czy ja już mówiłam że się zakochałam ![]()
po raz....n-ty nie wiem który robię Twój serniczek, poprostu niebo w gębie, dziś z podwójnej porcji bo nawet nie dietkującym smakuje
Pozdrawiam
Przepraszam za głupie pytanie, ale mam mała prosbe. 5 dkg to ile to bedzie białek - załóżmy , ze jajka wielkosci L. Z góry dziekuje za odpowiedz.
mam już taką foremke, wiec do roboty:)
A ja robię coś takiego z ciasta francuskiego i "nadzieniem" bez masła. :) Są obłędne, ale na pewno spróbuję zrobić też takie i dam znać, co wyszło. :)
czytam opinie i chyba bede pierwsza osobą której nie wyszły:( owszem w smaku pyszne, ale wygląd jest niezachęcający:( w p-iekarniku pięknie rosły, a po wyjęciu opadły wręcz wklęsły do środka:( a robiła wszystko według przepisu
Dzięki, mam sporo zamrożonych białek, nie pamiętam ile jest w 1 porcji, więc waga jest tutaj ważna, dzięki za informację.
jagoda.pik jeśli masz 40 g białka , wtedy dajesz 40 g cukru :)
Izaczekk! Tak to jest porcja dla 4 osób, napewno wystarczy najeść się do syta. Ale zawsze można zwiększyc ilość warzyw, gdyby miałaś za gości strasznych głodomorów:) Pozdrawiam!
Bardzo dobry, delikatny chlebek. Upieczony bez dodatków, bo nie miałam akurat żurawiny. Na następny raz również pokuszę się o dodanie migdałów i orzechów. Polecam przepis!
Wyczytałam, że białko jajka L waży 35-40 g
Już poprawiam, pół szklanki ryżu. Pozdrawiam
Dzięki, bo pomysł jest dobry, a że mam sporo zamrożonych jajek, to na pewno wykorzystam.
5 dkg białek ile to mniej więcej wyjdzie na sztuki.
Moc jak się domyślam to 800 lub 1000 W ?
Oj wybacz .Miało być 800 lub 1000 .
wygląda pysznie,ja smaże bez tłuszczu ze względu na dietę.
na patelni teflonowej nic mi sie z nim nie działo,ale na ceramicznej robiła sie skorupka którą musiałam skrobać widelcem żeby umyć patelnię ;)