Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

pusiorek

(2012-10-21 17:06)

Wyszly wspaniale! Jedlismy z sokiem malinowym mniam!

Sasiad

(2012-10-21 17:06)

Smakowalo, dzieki

psiunia

(2012-10-21 16:18)

jabłecznik jest przepyszny

bergamotka2

(2012-10-21 16:04)

Masz super pomysły , pozdrawiam

donia-jimmy

(2012-10-21 15:56)

U mnie jest podobny przepis, tyle, ze z makaronem ryzowym :) uwielbiam ta salatkę :)

czelka2

(2012-10-21 15:26)

witam

czy ten krem nadaje sie do ozdabiania tortu czy tylko przekladania?Jest na tyle twardy?

Mama - Różyczki

(2012-10-21 14:00)

Kusiaczku_a, dziękuję w imieniu różyczki:)

pszczolka

(2012-10-21 13:43)

Super mięsko - stwierdził mój mąż po obiedzie :) dzięki za przepis

alibaba86

(2012-10-21 13:37)

Pyszne ciasto, sposób przygotowania bardzo łatwy, a smak nieziemski. Dla wielbicieli kokosu w sam raz :) Ciasto piekłam na blaszy odrobinę mniejszej niz standardowa, bo lubię wysokie ciasta, ponadto samą piankę kokosową "naciapkałam" i w efekcie uzyskałam łaciate ciasto. Dla zapominalkich przypominam, że nie wolno w trakcie pieczenia otwierać piekarnika, bo biszkopt opadnie.

powsinoga

(2012-10-21 13:35)

Robiłam tak jak w przepisie, ale mnie ciasta z kakao nie lubią - 95% ma zakalca. Ta zebra też. Jednak nie chcę się poddać. Co mogłam zrobić nie tak?

kusiaczek_a

(2012-10-21 12:23)

Uwielbiam Twoje przepisy Różyczko :) wszystkie są doskonałe :)

agpok

(2012-10-21 12:03)

witam, wczoraj zrobiłam tą tarę, ale ciasto częściowo nie upiekło się (zakalec?), a piekłam nieco dłużej niż zalecane. I tu pytanie. Czy aby nie trzeba upiec ciasta wcześniej, a dopiero później dodać jabłka? CIasto (ta upieczona część) byłą bardzodobra, no ale niestety wszystko poszło do kosza. I druga rzecz, ciasto z podanych składników wychodzi raczej o konsystencji masy. Musiałam dodac nieco mąki. Czy wam / autorce też tak wychodzi? A robiłam dokładnie wg przepisu.

kleszcz13

(2012-10-21 10:51)

Smaczna, wczoraj robiłam, coś innego.

kata1977

(2012-10-21 10:50)

dwa tygodnie temu robiłam pierwszy raz tę szarlotkę, dziś robię po raz drugi. Tak pachnie, że nie mogę się doczekać... ona jest rewelacyjna i taka łatwa do zrobienia... polecam ten przepis i dziękuję za niego.

iwett

(2012-10-21 10:09)

Łał! Ale śliczne!

Właściwie mialam dzisiaj piec ptysie z serkiem mascarpone ale chyba jednak się skuszę a te babeczki zwlaszcza,że wszystkie skladniki są no oprócz banana.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij