Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Caramella

(2012-11-07 23:19)

Jak na zdjeciu  PYSZNE ! Zrobiłam z olejkiem zapachowym cytrynowym i z powidłami ;DDD Przy następnym razie zainwestuję w formy silikonowe dodatkowo :))) POLECAM !

monia7301

(2012-11-07 21:35)

Cieszę się skinset że zrobiłaś tego naleśnika i że Ci smakował .Pozdrawiam

jagus

(2012-11-07 21:22)

Ja również skorzystałam z tego przepisu już jakiś czas temu,ale zapomniałam napisać opinięMięsko wszystkim smakowało,jednak cebula,która nie była na plastrach mięsa przypaliła mi sięNastępnym razem będę wiedziała,że muszę z większą precyzją układać mięso w brytfanniePozdrawiam.

księżna

(2012-11-07 21:18)

skrzydełka bardzo smaczne. Polecam

mariolek8

(2012-11-07 21:07)

Rewelacja, cudne, dzięki

izakrc

(2012-11-07 20:35)

Witam!

Dziękuję Dorotko,jak sobie przypominam to faktycznie dodwałam ciepłą papkę :)

Dziękuję raz jeszcze za pomoc ,bo teraz mam przed soba kilka tortów więc wiedza się przyda :)

Pozdrawiam gorąco i dziękuję Iza :)

Swidran

(2012-11-07 20:19)

Wygląda smakowicie :) Wypowiem się jak jutro przyrządzę 

kjadwiga50

(2012-11-07 20:06)

Dzisiaj robiłam, ale nie zagęszczałam tylko na końcu dodałam suchy makaron [z zupek chińskich] przykryłam pokrywką i czekałam aż napęcznieje.

Monika09

(2012-11-07 19:54)

Pierniczki pyszniutkie :) Robię je już od kilku lat, zawsze na początku grudnia. Składam w pojemniki i szczelnie zamykam, a potem tydzień przed Świętami zabieramy się za lukrowanie i ozdabianie.

Najładniejsze co roku zawieszamy na choince.

iwciaG

(2012-11-07 19:30)

Na pewno dałoby radę!!! Ja zawsze miałam problem z wyrabianiem ciasta, automat to załatwił, a to jest dość zwięzłe i sprężyste. Ale reszta pracy jak z każdym ciastem drożdżowym i po przełożeniu do formy poczekać aż wyrośnie i piec około godzinki Tak piecze automat. Ciasto jest lekkie, bo pszenne i łatwo rośnie. Wypróbuj i daj znać

megi65

(2012-11-07 19:05)

Malibu .. siuuup .. )))

kasiula999

(2012-11-07 18:52)

mam pytanie dotyczące żelatyny. Czy mam użyć żelatyny rozpuszczanej w gorącej wodzie czy zimnej?

violcia186

(2012-11-07 18:31)

a co z malibu?

Agnieszka2407

(2012-11-07 18:15)

Upiekłam dziś to ciasto,bardzo dobre dałam 1,5 szkl cukru ciut za słodkie jak dla mnie.Wyrosło ładnie,jedyna zmiana to niecałe 2 łyżeczki przyprawy do piernika i musiałam piec 10 min dłużej.Polecam wszystkim,dynia leżała mi w lodówce nie wiedziałam co z niej zrobić,cieszę się że znalazłam ten przepis

skinset

(2012-11-07 18:07)

Zrobiłam na wytrawnie z serkiem Almette i wędzonym łososiem.. pycha...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij