A czy takie frytki można zrobić we frytkownicy?
Przepyszne to ciasto, takie wilgotne i kakaowe, bez jabłek mógłby robić za murzyka:)
Gdzie można kupić śliwki w occie
Cieszę się ,że smakowało:)
Świetna baza muffinkowa. Polecam. Z porcji wychodzi 15-16 muffinek. Tworzę różne kompozycje: z jabłkiem i cynamonem, kokosowe, kakaowe. Zawsze wychodzą-nie ma mocnych.
u mnie to się nazywa Makowiec japoński :) dodaje jeszcze do niego troche mleka i kaszę manną
Jest podana - kwasna 18% . A 16 g cukru waniliowrgo to standardowe jedno opakowanie :) Pozdrawiam!
a faktycznie zapomniałam o ziemniakach!! przepraszam ;/
ziemniaki obieram, kroję w kostke i dodaje przed startymi ogórkami!
Cieszę się, że poprawiłam Ci humor moją pomyłką. Przepis poprawiony, łatwo się krytykuje trudniej przychodzi zaś chwalenie. Pozdrawiam!
Jak dla mnie to trochę za cienki ten krupnik ,nie wyobrażam sobie aby ugotować go na samej wodzie lub jakimś bulionie z kostki jak podajesz w przepisie i brak ziemniaka .Ale cóż to moje zdanie każdy robi jak mu smakuje ,ja na pewno tak bym nie zrobiła. Wywar na mięsie to podstawa .Pozdrawiam.
Chyba lepiej
Pyszne i szybkie:) Świetnie pasuje na świateczny stół:)
Przepyszne ciasto :)