Bajecznie wygląda.Zimą pewnie można użyć soku malinowego,prawda?
Nigdy nie robiłam babki gotowanej ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz! do ulubionych :)
Naprawdę warta wypróbowania ..
, zrezygnowałam z kokosu na rzecz starkowanej gorzkiej czekolady i podsmażonych płatków migdałowych z orzechami laskowymi ..Przesmaczne towarzystwo .. :) Polecam i pozdrawiam cieplutko autorkę ..
Własnie je robie wyglada fajnie;)
wlasnie popijam juz drugiego,pyszota pandziu!;)
Bede musiala ten przepis wyprobowac...robilam bardzo duzo tortow ale takiego jeszcze nie mialam przepisu.Wyglada smacznie!!!!!!
Ciasto proste-szybkie ( ja kruszonkowe zrobiłam nożem w robocie ) więc naprawdę błyskawicznie. Jedyna modyfikacja to Podwójna Porcja
Dziękuję za przepisik
Pyszna zupa. Gotowalam ja juz wiele razy I napewno jeszcze nie raz wroce do tego przepisu,
pyszna zupka:):)
Jak długo pieczesz kotlety w beztłuszczowej frytkownicy?
Bardzo fajny przepis. Ostatnio robiłam podobne "szybkie ciasto", ale było dla mnie zdecydowanie za słodkie. Tu proporcje są o wiele lepsze, podoba mi się też dodanie mleka. Błyskawiczne w zrobieniu. W swojej wersji dodałam ostatnie jabłka, gruszki i brzoskwinie z ogrodu. Zgodnie z radą od razu posypałam cukrem pudrem, ale po posmakowaniu stwierdzam, że mogłoby się nawet bez niego obyć. Jednym słowem - polecam! :)
A ja nie lubie kokosu, czy można dać coś w zamian?
serniczek pierwsza klasa. poprostu rewelacyjny przepis
Pycha. Robi się bardzo szybko.Nie miałam owoców pod ręką więc na wierzch położyłam dżem dyniowo-pomarańczowy . Super przepis. Na pewno będę do niego wracać.
Zrobiłam według Twojego przepisu ale lekko modyfikując, dodałam dodatkowo ciutkę imbiru mielonego, miodu nie dawałam bo miałam winko półsłodkie, dodałam za to opakowanie cukru waniliowego. Bardzo smaczne. Dziękuję za przepis