Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

basiaaa1

(2012-10-31 18:54)

Wczoraj znalazłam ten przepis .Dzisiaj upiekłam.

 Jabłecznik - łatwy i szybki w robieniu , ale ma jedną wadę , szybko znika.hahaha

Bardzo smaczny,soczysty ( zależy od jabłek) ciasto wyszło mi bardzo pulchne.

Kisiel cytrynowy był w przepisie , niestety , nie miałam takiego , więc zastąpiłam go wiśniowym.

Pianka miała odcień różowy , ale to w niczym nie przeszkadza.

Niestety, nie mogę na potwierdzenie ,że go upiekłam,wstawić zdjęcia ,bo zniknął.

Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ GO POLECIĆ .

olusia23

(2012-10-31 18:54)

sarenka2 możesz wysmarować cienko olejem. Ale jeśli filiżanki są cienkie, wystarczy tylko przed wyciągnięciem włożyć je na chwilę do gorącej wody :) 

Elen35

(2012-10-31 18:32)

No próbowałam tak zrobić żeby kruszonka wyszła ale... ciasto mi sie połaczyło :( więc wylepiłam blache, reszte do zamrażalnika i starłam na tarku, echhhh a miało być szybko. To był główny argument przy wyborze przepisu, może następnym razem wyjdzie. Smakowo dobre ciasto.

sarenka2

(2012-10-31 18:05)

Zaraz zabieram sie za robienie tego pysznego deseru. Nie mam foremek silikonowych i pomyslalam, żeby masę wlać do filiżanek. Mam mały problem, bo nie wiem czy powinnam wysmarować czymś te filiżanki? Poradźcie coś dobre kobiety:)

Viga32

(2012-10-31 17:28)

Pychotka. Dzięki za przepis.

Kluko

(2012-10-31 17:26)

Zapowiada się pysznie!

Agnieszka_1021

(2012-10-31 16:41)

Przepis rewelacyjny sama wypróbowałam moje dziecko zajadało i prosiło o więcej koleżanką z pracy również podałam przepis każdy był zachwycony. A na niedzielny obiad zamiast prówek polecam fileta z kurczaka:)

Arantarin

(2012-10-31 16:38)

Bardzo dobre i szybkie danie. Polecam przyprawić łososia koperkiem (suszonym lub świerzym).

lusia 60

(2012-10-31 16:09)

 

Super przepis,smaczne i szybkie w wykonaniu,gdy głodny czeka przy stole.

asiuniasia

(2012-10-31 14:44)

Bardzo smaczne , delikatne mięsko. Na stałe leci do ulubionych .

alicez

(2012-10-31 13:40)

Smaczne i łatwe. Na pewno nie jest to danie na wytworną kolację, ale na domowy obiadek jak najbardziej.

lolopopa

(2012-10-31 13:22)

Cytat z drugiej połowy: "Soczyste, pikantne, aromatyczne. Rewelacja!"

abidiasz

(2012-10-31 12:54)

Naprawdę bardzo smaczne, jedne z najlepszych jakie jadłam w życiu.

anit80

(2012-10-31 12:21)

Musze przynać, że ciasto jest fantastyczne. Poszukiwałam czegoś łatwego, pyszengo i smakującego mojemu 1,5 rocznemu synkowi. Żadna ze mnie cukierniczka dlatego i tym razem sceptycznie podeszłam do tematu jednak jabłecznik wyszedł genialny. Rumiany, męciutki, puszyty. Polecam!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij