Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Paola_r

(2012-11-06 14:30)

Ciasto bardzo dobre (robiłam z dynii Hokkaido). Spód genialny-zanotowałam skrzętnie do wykorzystania przy innych wypiekach.

Jedyny minus, jak dla mnie (ale to kwestia gustu): ciasto jest obłędnie słodkie. Jednak od czasu do czasu można zaszaleć

krakowianka w bieszczadach

(2012-11-06 14:03)

tak dokładnie tak jak pisze Bieetka! ! mały słoiczek! 

chociaż przyznam się Wam że ja dałam słoiczek 250ml przecieru robionego przez moją mamę ale domowy to wiadomo że mniej "skoncentrowan" :)

joana30

(2012-11-06 13:35)

Twój tort musi być pyszny:)

kierass2

(2012-11-06 13:27)

bardzo pyszne jedzenie.

zrobiłem juz dwa razy według przepisu i było idealne.

za trzecim razem zamiast schabu dałem pierś z indyka idołożyłem ziemniaki w plastrach i niestety to nie był dobry wybór - nie polecam nic zmieniać - robic tak jak jest w przepisie

Ivett

(2012-11-06 13:25)

Jutro wypróbuję :)

Felia

(2012-11-06 12:41)

Babeczki super! Mi wyszło super i bardzo smaczne. Dałam wszystkiego dwa razy więcej niż w przepisie bo faktycznie wychodzi tego nie za dużo.

BARBÓRKA

(2012-11-06 12:33)

No i ciastow piekarniku.........Obaczymy .....jak to mówi mój dwuipółletni smyk

kamilakozlowo

(2012-11-06 11:22)

Orzeszków wychodzi około 240 sztuk połówek.

marialeksandra

(2012-11-06 10:42)

To strasznie miłe :) Ufam, że ten makaron już ktoś wypróbował, mój mąż się o niego dopomina dość często :) 

AgnieszkaJ

(2012-11-06 10:38)

Zalewa jest super, a łosoś b. mokry :) Przepyszny!

zagaser

(2012-11-06 10:38)

ponownie zrobiłam Twoje kulki. z podsmarzoną cebulką.

Monica W&O

(2012-11-06 10:37)

Ciesze się i zachęcam do spróbowania bloku :)

wirbażka

(2012-11-06 10:28)

Pycha ;)

Bieetka

(2012-11-06 10:19)

No! nareszcie ktos docenił brukiew! Ja ją dorzucam do jarzynówki pokrojona wkostkę.

wiesiap9

(2012-11-06 10:15)

to zależy też od piekarnika czy babka wyjdzie czy nie na piekarniku gazowym wychodzi, na piekarniku teściowej Amica elektrycznym nie wychodzi a mojej szwagirce też na elektrycznym wychodzą zawsze ciasta

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij