Miło mi :) Dziękuję i pozdrawiam!
Super pomysł, muszę wyprobować:)
Pięknie dziękuję! :)
Mój połówek jest jego wielbicielem:)
Pychota,mi i mężowi bardzo smakowała,niedługo urodziny córki,napewno sałatka zagości na stole.
Pyszny sosik
uwielbiam karczek w panierce.wolę go od schabowego.pycha
pychotka zrobiłam wczoraj:)
Super opisany i obfotografowany przepis, gratuluję:) ja robię w 1 miejscu odwrotnie czyli wrzucam najpierw kabaczek (cukinię) a potem paprykę. Mam doświadczenie złe że za długo duszona papryka się rozciapała i odchodziła z niej skóra
Wygląda smakowicie napewno wypróbuję,pozdrawiam.
Świetne ;)
podałam z gulaszem ... pycha ;)
Dziś zrobione na obiad ,zapach w czasie pieczenia idealny ,a smak również rewelacja . Bardzo dziękuję za Twoje przepisy ! ....Bardzo często z nich korzystam ...aaa i muszę dodać,że do sosu dałam zwykłą śmietanę 18% ....
Piec w temp. 160/170 z TERMOOBIEGIEM! Bez termoobiegu piec w temp. 180