No i zrobiłam - szału nie ma - panierka ma dobry smak jednak odkkeja się od mięsa. Mięso miękkie - ale nie polecam z majonezem - mdłe mimo mocnego przyprawienia - oprócz wegety dałam przyprawę do gyrosa i inne i mimo to bez smaku, szkoda ale piszę prawdę
Bardzo smaczne danie. Zrobiłam wszystko jak w przepisie tylko zamieniłam papryke zieloną na czerwoną. A oto dowód:
Mam bardzo podobny przepis "Kopytka z warzywami" też w pysznym śmietanowym sosie.
Dla mnie rewelacja smak i konsystencja również.Ja zmieszałam wódkę ze spirytusem i wszystkim dogodziłam
.Jeśli chodzi o grudki to można przecedzić przez gazę i na pewno będzie ich mniej.Nalewke gęstawą wykorzystuje do polewania lodów jest znakomita.
agaber ! robiło , robiło .. to nic strasznego wzsystko w porządku . Używałam sita z gęstym splotem i bardzo polwoli przelewałam , wtedy te owocowe '' fafloce '' osiadały na dnie . Jeśli takoeego nie posiadasz a chciałbys klarowny likier spróbuj przez gazę lub bibułke . Można użyć papierowego filtra do kawy .. :)) Powodzenia , daj znać co zastosowałaś :)
Transylwanio ! Chyba zostanę '' honorowym ambasadorem '' Twojego likieru .. ![]()
skuszona pozytywnymi komentarzami i ja zrobiłam nalewkę wyszła w smaku bardzo dobra jednak nie jest jednoliie przejrzysta tylko trafiają się takie galaretkowate grudki czy komuś tez tak się zrobiło?co z tym zrobić?
Pyszna, polecam.
Tylko ja robię w ten sposób,że rozbijam dość cienko filety,najpierw oblepiam w serku,potem jajko i bułka:)
Polecam, są pyyyszne!Ja od niedawna mam ten przepis i jeśli mam piersiątka w lodówce,zawsze je robię na ten sposób:)A jeśli chodzi o smażenie,to nie trzeba żałować oleju i przedewszystkim dobrze go rozgrzać i nic nam się nie przypali ani odpadnie:)
Odpowiem za autorkę.Wydaje mi się, że to ciasto może być zrobione jak tort, jest z wyglądu bardzo ładne.Będzie się tort ładnie prezentował. ! Muszę koniecznie to ciasto zrobić w najbliższym czasie. Pozdrawiam;))
Pyszna jest ta konserwa .Do tego ogórek i chleb na zakwasie .Polecam Wszystkim
Smaczne danie. Dorzuciłam jednak trochę mięska.
Też zrobiłam . Szkoda , ze właśnie maliny u mnie się skończyły , bo chętnie jeszcze bym zrobiła. Likierek ma moc, a do zimowej herbatki będzie w sam raz.
robie wlaśnie powiem jak wyszło
Zrobiłam dzisiaj na obiad i na jutro też:) Wyszły pyszne, polecam.
Fajny pomysł :)