Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Dorotaxx

(2012-11-03 20:04)

Bardzo się cieszę,że sos smakuje  :-)

Mika1

(2012-11-03 20:00)

Bardzo dobra karkóweczka

czerwonaherbata

(2012-11-03 19:59)

W ramach szaleństwa sobotniej nocy zrobiłam dzisiaj te karkówke dla męża i dla siebie.Mąż jest zachwycony,i mięsko i ziemniaczki palce lizac!!!!Naprawde warto!!! Takiego przepisu szukałam .Rzeczywiscie potrawa troszke tłusta,ale dla naszych mężczyzn wysmienita.Też sie skusiłam na kilka ziemniaczków.Do tego dodałam warzywa z pary, żeby nie przetłuszczac bardziej.Ogólnie pychota ! :)

nikodem4

(2012-11-03 19:09)

Czekamy:-)

rene1

(2012-11-03 18:15)

Kiedyś jadłam placki z takim sosem  było to w restauracji ale niewiedzialam jak zrobić sos,bardzo mi to smakowało no i trafiłam na przepis NAPEWNO zrobię dziękuję za przepis pozdrawiam.

mika67

(2012-11-03 18:02)

Pycha bułeczki z serkiem,u nas podobne można kupić w sklepie,zjadłoby się jedną.Pozdrawiam

mika67

(2012-11-03 17:59)

Monia pysznie wygląda z kakao ,może nie długo uda mi się też taką upiec z kakao,bo jeszcze nie próbowałam,a tyle czasu mam przepis.

megi65

(2012-11-03 17:58)

kayunia ! super ,że podzieliłaś się swymi spostrzeżeniami , zostanie dla potomnych .. . Tak jak myślałam granulat mleczny nie da wymaganej konsystencji masie .. Może tylko zasugeruje tobie  , zrezygnuj z masła następnym razem , na rzecz  biedronkowj tortowej margarysi .. :)  No i nadal życzę powodzenia w dochodzeniu do doskonłego ciacha ..

kayunia

(2012-11-03 17:39)

Wykonane, choć zwieńczone połowicznym sukcesem. Dzisiaj jeszcze próbowałam kupić pełne mleko, ale nie udało się, więc zaryzykowałam z tym instant. Masy wyszło jakoś mało i w smaku jest bardzo maślana (zamiast margaryny użyłam masło). Po przemyśleniu doszłam do wniosku, że mleko instant jak i kawa instant, pod wpływem płynnego mleka po prostu się rozpuściło, nie dając masie ani objętości ani pewnie zdecydowanego smaku. Rodzina orzekła, że ciasto dobre, ale żadne to Milky Way:))) Poszukam w sklepach właściwszego mleka i spróbuję ponownie, bo przecież "milion fanek nie może się mylić" i ciasto, w oryginale, na pewno jest pyszne:)))

sylwiasss

(2012-11-03 17:06)

Pyszna! zrobiłam bez rodzynek, bo ich nie lubię, ale i tak wyszła naprawdę wspaniała! Trzymałam się sciśle przepisu - dobrze napisany, naprawdę polecam - takie urozmaicenie dla amatorów jabłeczników. dziękuję za przepis!

emeska1974

(2012-11-03 17:00)

Łopatkę zastąpiłabym wolowiną

emeska1974

(2012-11-03 16:59)

Ok jak nic innego nie ma może być!!!!!

Izma73

(2012-11-03 16:55)

Sałatka bardzo prosta i pyszna.

matani

(2012-11-03 16:38)

Zrobiłam we wrześniu, dziś otworzyłam pierwszy słoik. Zgodnie z przewidywaniami oleju jest stanowczo za dużo, nie lubię kiedy olej osadza mi się na wargach w czasie jedzenia. W przyszłym roku zmniejszę ilość oleju co najmniej o połowę, bo buraczki są zdecydowanie warte następnych razów.

aniag81

(2012-11-03 16:38)

Najlepsze najpyszniejsze danie na swiecie , tak stwierdziła moja rodzinka i ja oczywiscie. Przepis wysmienity, sos rozpływajacy sie w ustach. Danie spokojnie wystarczy na 5 osób dorosłych i jeszcze dla dzieciaków wystarczyło. Super:)))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij