Ciasto takei jak do nalesnikwo ale bardziej gęste :)
Witam Ciasta,desery i inne bajery;)Pozdrawiam serdecznie;)
Serek przepyszny. Bardzo często robię takie dla córeczki, pzreważnie z bananem, czasami z wanilią a następnym razem spróbuję z biszkopcikami.
No właśnie nie wiadomo jaka była myśl autorki?
Łosoś przepyszny! Robię już 2 raz w tym tygodniu :)
Pęknie i smakowicie wygląda , prześliczne zdjęcia ....właśnie ważne jest to aby trzymać dokładnie 30 sekund , nic dłużej :)
Zrobiłam
Pierwsze podejscie nie wyszło trzymałam o 10 sekund dłuzej w mikrofali jajko sie ugorowało w smaku nie czułam ptasiego mleczka, lecz jajko na twargo hahahahah ,ale nie poddawałam sie i zrobiłam druga próbę.I wyszło w smaku wspaniale jak ptasie mleczko z Wedla( z tą opinią nie przesadziłam zapewniam)- oto dowód ,chodz nie jest tak piekny jak autorki zdjecie ,ale smak powala .Myślę że wysokość i wielkość zalerzy od ilości składników i naczynia w jakim je robimy -ja zrobiłam na oko z jednego białka (1 jajko) +2,5 płaskie łyżki cukru pudru+szczypta cukru waniliowego .Juz mam pomysł na ten deser ,ale to nastepnym razem .
Wspaniałe MONIA
Najlepsza pizza na świecie.....dziękuję za przepis:)
a dało by rade ten przepis wykorzystać do pieczenia w piekarniku?
dorotaibasia cieszę się że konserwa się udała. Ja właśnie również w sobotę robiłam na prośbę rodzinki i to z podwójnej porcji.... właśnie teraz jem ją na śniadanko. Dzięki za opinię i smacznego
albo ..... masło dodać do gorącego budyniu, mieszać do całkowitego rozpuszczenia..... mam też w jednym z przepisów takie postępowanie
Mięsko wyszło bardzo smaczne, nie miałam rozmarynu to dodałam innych przypraw do majonezu, serdecznie polecam
Gulasz wyszedł naprawde pyszny polecam ten przepis, polecam gorąco!
super! bez użycia szybkowara też sie udaje. mieso pokroiłam w kostkę ok 1,5cm, gotowałam 2 godziny w normalnym garnku w którym jednak płyn odparowuje(dlatego też zwiększyłam ilość wody do 2 szklanek), czosnek po oddaniu aromatu wyrzuciłam a cebule potraktowałam blenderem i powędrowała z powrotem, no i cóż...zdrowe to TO nie jest, ale jakie pyszne! a autorece przepisu dziękuję za podpowiedzi:)
zrobione po raz kolejny, nie wiem dlaczego zapomniałam dodać opinii....oczywiście super! proporcja zalewy akurat na 2 kg małych pieczarek z których wychodzi 9 słoiczków po dżemie (np z łowicza)