Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
pysiaczek27

(2012-11-01 22:34)

rewelacja! Mąż zadowolony , goście również :-D . Pozdrawiam autorkę przepisu

anekbu

(2012-11-01 22:33)

Już wrzuciłam.Nie wiem czemu zniknęły.Musiałam usunąć przez przypadek i nie zauważyłam.

Fot. niki83, Amerykanki
Amerykanki
15.9k
99
6
niki83
czarnykot

(2012-11-01 22:30)

korzystam z podobnego przepisu, nie pamiętam skąd go mam, tylko proporcje podwojone...pyszniutkie...nam najbardziej smakują sklejone dżemerem...

niania09

(2012-11-01 22:21)

MILUNIA niewiem czy masz dzieci ale nieżycze ci takiego  problemu. Mój synek nielubi słodyczy, owoców, soczków nielubi też próbować nowy smaków czy potraw. Wiec nie zapycha sie tymi jak to napisałaś niepotrzebnymi rzeczami. Jest też pod stałą kontrolą lekarza i wszystkie wyniki ma świetne. Mimo tego że jest chudzitki to jest brykającym okazem zdrowia,

niania09

(2012-11-01 22:06)

Witam dwa pytania, jaka ma być ta śmietana 18% słodka czy kwaśna? ile to jest 16g cukru waniliowego?

Fot. niki83, Gniazdka
Gniazdka
11.1k
191
12
niki83
niki83

(2012-11-01 21:23)

Z podanej porcji mi wyszło 8 sztuk.

smerfetka888

(2012-11-01 21:21)

Polecam to danie :) kurczak jest przepyszny , soczysty i miekki a smak niepowtarzalny/:) zrobilam z serem ,szynka , papryka i cebulka:) polecam:)

Fot. niki83, Gniazdka
Gniazdka
11.1k
191
12
niki83
agulka8204

(2012-11-01 21:19)

Ile wychodzi sztuk? Z góry dziekuje za odpowiedz.

DZASTI

(2012-11-01 20:48)

Nie było w sklepie mąki ziemniaczanej :)

izawa

(2012-11-01 20:28)

bardzo lubię serniczek z tego przepisu i często go robię

Ewa1982

(2012-11-01 20:26)

A gdzie są  opisane te składniki?

malina_a

(2012-11-01 20:21)

Zrobiłam po raz kolejny - tym razem udało się zrobić fotkę :) Pycha!!!

gabigold

(2012-11-01 19:09)

nie dodaję jajka do kluseczek, powoduje ,że są mięciutkie:) a tej skrobii tez bym unikała, daję tylko i wyłącznie mąkę ziemniaczaną:)

lusile

(2012-11-01 18:45)

Pyszny deser! Do kremu dodalam jeszcze amaretto, wyszlo super! Owoce kupilam gotowe w sloiku a sam krem robi sioe blyskawicznie. Szybki i dobry deser!

msewka

(2012-11-01 18:08)

Mogłabym po kolei delektować się wszystkimi smakami Twoich czekolad.Zwłaszcza w tak zimny,deszczowy dzień.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij