Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Kamila.M

(2012-11-04 18:01)

Pulpeciki prrzepyszne Zrobilam dziś na obiad Rodzince bardzo smakowało.POLECAM.

Mloda

(2012-11-04 17:54)

Przepis bardzo ciekawy, chociaż mysle, że nie jest to sernik beztłuszczowy jak wskazuje nazwa przepisu. W składnikach wyraźnie jest napisane- "1kg twarogu TŁUSTEGO, ew. mozna uzyć PÓŁTŁUSTY", czyli w masie jednak tłuszcz będzie...

elizabetta

(2012-11-04 17:37)

nutella, czy robilas moze z mrozonymi malinami?

Wiki2409

(2012-11-04 17:12)

Witam Basia19

wczoraj kupiłam mielony anyż i chcę zrobić te cudeńka. Mam pytanie,czy przechowywać je szczelnie zamknięte aby zmiękły? Pozdrawiam i dziękuję

Basialis

(2012-11-04 16:59)

Ja mocze cala noc w zsiadlym mleku albo w maslance.Piersi z kurczaka tez, nie sa suche.

megi65

(2012-11-04 16:38)

Mleko jak mleko ale spróbujcie zamienić na śmietankę słodką .. :) a schabowe wieprzowe uzyskują specyficzny soczysty smak . o suchej podeszwie nie ma mowy ..

fonex

(2012-11-04 16:26)

fonex

(2012-11-04 16:25)

fonex

(2012-11-04 16:23)

Dorotaxx, dzieki Tobie znam odpowiedź na nurtujące mnie od dawna pytanie. Masa nie wychodziła zła, ale po rozwałkowaniu i położeniu na trot robiły sie na niej zmarszczki. I mój błąd bo dodawałam cukier to ciepłej żelatyny, bo szczerze nie doczytałam że nie powinna być za ciepła.A może znasz odpowiedź na drugie pytanie: czasami po wyłożeniu masy na tort robi sie jakby mokra?

punkrock

(2012-11-04 16:13)

pyszne są te buraczki cała rodzinka się zajadała :) 

linka35

(2012-11-04 16:04)

Witam, ja też ją upiekłam. Dodałam rodzynki do ciasta. Jest pyszna.

Martyna1984

(2012-11-04 15:55)

hejka!! mam tylko malutka porade:0 Poniewaz dzisiaj moj maz powiedzial,ze sernik moglby byc troszke wyzszy:)) Ja pieklam go w naprawde duzej formie i rzeczywiscie moze bylby fajniejszy,gdyby byl ciut grubszy??:))ale to juz kwestia gustu:)Uwazam,ze kiedy jest podany jak na zdjeciu,moze byc cieniutki:)))) Ja chcialam go miec wiecej:))he he he

czarnykot

(2012-11-04 15:51)

SCHAB W 10 MINUT pod tym hasłem znalazłam niegdyś przepis na WŻ, z innego nie korzystam, każdy kawałek mięsa można przygotować w ten sposób i zawsze jest soczyste

Martyna1984

(2012-11-04 15:50)

z tej ilosc wychodzi okolo 15 stu babeczek:)

Yolanta113

(2012-11-04 15:46)

Pulpeciki bardzo smakowały calej mojej rodzinie.

Sos bardzo pyszny, zamist śmietany słodkiej dałm śmietanę kwaśną ( innej nie miałam ).

Przepis włączam na stałe do naszego jadłospisu.

Wielkie dzięki za przepis

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij