Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Michelinee

(2012-10-30 01:15)

Masz super przepisy, często z nich korzyseam. A pierogi rewelacyjne

Xavierka

(2012-10-29 23:45)

To klasyka polskiej kuchni!!! Tym daniem się ratuję, kiedy nie mam pomysłu na obiad. Skromne i pożywne :)

APM

(2012-10-29 23:16)

malin_a z niecierpliwością czekałam na komentarz od Ciebie :-) Bardzo się cieszę że pierożki się udały i smakowały :-)

Xavierka

(2012-10-29 22:51)

Pyszna!!!!!!!!!!!!!!

agaber

(2012-10-29 22:34)

wpadłam na pomysł potraktowania  nalewki mikserem - zwykłymi mieszadłami takimi do ubijania piany-pomogło i grudek nie ma :)naleweczka stoi i kusi 

lilimadlen

(2012-10-29 22:26)

A według mnie w jedzeniu chodzi o sam fakt smaku a nie stricte o dokładnosć nazwy gdzie w tym przypadku słowo "alla" ma tak ogromne znaczenie.Proponuję skosztować obu dań (prawdziwej carbonary i mojej) a następnie dokonywać oceny. 

monia7301

(2012-10-29 21:35)

Cieszę się dziewczyny że korzystacie z przepisu i że Wam smakuje .Pozdrawiam WSZYSTKIE

nataliena

(2012-10-29 21:33)

Banalnie proste, wyjatkowo szybkie a jednoczesnie przepyszne danie. 

Barb82

(2012-10-29 21:30)

Muti są pyszne, polecam 

gosia64

(2012-10-29 21:04)

To samo sobie pomyslalam czytajac skladniki. Kostki rosolowe, serki topione, maka, cebula??? Tego do carbonary sie nie dodaje. Wiec tez bym nazwala to danie inaczej.

madziorw

(2012-10-29 21:02)

Bardzo orginalne, mało słodkie.

megi65

(2012-10-29 20:55)

Emiko ! Rozwiewam twoje wątpliwości .. Do wszystkiego używam termmobiegu a te ciasteczka co prawda jeszcze przede mną w poczekalni ale nastawie na tem 180 C z termo , oczywiście . A niech sobie nawet 20 min posiedzą i wolną zarumienia się . Powodzenia o efektach poinformuj nas .. )))

Fot. Welona, Babciny chleb
Babciny chleb
18.4k
107
11
Welona
Welona

(2012-10-29 20:47)

W takim razie można dać 1,5 l wody. Ja zawsze dawałam więcej. Chodzi o to by ciasto nie wysło a rzadkie.Pozdrawiam

Emika21

(2012-10-29 20:34)

Mam pytanko, ciasteczka piecze sie na termo obiegu czy nie?? a jeśli nie to grzanie góra czy dół czy oba?? :) nie uważacie że 200 st. to troche za dużo??

Emika21

(2012-10-29 20:33)

Mam pytanko, ciasteczka piecze sie na termo obiegu czy nie?? a jeśli nie to grzanie góra czy dół czy oba?? :) nie uważacie że 200 st. to troche za dużo??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij