrawiam, dodaje do ulubionych i polecam to zupisko : )

marta998

(2012-11-08 18:01)

Sernik przepyszny, dzisiaj zrobiłam i wyszedł cudowny i w smaku i w wyglądzie. Gorąco polecam i dziękuję za przepis

monet2004

(2012-11-08 17:58)

Bardzo kurcze spoko wersja kremu z broku, trafia do ulubionych. Podoba mi sie też pomysł z dodaniam sera pod grzanki - dzieki temu dłużej pozostają chrupiące : ) Ja tylko nie odlewalem wody z gotowanych warzyw - zamiast tego w ogóle ich nie soliłem i zaraz po zagotowaniu wrzuciłem dwie kostki rosłowe. Dziąki temu nie pozbywamy sie witamin. Pozdro i polecam to zupisko

koala

(2012-11-08 17:50)

To pierwszy torcik, który zrobiłam :)) Dołączam się do jego fanów, jest prosty i przepyszny. Dziękuję za przepis:)

cerekm

(2012-11-08 17:40)

no tak tez pomyslalam.;) a por lubie bardzo;) dzieki

InkaMalinka

(2012-11-08 17:13)

Mniam mniam :) Najfajnie by było gdyby ktoś mi je podał do łózka z aromatycznym barszczykiem :)

jolafasola

(2012-11-08 16:45)

Bardzo dobra pasta. Super pomysl na szybki obiad lub kolacje. Polecam

selecta

(2012-11-08 16:39)

bardzo smaczne:)

rulon

(2012-11-08 16:35)

Zrobiłam i niestety ale ciasto jest niezjadliwe, twarde jak skała, masa sucha jak wiór. Wszystko robione zgodnie z przepisem, pieczone nawet chwilę krócej i nic z tego :((( coasto leży do dziś jak eksponat bo nikt nie daje rady go ugryźć :(

kalia2010

(2012-11-08 16:28)

Pychotka:) najcześciej robię je jako dodatek edo wszelkich zup:) zazwyczaj uzywam tylko parówek i zółtego sera. Placuszki niebo w gebie:) Polecam!

agnis21

(2012-11-08 16:25)

Właśnie skonsumowaliśmy zapiekankę, jest super smaczna i szybka. Dzięki bardzo!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij