Moje smaki :) Naprędce zorganizowane śniadanie, muszę przyznać, że rano dodałam jeszcze trochę chrzanu.
Kamila258 mi się też kiedyś to zdarzyło ale wtedy to była wina zbyt małej ilości bułki tartej.
zrobiłam i są bardzo smaczne. ptysie przełożyłam gotowym kremem do karpatki a część ciasta przeznaczyłam na usmażenie ulubionych przez mojego męża oponek. dzięki za fajny przepis i polecam
Taka pyszna ryba i nie zyskała jeszcze pochwał??? No to jestem pierwsza!!!!![]()
A ten przepis miałam od zawsze w moim kajeciku i ... nie zdążyłam nigdy upiec . Xavierko ja zaraz za tobą , ciekawa jestem twojej opinii , bo ciasteczko wygląda bardzo apetycznie .. ::))
Ciekawy przepis. Kiedyś w naszej ciastkarni, takie ciasto robiło furorę, jego cena była kosmiczna, a i tak wszyscy je kupowali, bo było pyszne. Niestety cukiernik pilnie strzegł przpisu i nikt nie mógł sobie tego ciasta w domu odtworzyć. Bardzo mnie ciekawi czy ten przpis to własnie to ciasto. Wkrótce to sprawdzę i dam znać.![]()
wyszło super:)
Ta sałatka to moje smaki .....suuuuperowa ...
....bardzo polecam .....bo smak rewelacja !
Pyszniutkie i proste do zrobienia. W sam raz na halloween :)
Dziś zrobiłam i napiszę tylko tyle ![]()
![]()
REWELACJA
Kłaniam się nisko za ten przepis
Niestety, mnie kotlety w trakcie smazenia rozplynely sie:( To chyba wina sera...
no to czekamy :) na opinię
Bardzo dobra zupka:)
Cieszę się Agnieszko że wypróbowałaś mój przepis, przyznaję że o nim zapomniałam. Muszę wrócić do niego i zaserwować swoim panom na kolację w najbliższym czasie. Dzięki za komentarz, pozdrówka