Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

stillnox

(2012-11-06 19:36)

czy ja już mówiłam że się zakochałam
po raz....n-ty nie wiem który robię Twój serniczek, poprostu niebo w gębie, dziś z podwójnej porcji bo nawet nie dietkującym smakuje Pozdrawiam

agulka8204

(2012-11-06 19:26)

Przepraszam za głupie pytanie, ale mam mała prosbe. 5 dkg to ile to bedzie białek - załóżmy , ze jajka wielkosci L. Z góry dziekuje za odpowiedz.

gabigold

(2012-11-06 19:01)

mam już taką foremke, wiec do roboty:)

galaxydancing

(2012-11-06 19:00)

A ja robię coś takiego z ciasta francuskiego i "nadzieniem" bez masła. :) Są obłędne, ale na pewno spróbuję zrobić też takie i dam znać, co wyszło. :)

natmik

(2012-11-06 18:57)

czytam opinie i chyba bede pierwsza osobą której nie wyszły:( owszem w smaku pyszne, ale wygląd jest niezachęcający:( w p-iekarniku pięknie rosły, a po wyjęciu opadły wręcz wklęsły do środka:( a robiła wszystko według przepisu

jagoda.pik

(2012-11-06 18:56)

Dzięki, mam sporo zamrożonych białek, nie pamiętam ile jest w 1 porcji, więc waga jest tutaj ważna, dzięki za informację.

monia7301

(2012-11-06 18:51)

jagoda.pik jeśli masz 40 g białka , wtedy dajesz 40 g cukru :)

natalka1

(2012-11-06 18:45)

Izaczekk! Tak to jest porcja dla 4 osób, napewno wystarczy najeść się do syta. Ale zawsze można zwiększyc ilość warzyw, gdyby miałaś za gości strasznych głodomorów:) Pozdrawiam!

blackrose4u

(2012-11-06 18:43)

Bardzo dobry, delikatny chlebek. Upieczony bez dodatków, bo nie miałam akurat żurawiny. Na następny raz również pokuszę się o dodanie migdałów i orzechów. Polecam przepis!

jagoda.pik

(2012-11-06 18:42)

Wyczytałam, że białko jajka L waży 35-40 g

Barb82

(2012-11-06 18:40)

Już poprawiam, pół szklanki ryżu. Pozdrawiam

jagoda.pik

(2012-11-06 18:35)

Dzięki, bo pomysł jest dobry, a że mam sporo zamrożonych jajek, to na pewno wykorzystam.

janeczka669

(2012-11-06 18:31)

5 dkg białek ile to mniej więcej wyjdzie na sztuki.

 Moc jak się domyślam to 800 lub 1000 W ?

monia7301

(2012-11-06 18:29)

Oj  wybacz .Miało być 800 lub 1000 .

Olciaa

(2012-11-06 18:24)

wygląda pysznie,ja smaże bez tłuszczu ze względu na dietę.

na patelni teflonowej nic mi sie z nim nie działo,ale na ceramicznej robiła sie skorupka którą musiałam skrobać widelcem żeby umyć patelnię ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij