Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

krysia50

(2012-11-01 13:07)

Witam ja robię taką kapustę ale z czosnkiem i smażonym boczkiem lub też z masłem pycha. Taką robiono u mnie w domu i moi domownicy za nią przepadają. Czosnku nie przesmażam tylko drobniutko kroję i do garnka. Smacznego.

ania28

(2012-11-01 12:57)

To są pierwsze krokiety jakie zrobiłam, przepis jest super ! Krokiety wychodzą bardzo smaczne, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z przepisu. Polecam, u mnie zwłaszcza na święta krokiety goszczą na stole !

jagus

(2012-11-01 12:44)

Ciasto smaczne,orzeźwiające i lekkie

Ewciaa

(2012-11-01 12:43)

Pyszka Dziś zroibłam na obiadek Dziękuję za przepis

jagus

(2012-11-01 12:40)

No,niestety nam sałatka nie przypadła do gustu

Anai

(2012-11-01 12:20)

Woda powoduje (tak sądzę ;)), że po uwędzeniu i ostudzeniu w kiełbasie powstaje pyszna galaretka...
Dla niektórych jest to wada i dowód na źle zrobioną kiełbasę...
Mi nie przeszkadza, powiem więcej - lubię to... :D

milenkaaa1988

(2012-11-01 11:59)

mam pytanie, czy jesli te zemniaki przygotuje wcześniej i pożniej odgrzeję w mikrofali to nie zepsuję ich? ponieważ  piekarnik bedzie potrzebny mi do przygotowania miesa tuz przed prxyjsciem gosci...

marzen0002

(2012-11-01 11:48)

błagam powiedzcie te buraki pierwszego dnia zalewamy woda czy odstawiamy same z cebula

Anna Z

(2012-11-01 10:33)

To bardzo fajnie!

joana30

(2012-11-01 10:10)

Pięknie podałaś swoją sałatkę

Nieznana22

(2012-11-01 10:08)

Super przepis u nas w Cukierni tez takie parowki w ciescie sprzedaja! Pycha

Felia

(2012-11-01 09:55)

Przepis super! U mnie wołowina wyszła super mięciutka, a zamiast ostrej papryczki dałam zwykłą (i tak było ostre). No i kasza gryczana (którą uwielbiamy) zamiast ryżu. Przepyszne i bardzo łatwe do zrobienia. Bardzo polecam. Też robiłam w zmniejszonych proporcjach, a i tak wyszło dużo.

rudaas

(2012-11-01 09:34)

Dziś na obiad barszcz ukraiński, a jeśli barszcz to nie może obyć się bez Twoich krokietów - już mi ślinka cieknie :)

April89

(2012-11-01 08:42)

słuchajcie co do ubijania na parze to zmienia się kolejność tzn wogóle wchodzi pojęcie kolejności bo w przepisie łączy się razem od razu jajka z masłem a przy ubijaniu na parze ubijamy jajka a masło dodajemy po zmiksowaniu w innym naczyniu i partiami. i tu może się zwarzyć no nic kombinuje dam znać co i jak

lolopopa

(2012-11-01 07:35)

Tylko szczypior umknął z głowy ;)))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij