Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

emeska1974

(2012-10-26 17:43)

No  i zrobiłam - szału nie ma  - panierka ma dobry smak jednak odkkeja się od mięsa. Mięso miękkie - ale nie polecam z majonezem - mdłe mimo mocnego przyprawienia - oprócz wegety dałam przyprawę do gyrosa i inne i mimo to bez smaku, szkoda ale piszę prawdę

niania09

(2012-10-26 17:36)

Bardzo smaczne danie. Zrobiłam wszystko jak w przepisie tylko zamieniłam papryke zieloną na czerwoną. A oto dowód:

Mam bardzo podobny przepis "Kopytka z warzywami" też w pysznym śmietanowym sosie. 

 

lidka315

(2012-10-26 17:29)

Dla mnie rewelacja smak i konsystencja również.Ja zmieszałam wódkę ze spirytusem i wszystkim dogodziłam  .Jeśli chodzi o grudki to można przecedzić przez gazę i na pewno będzie ich mniej.Nalewke gęstawą wykorzystuje do polewania lodów jest znakomita.

megi65

(2012-10-26 17:28)

agaber ! robiło , robiło .. to nic strasznego wzsystko w porządku . Używałam sita z gęstym splotem i bardzo polwoli przelewałam , wtedy te owocowe  '' fafloce '' osiadały na dnie . Jeśli takoeego nie posiadasz a  chciałbys klarowny likier spróbuj przez gazę lub bibułke . Można użyć papierowego filtra do kawy .. :)) Powodzenia , daj znać co zastosowałaś :)

Transylwanio ! Chyba zostanę  '' honorowym ambasadorem '' Twojego likieru ..

agaber

(2012-10-26 17:13)

skuszona pozytywnymi komentarzami i ja zrobiłam nalewkę wyszła w smaku bardzo dobra jednak nie jest jednoliie przejrzysta tylko trafiają się takie galaretkowate grudki czy komuś tez tak się zrobiło?co z tym zrobić?

agasta

(2012-10-26 17:07)

Pyszna, polecam.

Rihanka

(2012-10-26 16:58)

Tylko ja robię w ten sposób,że rozbijam dość cienko filety,najpierw oblepiam w serku,potem jajko i bułka:)

Rihanka

(2012-10-26 16:55)

Polecam, są pyyyszne!Ja od niedawna mam ten przepis i jeśli mam piersiątka w lodówce,zawsze je robię na ten sposób:)A jeśli chodzi o smażenie,to nie trzeba żałować oleju i przedewszystkim dobrze go rozgrzać i nic nam się nie przypali ani odpadnie:)

bytomianka

(2012-10-26 15:59)

Odpowiem za autorkę.Wydaje mi się, że to ciasto może być zrobione jak tort, jest z wyglądu bardzo ładne.Będzie się tort ładnie prezentował. ! Muszę koniecznie to ciasto zrobić w najbliższym czasie. Pozdrawiam;))

monia7301

(2012-10-26 14:47)

Pyszna jest ta konserwa .Do tego ogórek i chleb na zakwasie .Polecam Wszystkim

asiuniasia

(2012-10-26 14:42)

Smaczne danie. Dorzuciłam jednak trochę mięska.

asiuniasia

(2012-10-26 14:39)

Też zrobiłam . Szkoda , ze właśnie maliny u mnie się skończyły , bo chętnie jeszcze bym zrobiła. Likierek ma moc, a do zimowej herbatki będzie w sam raz.

emeska1974

(2012-10-26 14:05)

robie wlaśnie powiem jak wyszło

Mama - Różyczki

(2012-10-26 14:05)

Zrobiłam dzisiaj na obiad i na jutro też:) Wyszły pyszne, polecam.

Anomalia

(2012-10-26 13:38)

Fajny pomysł :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij