Mojemu Synkowi i mnie bardzo smakowało. Deserek podaliśmy z musem truskawkowym. Polecam:)
Moja kuzynka gotuje zupę pomidorową tylko na wędzonce,zachęcona przez nią kupiłam wędzonych żeberek i też ugotowałamj. Mąż i dzieci od razu wyczuły że to jakaś inna pomidorowa i nie chciały jeść. Mąż zjadł tylko żeberka i powiedział żebym gotowała normalną pomidorową:) Ale to że gustu, bo mnie bardzo smakowała taka zupka
Robie to danie już od dobrych kilku lat, zawsze w wersji pierś z kurczaka, ser żółty i szynka. Wczoraj zamiast szynki dałam podsmażone pieczarki z cebulką i trochę czerwonej surowej papryki pokrojonej w kosteczkę i dodatkowo serek żółty potarty posypany na wierzchu . Wszyscy goście zgodnie stwierdzili, że jeszcze bardziej smakuje im w tej "nowej wersji". Aha i zawsze kurczaka doprawiam przyprawą do gyrosa z Kotanyi. Przepis już dawno powędrował w świat:) Polecam, bo danie jest pyszne i efektownie wygląda.
ciasto super !! a posypka ....mniam,mniam ...dzis znowu bedzie na niedzielne biesiadowanie !!! dziekuje za przepis
Pyszne! :) Bardzo łatwo i szybko się robi i co najważniejsze mozna jej jeść na diecie bez mleka i jaj :)
Wędzonka została w garnku a ostatecznie zjadł ja mój mąż zostawiająć kostkę dla psa :)
Zupa gotowała się na kostce wędzonej przez co nadała aromatyczny smak :)
Już wiem dlaczego masa wychodzi płynna. Sprawdziłam. Do przygotowania masy musi być prawdziwe masło. Z kostek masłopodobnych niestety wychodzi półpłynna. Ona po pewnym czasie zastygnie, ale nie będzie taka puszysta jak powinna.
Salatka jest wysmienita!!Robie ja na kazda okazje:) czy to sa urodziny czy spotkania towarzyskie:)) Rewelacja:) Taki malutki tips::Zaczelam obierac papryke ze skorki,wtedy salatka jest delikatniejsza i rowniez dodaje zolta i pomaramczowa papryke:))) Super,swietna,godna polecenia:))
Kluko, ciesze się, że smakowało :)
Upieczone, wypróbowane, zjedzone... bardzo dobre! Ogólnie dobry przepis na ciasto. Po raz pierwszy udały mi się bułeczki, bo jak dotąd nie miałam ręki do drożdżowego ciasta. Dziekuję za przepis i szczerze polecam. Bułeczki szybko się robi!
sałatka na dzisiejszej imprezie zniknęła jako pierwsza, muszę przyznać, że na początku miałam mieszane uczucia, ale jak się lepiej przeryzła, stwierdziłam, że jest lekka -chyba dzięki dodatku jabłka-i smaczna. Do tego robi się ja w kilka minut. Dziękuję za przepis, na pewno będę wracać do niego.
zrobiłam dziś na imprezkę, dołożyłam podsmażone na maśle pieczarki a do szpinaku zamiast sera pleśniowego starty ser żółty. ńawet niejadki szpinakowe twierdziły, źe bardzo smaczne, Pozdrawiam
Bardzo pyszne! Zrobilem wczoraj, dziś była degustacja. Biszkopt upiekłem wg swojego przepisu, ale resztę zrobiłem bez większych zmian (do kremu orzechowego dałem więcej masła...). Jest pysznie czekoladowe z nutą pomaranczy. Słodkie, ale nie za bardzo i jednocześnie orzeźwiające dzięki pomarańczy. Następnym razem może dodam więcej czekolady ;)
A gdzie wędzonka?:)
Upieczone. Bardzo kruchutkie ciasteczka, rewelacyjne w smaku. U mnie tylko 100g orkiszowej razowej a 150g mąki krupczatki. Ciasto miało dość kleistą konsystencje, tak ma być? Czy to mogłobyć spowodowane krupczatką? A oto moje ciasteczka, wyszły dość płaskie.