Wczoraj znalazłam ten przepis .Dzisiaj upiekłam.
Jabłecznik - łatwy i szybki w robieniu , ale ma jedną wadę , szybko znika.hahaha
Bardzo smaczny,soczysty ( zależy od jabłek) ciasto wyszło mi bardzo pulchne.
Kisiel cytrynowy był w przepisie , niestety , nie miałam takiego , więc zastąpiłam go wiśniowym.
Pianka miała odcień różowy , ale to w niczym nie przeszkadza.
Niestety, nie mogę na potwierdzenie ,że go upiekłam,wstawić zdjęcia ,bo zniknął.
Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ GO POLECIĆ .
sarenka2 możesz wysmarować cienko olejem. Ale jeśli filiżanki są cienkie, wystarczy tylko przed wyciągnięciem włożyć je na chwilę do gorącej wody :)
No próbowałam tak zrobić żeby kruszonka wyszła ale... ciasto mi sie połaczyło :( więc wylepiłam blache, reszte do zamrażalnika i starłam na tarku, echhhh a miało być szybko. To był główny argument przy wyborze przepisu, może następnym razem wyjdzie. Smakowo dobre ciasto.
Zaraz zabieram sie za robienie tego pysznego deseru. Nie mam foremek silikonowych i pomyslalam, żeby masę wlać do filiżanek. Mam mały problem, bo nie wiem czy powinnam wysmarować czymś te filiżanki? Poradźcie coś dobre kobiety:)
Pychotka. Dzięki za przepis.
Zapowiada się pysznie!
Przepis rewelacyjny sama wypróbowałam moje dziecko zajadało i prosiło o więcej koleżanką z pracy również podałam przepis każdy był zachwycony. A na niedzielny obiad zamiast prówek polecam fileta z kurczaka:)
Bardzo dobre i szybkie danie. Polecam przyprawić łososia koperkiem (suszonym lub świerzym).
Super przepis,smaczne i szybkie w wykonaniu,gdy głodny czeka przy stole.
Bardzo smaczne , delikatne mięsko. Na stałe leci do ulubionych .
Smaczne i łatwe. Na pewno nie jest to danie na wytworną kolację, ale na domowy obiadek jak najbardziej.
Cytat z drugiej połowy: "Soczyste, pikantne, aromatyczne. Rewelacja!"
Naprawdę bardzo smaczne, jedne z najlepszych jakie jadłam w życiu.
Musze przynać, że ciasto jest fantastyczne. Poszukiwałam czegoś łatwego, pyszengo i smakującego mojemu 1,5 rocznemu synkowi. Żadna ze mnie cukierniczka dlatego i tym razem sceptycznie podeszłam do tematu jednak jabłecznik wyszedł genialny. Rumiany, męciutki, puszyty. Polecam!!!