Ciasto pyszne! :)
Pod budyń dałam jabłka obtoczone w bułce tartej, a do kruszonki dałam mąki krupczatki. Wyszło w sam raz - nie za słodkie, ale i nie bez smaku. Kruszonka razem z białkami stanowi bardzo chrupką warstwę, która kryje pod sobą słodki budyń i kwaskowate jabłka. REWELACJA! Na pewno zrobię je jeszcze nie raz, wypróbowując inne modyfikacje - np. inny smak budyniu ;) Ale na pewno też będę dodawać owoce :)
Pozdrawiam!
pycha :-)))
robię podobną,potwierdzam jest pyszna.w sezonie zamiast jabłek daję śliwki,pycha
Ciasto bardzo dobre .zrobilam w formie tortu siostrzencowi na urodziny.Przekroilam na trzy czesci.Jedna warstwe posmarowalam dzemem porzeczkowym,druda warstwa budyn.Na wierzch ciasta dalam poleweczekoladowa wg.Nutella.Posypane tartymi migadalami.Po poludniu degustacja,Jak mi sie uda to dolacze zdjedzie.Dzieki za przepis.
Rzeczywiście, mega dobry, świetny do chipsów jako przekąska :)
Dzieki za super latwy przepis na pyszny deser. Kulki staly sie hitem na przyjeciach urodzinowych, swietach i innych imprezach wsrod dzieci. Kilka razy zrobilam tez z ryzem preparowanym. Tez doskonale.
Ja zazwyczaj zalewe zagotowuje i zalewam kapuche goraca jeszcze zalewa. Pycha.
Racuszki są wspaniałe!Dałam 5 jabłek bo zależało mi aby owoce były mocno wyczuwalne w smaku a mleko zastąpiłam maślanką.Z proporcji jakie są w przepisie wyszły mi 24 pulchne,mięciutkie,złociste i pięknie wyrośnięte racuchy.No i bardzo ważne,że nie "piją" tłuszczu.Pozdrawiam autorkę.
Bardzo dobre aż sie dziwię że jeszcze nikt nie skomentował. Nie miałam boczku więc zamiast było salami ale wyszło pyszne i napewno zrobię ten schab jeszcze nie raz.
Czy budyń gotujemy na syropie z dwóch czy z jednej puszki z brzoskwiń.? :))
super na prawdę pyszny
PYYYYYCHA.Dziękuję za wspaniały przepis.
Gdyby ktoś mi podał spaghetti z sosem z torebki to bym go zabiła śmiechem.