Żabo, to ciasto bezjajkowe. Doskonałe dla osób z alergią na białko jaja kurzego.
Dla spokoju własnego sumienia możesz jednakże wbić do przygotowywanej masy jedno jajo. Praktykowałam - na pewno nie zaszkodzi ![]()
Daj znać, czy smakowało. Pozdrawiam.
dobra sałatka jeżeli ktoś lubi seler ja nieprzepadam ale robie ja mojej mamie na imprezach i znika cała
Co prawda nie jestem autorką tylko amatorka cytrynowego ciasta .. Przestudzony budyń rozkręcić z masłem , ma powstać masa budyniowa do przełożenia biszkoptu . Autorce poprosta ta myśl uciekła .
Mam swoją pasiekę...z tą krystalizacją to jest tak, czasem miód z późniejszych zbiorów potrafi zachować ciekłość nawet do wiosny, ale warunkiem jest ciepłe miejsce jego przechowywania. W mojej blokowej kuchni rzadko się krystalizuje...a ten sam miód przechowywany w zimnym pomieszczeniu no niestety, dawno się scukrzył....
Też mam pytanie do autorki przepisu co zrobić z tą kostką masła???????????
jajka muszą myć rozbełtane/roztrzepane lekko widelcem, czy ubite mikserem tak mocno jak na biszkopt? Chcialabym zrobic, bo bedzie to z pewnoscia idealne ciasto czekoladowe, wilgotne, takie jak lubie
Romeo,a może Julio,bo podobno kobietą jesteś.Jak jesteś taka znawczyni, to naucz nas piec rybę wg swojego przepisu:)
Cieszy mnie, ze smakowalo:)
Na pewno wypróbuje, brzmi pysznie!
Bzdury,bzdury,bzdury i jaszcze raz bzdury. Pstąg w folii się ugituje a nie upiecze. Zdaje się że nie macie zielonego pojęcia jak zrobić tą rybę.
bardzo smaczna i szybka:) pozdrawiam serdecznie
bardzo dobre POLECAM
Czy do ciasta nie dodaje się jajek? Wygląda na to że ,może być dobre. Dzięki za odpowiedż.
Masz rację trzy tabliczki to zdecydowanie za dużo
Miało byc oczywiście 3 kostki. Juz poprawiam ten błąd... Jestem trochę zakręcona po drugim dniu remontu kuchni
Dzieki za zwrócenie uwagi :)
dudi_1 czekam z niecierpliwością , jeśli są proste i ... owocowe to zacieram łapki i ...odpalam mikser ..
. Pozdrawiam pięknie .. )))