jabłecznik jest przepyszny
Masz super pomysły , pozdrawiam
U mnie jest podobny przepis, tyle, ze z makaronem ryzowym :) uwielbiam ta salatkę :)
witam
czy ten krem nadaje sie do ozdabiania tortu czy tylko przekladania?Jest na tyle twardy?
Kusiaczku_a, dziękuję w imieniu różyczki:)
Super mięsko - stwierdził mój mąż po obiedzie :) dzięki za przepis
Pyszne ciasto, sposób przygotowania bardzo łatwy, a smak nieziemski. Dla wielbicieli kokosu w sam raz :) Ciasto piekłam na blaszy odrobinę mniejszej niz standardowa, bo lubię wysokie ciasta, ponadto samą piankę kokosową "naciapkałam" i w efekcie uzyskałam łaciate ciasto. Dla zapominalkich przypominam, że nie wolno w trakcie pieczenia otwierać piekarnika, bo biszkopt opadnie.
Robiłam tak jak w przepisie, ale mnie ciasta z kakao nie lubią - 95% ma zakalca. Ta zebra też. Jednak nie chcę się poddać. Co mogłam zrobić nie tak?
Uwielbiam Twoje przepisy Różyczko :) wszystkie są doskonałe :)
witam, wczoraj zrobiłam tą tarę, ale ciasto częściowo nie upiekło się (zakalec?), a piekłam nieco dłużej niż zalecane. I tu pytanie. Czy aby nie trzeba upiec ciasta wcześniej, a dopiero później dodać jabłka? CIasto (ta upieczona część) byłą bardzodobra, no ale niestety wszystko poszło do kosza. I druga rzecz, ciasto z podanych składników wychodzi raczej o konsystencji masy. Musiałam dodac nieco mąki. Czy wam / autorce też tak wychodzi? A robiłam dokładnie wg przepisu.
Smaczna, wczoraj robiłam, coś innego.
dwa tygodnie temu robiłam pierwszy raz tę szarlotkę, dziś robię po raz drugi. Tak pachnie, że nie mogę się doczekać... ona jest rewelacyjna i taka łatwa do zrobienia... polecam ten przepis i dziękuję za niego.
Łał! Ale śliczne!
Właściwie mialam dzisiaj piec ptysie z serkiem mascarpone ale chyba jednak się skuszę a te babeczki zwlaszcza,że wszystkie skladniki są no oprócz banana.