Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

illonka1987

(2012-10-29 20:26)

Mrożone jagody również jak najbardziej mogą być... można również miksować różne owoce...

anrubi

(2012-10-29 20:19)

Jako że przepadam za wszelkimi rybami to sałatkę poczynię na pewno. Ten ananas to ma być świeży czy gotowe plastry z puszki?

vikunia

(2012-10-29 19:48)

Dalej wstawić do piekarnika i upiec :)

olusia23

(2012-10-29 19:48)

Według mnie to raczej spaghetti w sosie serowym, a nie carbonara, do której nie dodaje się takich składników jak szynka, serki topione, kostki rosołowe, mąka. Myślę, że właściwiej byłoby nazwać danie a la carbonara, ale to tylko moja sugestia. 

Romek

(2012-10-29 19:45)

..... i co dalej????

maniana201

(2012-10-29 19:35)

pyszne

gabigold

(2012-10-29 19:32)

ojej, pięknie i kolorowo, a tu pierniczenie zaczęte:)

Martolinka

(2012-10-29 19:27)

Wypróbowana już dawno, ale jakoś nie było czasu na komentarz. Bardzo fajna, szczególnie przypadła do gustu mojemu 3-latkowi. Pozdrawiam

Martolinka

(2012-10-29 19:08)

Bardzo dobra zapiekaneczka. Mojemu mężowi bardzo przypadła do gustu. Robiona już kilka razy :)

grazka35

(2012-10-29 19:04)

A gdzie ten niebiański krem?

gabigold

(2012-10-29 18:02)

Mam podobny przepis, tyle ,ze inne proporcje, jest bardzo smaczny,polecam:)

Iwonka9876

(2012-10-29 17:57)

Ciasto przepyszne i uzależniające. Nie można poprzestać na jednym kawałku. Smakowało wszystkim bez wyjątku. Upiekłam 2 dni wcześniej, więc zdążył cudownie i delikatnie zmięknąć. Moje modyfilacje: do śmietany użyłam cukru z prawdziwą wanilią a orzechy włoskie przez 10 minut podpiekłam w piekarniku. Polecam serdecznie.

soneti

(2012-10-29 17:30)

Skusiłam sie dzisiaj na to danie ... i okazało się całkiem dobre :) Polecam. 

bogdzia

(2012-10-29 17:15)

Ależ apetyczne zdjęcia, aż ślinka cieknie. Teraz już mam kopa do upieczenia tego pasztetu. Wkrótce dam znać jakie moje wrażenia smakowe. Dzięki

Wkn

(2012-10-29 17:10)

A nigdy zamiast zjadać okraszone nie jadłaś pierożków z mięsem wrzuconych do rosołu? Polecam :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij