Bardzo się cieszę,że sos smakuje :-)
Bardzo dobra karkóweczka
W ramach szaleństwa sobotniej nocy zrobiłam dzisiaj te karkówke dla męża i dla siebie.Mąż jest zachwycony,i mięsko i ziemniaczki palce lizac!!!!Naprawde warto!!! Takiego przepisu szukałam .Rzeczywiscie potrawa troszke tłusta,ale dla naszych mężczyzn wysmienita.Też sie skusiłam na kilka ziemniaczków.Do tego dodałam warzywa z pary, żeby nie przetłuszczac bardziej.Ogólnie pychota ! :)
Kiedyś jadłam placki z takim sosem było to w restauracji ale niewiedzialam jak zrobić sos,bardzo mi to smakowało no i trafiłam na przepis NAPEWNO zrobię dziękuję za przepis pozdrawiam.
Pycha bułeczki z serkiem,u nas podobne można kupić w sklepie,zjadłoby się jedną.Pozdrawiam
Monia pysznie wygląda z kakao ,może nie długo uda mi się też taką upiec z kakao,bo jeszcze nie próbowałam,a tyle czasu mam przepis.
kayunia ! super ,że podzieliłaś się swymi spostrzeżeniami , zostanie dla potomnych ..
. Tak jak myślałam granulat mleczny nie da wymaganej konsystencji masie .. Może tylko zasugeruje tobie , zrezygnuj z masła następnym razem , na rzecz biedronkowj tortowej margarysi .. :) No i nadal życzę powodzenia w dochodzeniu do doskonłego ciacha ..
Wykonane, choć zwieńczone połowicznym sukcesem. Dzisiaj jeszcze próbowałam kupić pełne mleko, ale nie udało się, więc zaryzykowałam z tym instant. Masy wyszło jakoś mało i w smaku jest bardzo maślana (zamiast margaryny użyłam masło). Po przemyśleniu doszłam do wniosku, że mleko instant jak i kawa instant, pod wpływem płynnego mleka po prostu się rozpuściło, nie dając masie ani objętości ani pewnie zdecydowanego smaku. Rodzina orzekła, że ciasto dobre, ale żadne to Milky Way:))) Poszukam w sklepach właściwszego mleka i spróbuję ponownie, bo przecież "milion fanek nie może się mylić" i ciasto, w oryginale, na pewno jest pyszne:)))
Pyszna! zrobiłam bez rodzynek, bo ich nie lubię, ale i tak wyszła naprawdę wspaniała! Trzymałam się sciśle przepisu - dobrze napisany, naprawdę polecam - takie urozmaicenie dla amatorów jabłeczników. dziękuję za przepis!
Łopatkę zastąpiłabym wolowiną
Ok jak nic innego nie ma może być!!!!!
Sałatka bardzo prosta i pyszna.
Zrobiłam we wrześniu, dziś otworzyłam pierwszy słoik. Zgodnie z przewidywaniami oleju jest stanowczo za dużo, nie lubię kiedy olej osadza mi się na wargach w czasie jedzenia. W przyszłym roku zmniejszę ilość oleju co najmniej o połowę, bo buraczki są zdecydowanie warte następnych razów.
Najlepsze najpyszniejsze danie na swiecie , tak stwierdziła moja rodzinka i ja oczywiscie. Przepis wysmienity, sos rozpływajacy sie w ustach. Danie spokojnie wystarczy na 5 osób dorosłych i jeszcze dla dzieciaków wystarczyło. Super:)))