Jak na zdjeciu
PYSZNE ! Zrobiłam z olejkiem zapachowym cytrynowym i z powidłami ;DDD Przy następnym razie zainwestuję w formy silikonowe dodatkowo :))) POLECAM !![]()
Cieszę się skinset że zrobiłaś tego naleśnika i że Ci smakował .Pozdrawiam
Ja również skorzystałam z tego przepisu już jakiś czas temu,ale zapomniałam napisać opinię
Mięsko wszystkim smakowało,jednak cebula,która nie była na plastrach mięsa przypaliła mi się
Następnym razem będę wiedziała,że muszę z większą precyzją układać mięso w brytfannie
Pozdrawiam.
skrzydełka bardzo smaczne. Polecam
Rewelacja, cudne, dzięki
Witam!
Dziękuję Dorotko,jak sobie przypominam to faktycznie dodwałam ciepłą papkę :)
Dziękuję raz jeszcze za pomoc ,bo teraz mam przed soba kilka tortów więc wiedza się przyda :)
Pozdrawiam gorąco i dziękuję Iza :)
Wygląda smakowicie :) Wypowiem się jak jutro przyrządzę
Dzisiaj robiłam, ale nie zagęszczałam tylko na końcu dodałam suchy makaron [z zupek chińskich] przykryłam pokrywką i czekałam aż napęcznieje.
Pierniczki pyszniutkie :) Robię je już od kilku lat, zawsze na początku grudnia. Składam w pojemniki i szczelnie zamykam, a potem tydzień przed Świętami zabieramy się za lukrowanie i ozdabianie.
Najładniejsze co roku zawieszamy na choince.
Na pewno dałoby radę!!! Ja zawsze miałam problem z wyrabianiem ciasta, automat to załatwił, a to jest dość zwięzłe i sprężyste. Ale reszta pracy jak z każdym ciastem drożdżowym i po przełożeniu do formy poczekać aż wyrośnie i piec około godzinki Tak piecze automat. Ciasto jest lekkie, bo pszenne i łatwo rośnie. Wypróbuj i daj znać
Malibu .. siuuup .. )))
mam pytanie dotyczące żelatyny. Czy mam użyć żelatyny rozpuszczanej w gorącej wodzie czy zimnej?
a co z malibu?
Upiekłam dziś to ciasto,bardzo dobre dałam 1,5 szkl cukru ciut za słodkie jak dla mnie.Wyrosło ładnie,jedyna zmiana to niecałe 2 łyżeczki przyprawy do piernika i musiałam piec 10 min dłużej.Polecam wszystkim,dynia leżała mi w lodówce nie wiedziałam co z niej zrobić,cieszę się że znalazłam ten przepis
Zrobiłam na wytrawnie z serkiem Almette i wędzonym łososiem.. pycha...