Ciasto bardzo dobre (robiłam z dynii Hokkaido). Spód genialny-zanotowałam skrzętnie do wykorzystania przy innych wypiekach.
Jedyny minus, jak dla mnie (ale to kwestia gustu): ciasto jest obłędnie słodkie. Jednak od czasu do czasu można zaszaleć ![]()
tak dokładnie tak jak pisze Bieetka! ! mały słoiczek!
chociaż przyznam się Wam że ja dałam słoiczek 250ml przecieru robionego przez moją mamę ale domowy to wiadomo że mniej "skoncentrowan" :)
Twój tort musi być pyszny:)
bardzo pyszne jedzenie.
zrobiłem juz dwa razy według przepisu i było idealne.
za trzecim razem zamiast schabu dałem pierś z indyka idołożyłem ziemniaki w plastrach i niestety to nie był dobry wybór - nie polecam nic zmieniać - robic tak jak jest w przepisie
Jutro wypróbuję :)
Babeczki super! Mi wyszło super i bardzo smaczne. Dałam wszystkiego dwa razy więcej niż w przepisie bo faktycznie wychodzi tego nie za dużo.
No i ciastow piekarniku.........Obaczymy .....jak to mówi mój dwuipółletni smyk
Orzeszków wychodzi około 240 sztuk połówek.
To strasznie miłe :) Ufam, że ten makaron już ktoś wypróbował, mój mąż się o niego dopomina dość często :)
Zalewa jest super, a łosoś b. mokry :) Przepyszny!
Ciesze się i zachęcam do spróbowania bloku :)
Pycha ;)
No! nareszcie ktos docenił brukiew! Ja ją dorzucam do jarzynówki pokrojona wkostkę.
to zależy też od piekarnika czy babka wyjdzie czy nie na piekarniku gazowym wychodzi, na piekarniku teściowej Amica elektrycznym nie wychodzi a mojej szwagirce też na elektrycznym wychodzą zawsze ciasta