rewelacja! Mąż zadowolony , goście również :-D . Pozdrawiam autorkę przepisu
Już wrzuciłam.Nie wiem czemu zniknęły.Musiałam usunąć przez przypadek i nie zauważyłam.
korzystam z podobnego przepisu, nie pamiętam skąd go mam, tylko proporcje podwojone...pyszniutkie...nam najbardziej smakują sklejone dżemerem...
MILUNIA niewiem czy masz dzieci ale nieżycze ci takiego problemu. Mój synek nielubi słodyczy, owoców, soczków nielubi też próbować nowy smaków czy potraw. Wiec nie zapycha sie tymi jak to napisałaś niepotrzebnymi rzeczami. Jest też pod stałą kontrolą lekarza i wszystkie wyniki ma świetne. Mimo tego że jest chudzitki to jest brykającym okazem zdrowia,
Witam dwa pytania, jaka ma być ta śmietana 18% słodka czy kwaśna? ile to jest 16g cukru waniliowego?
Polecam to danie :) kurczak jest przepyszny , soczysty i miekki a smak niepowtarzalny/:) zrobilam z serem ,szynka , papryka i cebulka:) polecam:)
Ile wychodzi sztuk? Z góry dziekuje za odpowiedz.
Nie było w sklepie mąki ziemniaczanej :)
bardzo lubię serniczek z tego przepisu i często go robię
A gdzie są opisane te składniki?
nie dodaję jajka do kluseczek, powoduje ,że są mięciutkie:) a tej skrobii tez bym unikała, daję tylko i wyłącznie mąkę ziemniaczaną:)
Pyszny deser! Do kremu dodalam jeszcze amaretto, wyszlo super! Owoce kupilam gotowe w sloiku a sam krem robi sioe blyskawicznie. Szybki i dobry deser!
Mogłabym po kolei delektować się wszystkimi smakami Twoich czekolad.Zwłaszcza w tak zimny,deszczowy dzień.