Ja też kiedyś robiłam z żołądkami kurczaka. Były pyszne.
M/ój synek niestety nie lubi żołądków a mi nie przyszło do głowy, że można zrobić z samego kurczaka.Dziękuję za pomysł, wykorzystam twój przepis już w sobotę, tak mi smaka narobiłaś :)
Rewelacyjny pomysł!
Śliwki dodawałam zdaje się tylko raz :) Ale ten właśnie pełnoziarnisty może zawierać kawałki suszonych śliwek :D
Płatki i kokos możesz zmielić w:
- starym młynku do kawy (elektrycznym porosyjskim "kofiemołku" :))
- specjalnym młynku do mielenia orzechów i ziół (obecnie sporo nowych robotów kuchennych i blenderów ma takie przystawki)
Emesko, dlatego że są z sosem to moje dzieci jedzą, suche parówki są dla nich be:)
Przepis fajny ale obecnie w Polsce nie ma dobrej jakości parówek.Prawie wszystkie w składzie mają MOM.Parówki z szynki to wielka ściema.Ja moim dzieciom parówek,mortadeli i innych przemiałów nie podaję.
Z barszczykiem lub "na sucho" najlepsze są na ciepło :-)
też wkładam do mikrofali na chwilkę swoje kotlety, bo rzeczywiście, nie opłaca sie nagrzewać piekarnika. ja dodaje jeszcze szynke na wierzch, czasem paprykę :) pycha!!1
Przepyszne!
Ja zamiast mąki ziemniaczanej dałam żytnią i wyszło przepysznie :) i posypka z brązowego cukru! mniam
osobiście nie znam nikogo kto by ich nie lubił ;) pyszne!!!
Rewelacyjny smak i do tego łatwe w przygotowaniu... czego chcieć więcej. Polecam :)
Robię w sobotę kolację dla znajomych i chcę w końcu wypróbowac Twoje pierożki :) Napisz proszę z czym je podajesz ?? same ? z barszczykiem ? a może jakoś inaczej ? Z góry dziękuję :)
ja mam pytanie.. gdy na placka dodac pieczarki i ser to mam to usmazyc z tej strony ??
czy dodac na samym koncu przed podaniem na talerz jako ładna dekoracje
prosze o opinie
Pyszności! Wyszły za pierwszym razem
Nie dajcie się skusić na więcej mąki, bo będą twarde. Ja wyrabiałam ciasto metodą Bertineta, bo tak się wyrabia słodkie ciasto drożdżowe. Dzięki temu masa jest jednolita i pulchniutka.