Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

msewka

(2012-11-01 18:06)

Bajecznie wygląda.Zimą pewnie można użyć soku malinowego,prawda?

joana30

(2012-11-01 17:51)

Nigdy nie robiłam babki gotowanej ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz! do ulubionych :)

megi65

(2012-11-01 17:39)

Naprawdę warta wypróbowania ..  , zrezygnowałam z kokosu na rzecz starkowanej gorzkiej czekolady i podsmażonych płatków migdałowych z orzechami laskowymi ..Przesmaczne towarzystwo .. :) Polecam i pozdrawiam cieplutko autorkę ..

oma

(2012-11-01 17:33)

Własnie je robie wyglada fajnie;)

Fot. panda25, Drink FOCH
Drink FOCH
12.4k
179
10
panda25
cerekm

(2012-11-01 17:18)

wlasnie popijam juz drugiego,pyszota pandziu!;)

CHRUMCIA

(2012-11-01 16:55)

Bede musiala ten przepis wyprobowac...robilam bardzo duzo tortow ale takiego jeszcze nie mialam przepisu.Wyglada smacznie!!!!!!

iwciaG

(2012-11-01 16:24)

Ciasto proste-szybkie ( ja kruszonkowe zrobiłam nożem w robocie ) więc naprawdę błyskawicznie. Jedyna modyfikacja to Podwójna Porcja     Dziękuję za przepisik

laurka0606

(2012-11-01 16:22)

Pyszna zupa. Gotowalam ja juz wiele razy I napewno jeszcze nie raz wroce do tego przepisu,

selecta

(2012-11-01 16:08)

pyszna zupka:):)

gosialowicz

(2012-11-01 15:34)

Jak długo pieczesz kotlety w beztłuszczowej frytkownicy?

pandi

(2012-11-01 15:12)

Bardzo fajny przepis. Ostatnio robiłam podobne "szybkie ciasto", ale było dla mnie zdecydowanie za słodkie. Tu proporcje są o wiele lepsze, podoba mi się też dodanie mleka. Błyskawiczne w zrobieniu. W swojej wersji dodałam ostatnie jabłka, gruszki i brzoskwinie z ogrodu. Zgodnie z radą od razu posypałam cukrem pudrem, ale po posmakowaniu stwierdzam, że mogłoby się nawet bez niego obyć. Jednym słowem - polecam! :)

Viga32

(2012-11-01 14:48)

A ja nie lubie kokosu, czy można dać coś w zamian?

edytas.1988

(2012-11-01 14:41)

serniczek pierwsza klasa. poprostu rewelacyjny przepis

halszka107

(2012-11-01 14:40)

Pycha. Robi się bardzo szybko.Nie miałam owoców pod ręką więc na wierzch położyłam dżem dyniowo-pomarańczowy . Super przepis. Na pewno będę do niego wracać.

Ewciaa

(2012-11-01 13:09)

Zrobiłam według Twojego przepisu ale lekko modyfikując, dodałam dodatkowo ciutkę imbiru mielonego, miodu nie dawałam bo miałam winko półsłodkie, dodałam za to opakowanie cukru waniliowego. Bardzo smaczne. Dziękuję za przepis

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij