Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

orzeszek

(2012-11-03 13:32)

Bardzo długo przepis czekał na testowanie. W końcu popełniłam Zebrę. Babka super wilgotna, efektowna a przedewszystkim smaczna. Zrobiłam zgodnie z przepisem. Przepis łatwy i przyjemny w wykonaniu. Syn nie lubi ciast babkowych ale zeberkę jadł, jadł i aż zjadł :-). Dzięki za przypomnienie dawnego przepisu.

wronski

(2012-11-03 13:18)

witam jak dla mnie to za dużo cukru w jabłakch i cieście. co do ilości to na dużą blachę proponuję zwiększyć proporcje ciasta. ogólnie ciacho pycha;-)

madzia20207

(2012-11-03 12:35)

Właśnie się piecze w piekarniku ten "uśmiech teściowej" tylko niewiem czy dobrze zrobiłam, ponieważ jabłka starłam na grubych oczkach nie położyłam ćwiartek :O  Dam znać co mi z tego wyszło ;) 

AnnaParada

(2012-11-03 11:51)

Bardzo dobra zupa, szybko się ja robi i szybko je U mnie w wersji z żółtym serem i grzankami, które sama robiłam. Tylko niepotrzebnie je posypałam ziołami prowansalskimi, bo jakoś mi nie bardzo one pasowały do zupy. Następnym razem zrobię grzanki bez przypraw.

panda25

(2012-11-03 11:46)

Bardzo podobny przepisc widziałam w programie Ewy Wachowicz :)

linka35

(2012-11-03 10:49)

Tak,anetta całą 100g. rozpuszczoną na parze :)

April89

(2012-11-03 10:00)

Ile sztuk naleśników wychodzi z tej porcji?

April89

(2012-11-03 09:58)

czy jak dodam szpinaku do ciasta naleśnikowego to będzie ok? nie będzie przywierać czy coś? chciałąm zrobić zielone neleśniki ale mam problem czy zrobić ciasto zwykłę z przepisu czy to bez wlewania oleju na patelnie

Fot. Wkn, Szarlotka
Szarlotka
73.2k
272
11
Wkn
reniapos

(2012-11-03 09:54)

Wczoraj upiekłam . Przepyszna. Mus miałam gotowy w lodówce, co jeszcze bardziej skróciło czas przygotpwania. Dziękuję Wkn za przepisik. Mniamuśne:)

nataliena

(2012-11-03 09:29)

Pyszny jest taki napoj. Na goraco polecam z odrobina brandy;)

wiernikosia

(2012-11-03 09:26)

ZIemniaki robiła wg przepisu: http://www.wielkiezarcie.com/recipe10167.html

dudi_1

(2012-11-03 08:51)

Smaczny wilgotny i nikt kto nie wiedział nie zgadl że w środku jest marchewka-polecam przepis warto spróbować :)

atteloiw2

(2012-11-03 08:35)

Czy sól się daje? :)

grazka35

(2012-11-03 08:15)

Myślę,że to bez różnicy jakie delicje dasz.Najlepiej wg własnego smaku, tak jak ci się najbardziej smaki komponują z miętowym. Ja używam wiśniowych przeważnie bo taki u mnie najbardziej lubią w domu.

lolopopa

(2012-11-03 07:05)

Boski pomysł. Estetyczny wygląd i dobry smak. U mnie z ziemniakami pieczonymi z odrobiną masła, oliwy, czosnku i rozmarynu. Smaki się świetnie dopełniły.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij