Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niania09

(2012-10-26 10:23)

DO MILUNIA.....owszem może i parówki są niezdrowe ale ale jeśli twoje dziecko byłoby takim niejadkiem że potrafi zjeść jedną parówke na dwa dni to cieszyłabyś sie nawet z tej niezdrowej parówki. Od kilku dni mój mały chce jeść tylko chlebka z pasztetową, też nie za bardzo dla dzieci ale co mam na to poradzić. Myśle że wyszystkie mamy niejadków doskonale mnie rozumieją. Zaczynam wierzć że można żyć powietrzem.

niania09

(2012-10-26 10:18)

Mojemu synko sie niespodobało nawet niewiedział jak sie za to zabrać.

niania09

(2012-10-26 10:17)

A mi sie nie udała i wyszedł jeden wielki zakalec

niania09

(2012-10-26 10:09)

le czy ten ser nie przywiera do patelni podczas smażenia?

Olciaa

(2012-10-26 10:03)

zwykły tradycyjny serek wiejski. jeżeli będzie się różnił 20 gramami nic sie nie stanie.

jajko daję rozmiaru M ;)

Mama - Różyczki

(2012-10-26 09:43)

Niektórzy gotują fasolkę w tej samej wodzie, w której się moczyła,może mi ktoś wyjaśnić dlaczego? Pytam, bo ja zawsze wlewam świeżą wodę do gotowania fasolki, tak mnie nauczyła moja babcia, twierdząc że w ten sposób pozbywamy się chociaż trochę, składników wzdymających które są w fasoli.:) Fasolka i tak  się szybko ugotuje jak zmienimy jej wodę.

aga197421

(2012-10-26 09:29)

no to ja spróbuję wszystko mam zabieram sie do pichcenia

anetahb

(2012-10-26 09:02)

Witam

Zamierzam dzisiaj zrobić to ciacho tylko proszę mi powiedziecieć czy mogłabym go upiec na w tortownicy wszystkie składniki itd robiłabym tak samo tylko jako tort

Bardzo proszę o szybką odpowiedź:-)

agulabrzozo

(2012-10-26 08:30)

jeszcze nigdy nie zdażyło mi sie ugotować potrawy nieskomentowanej, tym razem spróbowałam...małym kosztem, bardzo krotkim czasem powstał pyszny krem, polecam

Barb82

(2012-10-26 07:55)

Mniam, uwielbiam takie :)

kasiabe

(2012-10-26 07:33)

konkurs WŻ :)  http://www.wielkiezarcie.com/contest.php?contest=752213

babeczka990

(2012-10-26 06:59)

Bardzo dobre i szybkie ciacho ;)  skorzystam na pewno jeszcze nie raz :P Zrobiłm z mrożonymi truskawkami i śliwkami ;P I choć nie jest do prawdziwa drożdżowka  jest  bardzo podobna i smaczna  Polecam 

kamila258

(2012-10-26 01:00)

Robilam tego kurczaka na obiad i smakowal nam. Polecam ten przepis!

basiaaa1

(2012-10-25 22:08)

Dzisiaj gotowałam.Muszę przyznać , że szybko się gotuje i szbko zjada.

BARDZO SMACZNE. POLECAM.

IgaZet

(2012-10-25 21:50)

Witam, woda zimna 1 litr i cukru 2,5 kg. Soku wyszło mi 10 i pół buteleczki po 'kubusiach', jak na zdjęciu. Pozdrawiam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij