Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. Tolla, Maffins
Maffins
5.4k
24
3
Tolla
Tolla

(2012-11-07 09:31)

Żabo, to ciasto bezjajkowe. Doskonałe dla osób z alergią na białko jaja kurzego. 

Dla spokoju własnego sumienia możesz jednakże wbić do przygotowywanej masy jedno jajo. Praktykowałam - na pewno nie zaszkodzi 

Daj znać, czy smakowało. Pozdrawiam.

Fot. katy12, Znakomita
Znakomita
11.1k
37
1
katy12
wiesiap9

(2012-11-07 09:28)

dobra sałatka jeżeli ktoś lubi seler ja nieprzepadam ale robie ja mojej mamie na imprezach i znika cała

megi65

(2012-11-07 09:11)

Co prawda nie jestem autorką tylko amatorka cytrynowego ciasta .. Przestudzony budyń rozkręcić z masłem , ma powstać masa budyniowa do przełożenia biszkoptu . Autorce poprosta ta myśl uciekła .

Fot. eko-amelia, Miód
Miód
16.6k
0
16
eko-amelia
Lucylla

(2012-11-07 09:05)

Mam swoją pasiekę...z tą krystalizacją to jest tak, czasem miód z późniejszych zbiorów potrafi zachować ciekłość nawet do wiosny, ale warunkiem jest ciepłe miejsce jego przechowywania. W mojej blokowej kuchni rzadko się krystalizuje...a ten sam miód przechowywany w zimnym pomieszczeniu no niestety, dawno się scukrzył....

leszek

(2012-11-07 08:24)

Też mam pytanie do autorki przepisu co zrobić z tą kostką masła???????????

Fot. sebek, Brownies
Brownies
14.6k
120
7
sebek
bratka

(2012-11-07 07:35)

jajka muszą myć rozbełtane/roztrzepane lekko widelcem, czy ubite mikserem tak mocno jak na biszkopt? Chcialabym zrobic, bo bedzie to z pewnoscia idealne ciasto czekoladowe, wilgotne, takie jak lubie

Mama - Różyczki

(2012-11-06 23:53)

Romeo,a może Julio,bo podobno kobietą jesteś.Jak jesteś taka znawczyni, to naucz nas piec rybę wg swojego przepisu:)

kamila258

(2012-11-06 22:29)

Cieszy mnie, ze smakowalo:)

blackrose4u

(2012-11-06 22:25)

Na pewno wypróbuje, brzmi pysznie!

romeo100

(2012-11-06 22:15)

Bzdury,bzdury,bzdury i jaszcze raz bzdury. Pstąg w folii się ugituje a nie upiecze. Zdaje się że nie macie zielonego pojęcia jak zrobić tą rybę.

selecta

(2012-11-06 21:50)

bardzo smaczna i szybka:) pozdrawiam serdecznie

Julka12

(2012-11-06 21:35)

bardzo dobre POLECAM

Fot. Tolla, Maffins
Maffins
5.4k
24
3
Tolla
żaba23

(2012-11-06 21:30)

Czy do ciasta nie dodaje się jajek? Wygląda na to że ,może być dobre. Dzięki za odpowiedż.

joana30

(2012-11-06 21:27)

Masz rację trzy tabliczki to zdecydowanie za dużo Miało byc oczywiście 3 kostki. Juz poprawiam ten błąd... Jestem trochę zakręcona po drugim dniu remontu kuchni Dzieki za zwrócenie uwagi :)

megi65

(2012-11-06 21:27)

dudi_1 czekam z niecierpliwością , jeśli są proste i ... owocowe to zacieram łapki i ...odpalam mikser .. . Pozdrawiam pięknie .. )))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij