Wyszedł równie pyszny ze śliwkami. Dałam 15 sztuk pokrojonych w ok. 1cm kostke, zgubiły się te śliwki, więc na następny raz dam więcej. Ciesze się że mam taki przepis który mogę zrobić właśnie ze śliwkami :)
Bardzo mi miło że twoja rodzina dołączyła do grona miłośników tej kapustki:).Ja zrobiłam zapas na 2 lata a pewnie znowu nie dotrwa nawet do końca zimy:)
Betap, dzięki za udział w dyskusji. Oczywiście wiem, co to jest deklinacja :-) Świadomie nadałam taki tytuł, ponieważ akcent dla mnie (autorki) pada nie na to z czym jest (jak np. pierogi - oczywiście z serem, a nie - ze sera), ale z czego jest zrobiony, bo to jest kopiec (czyli wiele składników umieszczonych jeden na drugim). Heh, zresztą - to kwestia perspektywy, z jakiej się patrzy. Pozdrawiam ;)
ja też się skuszę..dodam pół na þół koncentratu z ketchupem.-)))
Szarlotka pachnie genialnie , niestety chyba popełniłam błąd i zbyt mało wysmarowałam formę , pomimo, że piekła się długo spodnia część jest prawie sypka .Smak owszem ciekawy ,następnym razem spróbuję na każdą sypką część zetrzeć trochę masła i myślę że będzie ok.Bardzo szybkie ciasto ,pozdrawiam autorkę
Wyglądają smacznie, ale jak smakują! Zachęcam do wygrzebania przepisu z ulubionych i upieczenia bułeczek :-)
Dziękuję Wam wszystkim za komentarze! Cenię sobie Wasze słowa. Piękne zdjęcia - świetne wypieki, jak widać - zakończone sukcesem! :-)
Cieszę się Karolcia! Mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez :-) Pozdrawiam!
Tak, już dopisałam-kiszona :) Oj zachęcam, nie pożałujesz
skoczrb dobrze przeczytała:)przecież ciasto dzielimy na 2 części,więc...na jakiej blaszce wykonane?
Tak podglądam udko na talerzyku , kapusta to powinna byc kwaszona , prawdaż ? . Osobiście białe mięso lubie ze białą słodką kapustą ... jak '' trzeba '' to spróbuję z ukwaszoną ..
Dzisiaj robiłam, wszystkim bardzo smakowało, bardzo dziękuję za fajny i prosty przepis na schabowego.
Migusiem zrobione ciasto. Po dwóch godz, spokojnie bylo rozkrojone i skonsumowane z dodatkiem aromatycznej kawusi. Smaczniutkie i godne polecenia.. Madziu dziekuję za przepis..)
bardzo smaczne racuszki. Zrobiłam z podwójnej porcji i nic nie zostało :)
Zrobiła kilka słoiczków :) fajny przepis na wykorzystanie jabłek :) Dziękuję za przepis :)