Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kamila258

(2012-10-21 20:17)

Dzisiaj zrobilam ta tarte i jestem bardzo zadowolona, zwlaszcza z ciasta: wreszcie ciasto na tarte, ktora mozna jesc jak pizze, czyli w kawalku. Ciasto chrupkie, ale trzymajace ksztalt. Farsz tez bardzo smaczny. Dla mojego meza troche za lagodny, wiec nastepnym razem posype cayenne lub platkami chili. Na pewno zrobie jeszcze nie raz!

maganr1

(2012-10-21 20:01)

Po raz kolejny siegam po ten przepis, patrzę na swój komentarz dawny i oczom nie wierzę , mąka pszenna przez "rz"! Sorry 

Fot. Wkn, Szarlotka sypana
Szarlotka sypana
398k
1.6k
293
Wkn
anamol

(2012-10-21 19:40)

genialna !!! wszyscy zachwyceni, szybciutko zniknęła :)

Izma73

(2012-10-21 19:23)

Zrobiłam z serkiem homogenizowanym naturalnym,bo taki miałam w domu,dodałam 2 torebki cukru waniliowego.Dobre,polecam.

Sylka317

(2012-10-21 19:22)

Pychotka, ja zamiast cebulki dodałam pora

sezamek1986

(2012-10-21 19:00)

@motylek. Chili con carne tzn. chili z mięsem nie z naturalną, ciemną czekoladą więc wyluzuj. Tyle przepisów ile ludzi podejrzewam. A jak masz zamiar wylewać tutaj swoje żale to błagam Cię dla dobra mojego i wszystkich innych idź se zrób to chili z czekoladą i podbuduj tym swoje morale.

hira

(2012-10-21 18:22)

polecam, smakowało nawet mężowi który nie przepada za połączeniami owoce/mięso

hira

(2012-10-21 18:20)

w smaku dobre,jednak galaretka wyszła mi ciut za rzadka, następnym razem dam więcej żelatyny, w dwóch tymbalikach oddzieliłami się teżczapeczka ale to był chyba tylko "wypadek przy pracy"

hira

(2012-10-21 18:15)

baaardzo dobre;-D

emeska1974

(2012-10-21 17:39)

Uwielbiam

emeska1974

(2012-10-21 17:36)

Fajne

emeska1974

(2012-10-21 17:32)

Coś ubogi w składniki ale nie wiem może Wam smakuje - ja dodaję dużo więcej - łopatka, kiełbasa i kapusta to wg mnie za mało.

emeska1974

(2012-10-21 17:29)

Ja robię takie w szybkowarze ale w piekarniku pewnie też super! PYCHOTA

ABA

(2012-10-21 17:27)

Tym kremem sama ozdabiam torty.

emeska1974

(2012-10-21 17:27)

Tylko nie panga proszę! Okropna ryba nie polecam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij