Były diabły cieniutkie, tylko zbliżenie jest duże :) Rodzynki są najdrobniejsze i zielony listek niewielki, to wyszły trochę pogrubiane na fotce ;P
A jeśli chodzi o papryczki chilli to ja stosuje suszone, można je kupic w każdym lidlu, koszt około 10zł ale wystarcza na kilkaset razy.. ja mam je od 3miesiecy prawie nic nie zeszło, a nie żałuje chilli...:D
Bardzo dobry przepis.. poprostu SUPERRRRRRRRRR świetnie smakuje jest wyśmienite.. Dzisiaj robie je po raz kolejny :) Doskonale smakuje z makaronem lub chlebem.. Ten przepis na stałe zagościł w moim menu :D POLECAM w 100%
A jeśli chodzi o tych co czepiają sie nazwy.. to naprawde.. bez komentarza.
Chyba w jedzeniu przedewszystkim chodzi o to jak potrawa smakuje i wygląda a nie jak sie nazywa, i wy tacy zna"F"cy a tego nie wiecie? heheheheeeeeeee
Znam już tą sałateczkę -potwierdzam jest pyszna!
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i już wiadomo czyj to przepis:) Oj tak bardzo cieniutkie te naleśniczki, jak papier regina
megi :) nie obiecuję że proste czyt. ew. pracochłonne- bo mnie takie przepisy nie odstraszają a wręcz stanowią kulinarne wyzwanie - ja to zwyczajnie kocham robić i z kuchni mogłabym nie wyłazić- obiecuję natomiast że jest dobre, pyszne, smakowite itd..- wszystko co wrzucam do sieci jest wypróbowane przeze mnie sfotografowane przeze mnie i przez moją rodzinę zjedzone- wszyscy żyją i mają się dobrze :) - więc zapraszam do mojego stołu - częstujcie się przepisami
pozdrawiam wszystkich odwiedzających
Dzięki.
Wypróbuję,bo smakowicie wygląda
Zmiana tytułu, może i owszem (w części "po bretońsku"), ale jak najbardziej jest to dietetyczne danie (prawie same zdrowe składniki, a nie tłusta kiełbasa i boczek jak w prawdziwej "po bretońsku), a fasolka jest bardzo zdrowa i należy ją jeść, nawet na diecie. Przepis bardzo fajny i oczywiście, że dietetyczny.
Pyszności :) Ja jako amator słodkości następnym razem dodam słodsze jabłka ;) Polecam przepis
Zdecydowanie tak !. Polędwiczki są mięsem delikatnym i nie lubią długiej obróbki termicznej. Jeśli trwa ona za długo, wówczas mięso jest twarde i suche. Podany czas jest wystaczajacy, aby mięso było soczyste i delikatne w smaku. Polecam !
ja dodaje jeszcze kawalek miesa z kurczaka i czosnek a do miseczek na dno daje zielony groszek marchewke i natke pietruszki .galaretke robie z nozek .Przepis super !
a ja mam pytanie czy musi byc watroba do ego pasztetu bo tu gdzie mieszkam ciezko kupic ?
Się dołącze do "oh'ów i ah'ów" nad przepisem!!! :) Fantastyczna masa!!!
Pierwszy raz ją robilam i trochę mi to zajęło - ale warto było zobaczyć minę malucha, dla którego zrobiłam ten tort!!!!
Zrobiłam i zrobiły Furorę :))
Zostały zjedzone w mgnieniu oka ![]()
Za przepis dziękuje i polecam naprawde Przepyszne :D