Masz super przepisy, często z nich korzyseam. A pierogi rewelacyjne
To klasyka polskiej kuchni!!! Tym daniem się ratuję, kiedy nie mam pomysłu na obiad. Skromne i pożywne :)
malin_a z niecierpliwością czekałam na komentarz od Ciebie :-) Bardzo się cieszę że pierożki się udały i smakowały :-)
Pyszna!!!!!!!!!!!!!!
wpadłam na pomysł potraktowania nalewki mikserem - zwykłymi mieszadłami takimi do ubijania piany-pomogło i grudek nie ma :)naleweczka stoi i kusi
A według mnie w jedzeniu chodzi o sam fakt smaku a nie stricte o dokładnosć nazwy gdzie w tym przypadku słowo "alla" ma tak ogromne znaczenie.Proponuję skosztować obu dań (prawdziwej carbonary i mojej) a następnie dokonywać oceny.
Cieszę się dziewczyny że korzystacie z przepisu i że Wam smakuje .Pozdrawiam WSZYSTKIE
Banalnie proste, wyjatkowo szybkie a jednoczesnie przepyszne danie.
Muti są pyszne, polecam
To samo sobie pomyslalam czytajac skladniki. Kostki rosolowe, serki topione, maka, cebula??? Tego do carbonary sie nie dodaje. Wiec tez bym nazwala to danie inaczej.
Bardzo orginalne, mało słodkie.
Emiko ! Rozwiewam twoje wątpliwości .. Do wszystkiego używam termmobiegu a te ciasteczka co prawda jeszcze przede mną w poczekalni ale nastawie na tem 180 C z termo , oczywiście . A niech sobie nawet 20 min posiedzą i wolną zarumienia się . Powodzenia o efektach poinformuj nas .. )))
W takim razie można dać 1,5 l wody. Ja zawsze dawałam więcej. Chodzi o to by ciasto nie wysło a rzadkie.Pozdrawiam
Mam pytanko, ciasteczka piecze sie na termo obiegu czy nie?? a jeśli nie to grzanie góra czy dół czy oba?? :)
nie uważacie że 200 st. to troche za dużo??
Mam pytanko, ciasteczka piecze sie na termo obiegu czy nie?? a jeśli nie to grzanie góra czy dół czy oba?? :)
nie uważacie że 200 st. to troche za dużo??