Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

m.sosenka

(2012-11-07 14:19)

Ciasto takei jak do nalesnikwo ale bardziej gęste :)

WeronikaCh

(2012-11-07 14:10)

Witam Ciasta,desery i inne bajery;)Pozdrawiam serdecznie;)

anikap

(2012-11-07 14:05)

Serek przepyszny. Bardzo często robię takie dla córeczki, pzreważnie z bananem, czasami z wanilią a następnym razem spróbuję z biszkopcikami.

leszek

(2012-11-07 13:48)

No właśnie nie wiadomo jaka była myśl autorki?

weronika88

(2012-11-07 13:41)

Łosoś przepyszny! Robię już 2 raz w tym tygodniu :)

monia7301

(2012-11-07 13:26)

Pęknie i smakowicie wygląda , prześliczne zdjęcia ....właśnie ważne jest to aby trzymać dokładnie 30 sekund , nic dłużej :)

magdalena73

(2012-11-07 13:07)

Zrobiłam Pierwsze podejscie nie wyszło trzymałam o 10 sekund dłuzej w mikrofali jajko sie ugorowało w smaku nie czułam ptasiego mleczka, lecz jajko na twargo hahahahah ,ale nie poddawałam sie i zrobiłam druga próbę.I wyszło w smaku wspaniale jak ptasie mleczko z Wedla( z tą opinią  nie przesadziłam zapewniam)- oto dowód ,chodz nie jest tak piekny jak autorki zdjecie ,ale smak powala .Myślę że wysokość i wielkość zalerzy od ilości składników i naczynia w jakim je robimy -ja zrobiłam na oko z jednego białka (1 jajko) +2,5 płaskie łyżki cukru pudru+szczypta cukru waniliowego .Juz mam pomysł na ten deser ,ale to nastepnym razem .Wspaniałe MONIA

bibi1982

(2012-11-07 12:00)

Najlepsza pizza na świecie.....dziękuję za przepis:)

Marrakesh

(2012-11-07 11:29)

a dało by rade ten przepis wykorzystać do pieczenia w piekarniku?

renataz36

(2012-11-07 11:20)

dorotaibasia cieszę się że konserwa się udała. Ja właśnie również w sobotę robiłam na prośbę rodzinki i to z podwójnej porcji.... właśnie teraz jem ją na śniadanko. Dzięki za opinię i smacznego

Zuzanna248

(2012-11-07 11:19)

albo ..... masło dodać do gorącego budyniu, mieszać do całkowitego rozpuszczenia.....  mam też w jednym z przepisów takie postępowanie

agnest1007

(2012-11-07 10:25)

Mięsko wyszło bardzo smaczne, nie miałam rozmarynu to dodałam innych przypraw do majonezu, serdecznie polecam

agnest1007

(2012-11-07 10:23)

Gulasz wyszedł naprawde pyszny polecam ten przepis, polecam gorąco!

dorotaibasia

(2012-11-07 10:22)

super! bez użycia szybkowara też sie udaje. mieso pokroiłam w kostkę ok 1,5cm, gotowałam 2 godziny w normalnym garnku w którym jednak płyn odparowuje(dlatego też zwiększyłam ilość wody do 2 szklanek), czosnek po oddaniu aromatu wyrzuciłam a cebule potraktowałam blenderem i powędrowała z powrotem, no i cóż...zdrowe to TO nie jest, ale jakie pyszne! a autorece przepisu dziękuję za podpowiedzi:)

dorotaibasia

(2012-11-07 10:16)

zrobione po raz kolejny, nie wiem dlaczego zapomniałam dodać opinii....oczywiście super! proporcja zalewy akurat na 2 kg małych pieczarek z których wychodzi 9 słoiczków po dżemie (np z łowicza)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij