Mrożone jagody również jak najbardziej mogą być... można również miksować różne owoce...
Jako że przepadam za wszelkimi rybami to sałatkę poczynię na pewno. Ten ananas to ma być świeży czy gotowe plastry z puszki?
Dalej wstawić do piekarnika i upiec :)
Według mnie to raczej spaghetti w sosie serowym, a nie carbonara, do której nie dodaje się takich składników jak szynka, serki topione, kostki rosołowe, mąka. Myślę, że właściwiej byłoby nazwać danie a la carbonara, ale to tylko moja sugestia.
..... i co dalej????
pyszne
ojej, pięknie i kolorowo, a tu pierniczenie zaczęte:)
Wypróbowana już dawno, ale jakoś nie było czasu na komentarz. Bardzo fajna, szczególnie przypadła do gustu mojemu 3-latkowi. Pozdrawiam
Bardzo dobra zapiekaneczka. Mojemu mężowi bardzo przypadła do gustu. Robiona już kilka razy :)
A gdzie ten niebiański krem?
Mam podobny przepis, tyle ,ze inne proporcje, jest bardzo smaczny,polecam:)
Ciasto przepyszne i uzależniające. Nie można poprzestać na jednym kawałku. Smakowało wszystkim bez wyjątku. Upiekłam 2 dni wcześniej, więc zdążył cudownie i delikatnie zmięknąć. Moje modyfilacje: do śmietany użyłam cukru z prawdziwą wanilią a orzechy włoskie przez 10 minut podpiekłam w piekarniku. Polecam serdecznie.
Skusiłam sie dzisiaj na to danie ... i okazało się całkiem dobre :) Polecam.
Ależ apetyczne zdjęcia, aż ślinka cieknie. Teraz już mam kopa do upieczenia tego pasztetu. Wkrótce dam znać jakie moje wrażenia smakowe. Dzięki
A nigdy zamiast zjadać okraszone nie jadłaś pierożków z mięsem wrzuconych do rosołu? Polecam :)