Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

blackrose4u

(2012-10-27 20:46)

Wyszedł równie pyszny ze śliwkami. Dałam 15 sztuk pokrojonych w ok. 1cm kostke, zgubiły się te śliwki, więc na następny raz dam więcej. Ciesze się że mam taki przepis który mogę zrobić właśnie ze śliwkami :)

Mika K

(2012-10-27 20:45)

Bardzo mi miło że twoja rodzina dołączyła do grona miłośników tej kapustki:).Ja zrobiłam zapas na 2 lata a pewnie znowu nie dotrwa nawet do końca zimy:)

je7mima

(2012-10-27 20:42)

Betap, dzięki za udział w dyskusji. Oczywiście wiem, co to jest deklinacja :-) Świadomie nadałam taki tytuł, ponieważ akcent dla mnie (autorki) pada nie na to z czym jest (jak np. pierogi - oczywiście z serem, a nie - ze sera), ale z czego jest zrobiony, bo to jest kopiec (czyli wiele składników umieszczonych jeden na drugim). Heh, zresztą - to kwestia perspektywy, z jakiej się patrzy. Pozdrawiam ;)

ania205

(2012-10-27 20:38)

ja też się skuszę..dodam pół na þół koncentratu z ketchupem.-)))

ewapiatek

(2012-10-27 20:35)

Szarlotka pachnie genialnie , niestety chyba popełniłam błąd i zbyt mało wysmarowałam formę , pomimo, że piekła się długo spodnia część jest prawie sypka .Smak owszem ciekawy ,następnym razem spróbuję na każdą sypką część zetrzeć trochę masła i myślę że będzie ok.Bardzo szybkie ciasto ,pozdrawiam autorkę

je7mima

(2012-10-27 20:19)

Wyglądają smacznie, ale jak smakują! Zachęcam do wygrzebania przepisu z ulubionych i upieczenia bułeczek :-)

je7mima

(2012-10-27 20:17)

Dziękuję Wam wszystkim za komentarze! Cenię sobie Wasze słowa. Piękne zdjęcia - świetne wypieki, jak widać - zakończone sukcesem! :-)

je7mima

(2012-10-27 20:14)

Cieszę się Karolcia! Mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez :-) Pozdrawiam!

InkaMalinka

(2012-10-27 20:12)

Tak, już dopisałam-kiszona :) Oj zachęcam, nie pożałujesz

gosiaw70

(2012-10-27 20:02)

skoczrb dobrze przeczytała:)przecież ciasto dzielimy na 2 części,więc...na jakiej blaszce wykonane?

megi65

(2012-10-27 20:01)

Tak podglądam udko na talerzyku  , kapusta to powinna byc kwaszona , prawdaż ? . Osobiście białe mięso  lubie ze białą słodką kapustą ... jak  '' trzeba '' to spróbuję z ukwaszoną ..

oliwkabambino

(2012-10-27 19:56)

Dzisiaj robiłam, wszystkim bardzo smakowało, bardzo dziękuję za fajny i prosty przepis na schabowego.

domia

(2012-10-27 19:51)

Migusiem zrobione ciasto. Po dwóch godz, spokojnie bylo rozkrojone i skonsumowane z dodatkiem aromatycznej kawusi. Smaczniutkie i godne polecenia.. Madziu dziekuję za przepis..)

beata6832

(2012-10-27 19:50)

bardzo smaczne racuszki. Zrobiłam z podwójnej porcji i nic nie zostało :)

żonka idealna

(2012-10-27 19:45)

Zrobiła kilka słoiczków :) fajny przepis na wykorzystanie jabłek :) Dziękuję za przepis :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij