Jaki piękny ci wyszedł- naprawdę :)
Super przepyszne dzisiaj robilam:)Polecam wszystkim
Po prostu pycha! Trudno się oprzeć i faktycznie najlepszy orzechowiec, jaki do tej pory jadłam.
Bardzo dobry, bo też taki robię :) ....ale najlepiej zrobić własny zakwas na żurek ....a nie z butelki ....wtedy to jest całkiem inny smak i o wiele zdrowiej :)....pozdrawiam i jak najbardziej polecam :)
Nie miałam zielonego pojęcia jak prosto jest zrobić pierogi. Świetny przepis, ja zrobiłam z malinami. Następnym razem będą z czymś innym :).
25x30 cm, robiąc ciasto w większej blaszce siłą rzeczy będzie niższe, proste :)
Robiłam też kiedyś w blaszce 35x34 - podane przeze mnie składniki na taką blaszkę też są wystarczające.
Przepraszam, że pomącę Ci w przepisie, ale ciasto orzechowe podpiekłabym i dałabym je na podstawę mako-sernikową. Oczywiście, to tylko moje widzimisie. Ciasto na pewno jest rewelacyjne. Pozdrawiam autorkę.
Ciasto pycha zrobiło furorę jako tort na urodzinach syna dzieciaki były zachwycone a dorosli prosili o przepis
Re martyna24:
Tak! Myślę, że nawet można podsmażyć mięsko mielone wołowo-wieprzowe z solą, pieprzem i kolendrą i połączyć z mozzarellą :)
cmielka cieszę się że ciacho smakowało :-) dziękuję za wypróbowanie przepisu.
Jutro takie zrobię :) wyglądają przepysznie :)
pyyychaaaa !!!! POLECAM !!!! ![]()
robiłam bez brązowego cukru i dałam 2 tabliczki czekolady ze względy na moich łakomczuchów :P
super sos- radzę zaciągnąć żółtkiem
Nie bedę oryginalna-PYCHA !!!
zupa przesmaczna- dodałem jeszcze troche majeranku( polecam)