Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

lexi27

(2012-10-25 21:47)

Jesli moge podpowiedziec, ja zawsze kupuje juz gotową masę ze SM Gostyń - mleko słodzone gotowane (gotowa masa). Ta masa jest bardzo gesta. Kupisz ją w każdym większym supermarkecie typu Tesco, Real, Carrefour. Jeśli nie uda Ci się jej kupić wówczas kup z tej spółdzielni zagęszczone mleko słodzone w puszce i gotuj 3 godziny. Wyjdzie taka sama gęsta masa karmelowa, a po dodaniu jej do dobrej jakości masła nie bedzie się nigdy rozlewać na cieście.

wiola11

(2012-10-25 21:40)

Ja jeszcze dodalam swieza koledre i papryczki chili-pychotki

Fot. CJ, Kofta
Kofta
7.9k
31
5
CJ
wiola11

(2012-10-25 21:34)

ja dodaje swieza miete i koledre i oczywiscie papryczki chili

elka683

(2012-10-25 21:23)

witam kochani powiedzcie mi czy wam też wyszla taka ladna zlocista?bo mi niestety biala  smak jest super ale kolor mleczny

ellena24

(2012-10-25 21:20)

Ciasto wyglada super ale robiłam juz taka mase z gotowanym mlekiem kilka razy i zawsze masa wylewała sie z ciasta co moze byc powodem moze znacie sprawdzony sposob, chcialabym upiec to ciasto

 

ewka63

(2012-10-25 21:16)

Bardzo dziekuję Patrycjo za komantarz i za apetyczne zdjęcie :) Ta zupka właśnie tak ma wyglądać :)

Ula Z

(2012-10-25 21:08)

Jaka waga serka ?

pszczolkaksc

(2012-10-25 20:32)

Haust,nigdy nie robiłam ze sniezką,ale nie widze powodu dlaczego mialoby sie nie udac.Nawet masa budyniowa sie nadaje.U*danego wypieku i daj znac jak wyszlo.Pozdrawiam

Ewciaa

(2012-10-25 20:31)

fajny przepis szukam właśnie czegoś co mogę zrobić z kabaczka. Jutro będę gotować Pozdrawiam

myszka19

(2012-10-25 20:26)

Dzisiaj wypróbowałam ten przepis. Ciasteczka są dobre, jednak według mnie zdecydowanie za dużo w nich soli. Po zjedzeniu czuję w ustak sól. Ale po zmniejszeniu jej ilości będą bardzo dobre. Pozdrawiam

nowa 1

(2012-10-25 20:25)

ciasto powinno zwilgotnieć po 2 dniach  trzeba ja szczelnie zapakować co prawda nie piekłam

z tego przepisu ale mam podobny

Wróbelek

(2012-10-25 20:04)

w 180 stopniach jakieś 15-20 minut

agnest1007

(2012-10-25 19:53)

Bardzo smaczne było, tylko ja dodałam cztery kartofle mozna więcej, polecam!

miguela88

(2012-10-25 19:44)

śmietana słodka, tak jak podałam, ilość pora dość duża ponieważ ja odkrawam tę część ciemnozieloną, zostawiam tylko białą i jasnobiałą, może dlatego dodałam aż 3 sztuki, myślę, że papryka czerwona może być, choć ma intensywniejszy smak niż zielona, ale spróbuj :)

Wkn

(2012-10-25 19:31)

Oj tak, hihi :D

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij