Te krokiety są obłędne! Wydrukowałam przepis dla połowy miasta :)
Bardzo Ci dziekuję za ten przepis.
Co prawda wprowadziłam niewielka modyfikację, mianowicie nalesniki zrobiłam z mąki pełnoziarnistej a szpinak zamiast podgotować zblanszowałam z czosnkiem i gałką muszkatołową.
Tylko buraczki mi nie ukisły na barszczyk :( ...pewnie coś źle zrobiłam.
Jeszcze raz dzięki!!!!!
Rewelacja-pyszne,pyszne,pyszne.Ten sosik z chlebkiem hmmmmm........pycha.Jeden minusik to za dużo oleju,następnym razem dam go mniej
Dla mnie taka sobie,ale rodzince bardzo smakowało :)
Bardzo, ale to bardzo mi ten łosoś zmakował. Zaeksperymentowałem troche i zamiast soli użylem sosu sojowego - wynik jak najbardziej pozytywny. Przepis trafia do ulubionych.
Robiłem zupe z tego przepisu jakiś czas temu i bardzo mi spasowała. Smak ma podobny do pomidorówki robionej z soku w kartonie (na plus). Dziękuje, pozdrawiam, dodaje do ulubionych i polecam to zupisko : )
Sernik przepyszny, dzisiaj zrobiłam i wyszedł cudowny i w smaku i w wyglądzie. Gorąco polecam i dziękuję za przepis
Bardzo kurcze spoko wersja kremu z broku, trafia do ulubionych. Podoba mi sie też pomysł z dodaniam sera pod grzanki - dzieki temu dłużej pozostają chrupiące : ) Ja tylko nie odlewalem wody z gotowanych warzyw - zamiast tego w ogóle ich nie soliłem i zaraz po zagotowaniu wrzuciłem dwie kostki rosłowe. Dziąki temu nie pozbywamy sie witamin. Pozdro i polecam to zupisko
To pierwszy torcik, który zrobiłam :)) Dołączam się do jego fanów, jest prosty i przepyszny
. Dziękuję za przepis:)
no tak tez pomyslalam.;) a por lubie bardzo;) dzieki
Mniam mniam :) Najfajnie by było gdyby ktoś mi je podał do łózka z aromatycznym barszczykiem :)
Bardzo dobra pasta. Super pomysl na szybki obiad lub kolacje. Polecam
bardzo smaczne:)
Zrobiłam i niestety ale ciasto jest niezjadliwe, twarde jak skała, masa sucha jak wiór. Wszystko robione zgodnie z przepisem, pieczone nawet chwilę krócej i nic z tego :((( coasto leży do dziś jak eksponat bo nikt nie daje rady go ugryźć :(
Pychotka:) najcześciej robię je jako dodatek edo wszelkich zup:) zazwyczaj uzywam tylko parówek i zółtego sera. Placuszki niebo w gebie:) Polecam!
Właśnie skonsumowaliśmy zapiekankę, jest super smaczna i szybka. Dzięki bardzo!