Jesli moge podpowiedziec, ja zawsze kupuje juz gotową masę ze SM Gostyń - mleko słodzone gotowane (gotowa masa). Ta masa jest bardzo gesta. Kupisz ją w każdym większym supermarkecie typu Tesco, Real, Carrefour. Jeśli nie uda Ci się jej kupić wówczas kup z tej spółdzielni zagęszczone mleko słodzone w puszce i gotuj 3 godziny. Wyjdzie taka sama gęsta masa karmelowa, a po dodaniu jej do dobrej jakości masła nie bedzie się nigdy rozlewać na cieście.
Ja jeszcze dodalam swieza koledre i papryczki chili-pychotki
witam kochani powiedzcie mi czy wam też wyszla taka ladna zlocista?bo mi niestety biala smak jest super ale kolor mleczny
Ciasto wyglada super ale robiłam juz taka mase z gotowanym mlekiem kilka razy i zawsze masa wylewała sie z ciasta co moze byc powodem moze znacie sprawdzony sposob, chcialabym upiec to ciasto
Bardzo dziekuję Patrycjo za komantarz i za apetyczne zdjęcie :) Ta zupka właśnie tak ma wyglądać :)
Jaka waga serka ?
Haust,nigdy nie robiłam ze sniezką,ale nie widze powodu dlaczego mialoby sie nie udac.Nawet masa budyniowa sie nadaje.U*danego wypieku i daj znac jak wyszlo.Pozdrawiam
fajny przepis szukam właśnie czegoś co mogę zrobić z kabaczka. Jutro będę gotować Pozdrawiam
Dzisiaj wypróbowałam ten przepis. Ciasteczka są dobre, jednak według mnie zdecydowanie za dużo w nich soli. Po zjedzeniu czuję w ustak sól. Ale po zmniejszeniu jej ilości będą bardzo dobre. Pozdrawiam
ciasto powinno zwilgotnieć po 2 dniach trzeba ja szczelnie zapakować co prawda nie piekłam
z tego przepisu ale mam podobny
w 180 stopniach jakieś 15-20 minut
Bardzo smaczne było, tylko ja dodałam cztery kartofle mozna więcej, polecam!
śmietana słodka, tak jak podałam, ilość pora dość duża ponieważ ja odkrawam tę część ciemnozieloną, zostawiam tylko białą i jasnobiałą, może dlatego dodałam aż 3 sztuki, myślę, że papryka czerwona może być, choć ma intensywniejszy smak niż zielona, ale spróbuj :)
Oj tak, hihi :D