Witam ja robię taką kapustę ale z czosnkiem i smażonym boczkiem lub też z masłem pycha. Taką robiono u mnie w domu i moi domownicy za nią przepadają. Czosnku nie przesmażam tylko drobniutko kroję i do garnka. Smacznego.
To są pierwsze krokiety jakie zrobiłam, przepis jest super ! Krokiety wychodzą bardzo smaczne, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z przepisu. Polecam, u mnie zwłaszcza na święta krokiety goszczą na stole !
Ciasto smaczne,orzeźwiające i lekkie
Pyszka Dziś zroibłam na obiadek Dziękuję za przepis
No,niestety nam sałatka nie przypadła do gustu
Woda powoduje (tak sądzę ;)), że po uwędzeniu i ostudzeniu w kiełbasie powstaje pyszna galaretka...
Dla niektórych jest to wada i dowód na źle zrobioną kiełbasę...
Mi nie przeszkadza, powiem więcej - lubię to... :D
mam pytanie, czy jesli te zemniaki przygotuje wcześniej i pożniej odgrzeję w mikrofali to nie zepsuję ich? ponieważ piekarnik bedzie potrzebny mi do przygotowania miesa tuz przed prxyjsciem gosci...
błagam powiedzcie te buraki pierwszego dnia zalewamy woda czy odstawiamy same z cebula
To bardzo fajnie!
Pięknie podałaś swoją sałatkę
Super przepis u nas w Cukierni tez takie parowki w ciescie sprzedaja! Pycha
Przepis super! U mnie wołowina wyszła super mięciutka, a zamiast ostrej papryczki dałam zwykłą (i tak było ostre). No i kasza gryczana (którą uwielbiamy) zamiast ryżu. Przepyszne i bardzo łatwe do zrobienia. Bardzo polecam. Też robiłam w zmniejszonych proporcjach, a i tak wyszło dużo.
Dziś na obiad barszcz ukraiński, a jeśli barszcz to nie może obyć się bez Twoich krokietów - już mi ślinka cieknie :)
słuchajcie co do ubijania na parze to zmienia się kolejność tzn wogóle wchodzi pojęcie kolejności bo w przepisie łączy się razem od razu jajka z masłem a przy ubijaniu na parze ubijamy jajka a masło dodajemy po zmiksowaniu w innym naczyniu i partiami. i tu może się zwarzyć no nic kombinuje dam znać co i jak
Tylko szczypior umknął z głowy ;)))