Racuchy fantastyczne. Mąż i synowie proszą o powtórkę, więc idę robić kolejną porcję.
Pozdrawiam i dziękuje za wspaniały przepis.
Pyszne wilgotne babeczki. Robiłam z gorzką czekoladą wyszły: 4 serduszka i 6 babeczek.
uwielbiam taką pastę, ale robię też używając ryby w puszce np. szproty w oleju, dodaję cebulkę drobno posiekaną i obowiązkowo natkę petruszki
Dziękuje za przepis na stałe zagości w moim jadłospisie :) Pozdrawiam
Miło mi że jako pierwsza mogę wystawić opinie :) Danie zasługuje na medal
i fanfary :):)
Dodałam troszke więcej przypraw np.lubczyk,oregano do sosu :) a danie posypałam zwykłym serem żółtym ponieważ taki miałam w domku. Mąż zachwycony:) syn mówi: naprawdę smakowy sos hihihi i naprawdę pychota taki obiad !! Więc gotujcie to danie dla swoich rodzin, naprawdę warto !!
A to moje danie :)
Czy możesz pokazać instrukcję zwijania,trudno mi to sobie wyobrazić!
Na pewno jest pyszne,
ja robię podobną marynatę ale dodaję sos sojowy,czosnek i ostra przyprawę typu chilli. PYYYYCHA!
brzmi smacznie, wypróbuję z pewnością
Ciacha zrobione :) Miałam niecałe 400g płatków owsianych, więc dodałam do nich otręby i wiórki kokosowe. Formować coprawda się nie chciały... i niepotrzebnie w sumie się na to formowanie uparłam, bo w niedługim czasie po włożeniu do piekarnika "rozlały" się na całą blachę - zrobił się z nich mega owsiany placek, który po upieczeniu wyjęłam, pokroiłam na średnie kwadratowe porcje i jeszcze na chwilę włożyłam do (wyłączonego już) piekarnika. - W smaku są naprawdę smaczne. Z pewnością wrócę do tego przepisu jeszcze nie raz. :)
Zupka pychotka pierwszy raz robiłam szpinakową i mnie przekonała do siebie :)
a ser na którą stronę - na pierś czy szynkę?
i żadnego tłuszczu? czy może jest to kapusta na duuuży post? myślę, że kapusta lubi jednak przynajmniej troche tłuszczyku...
Dzięki temu artykułowi zaczęłam wykorzystywać skórki od jabłek,gruszek...)) Owoce dostaję prosto z ogrodu, zrobiłam już wszystkie wersje kompotów j.w. ale też jest to inspiracja,co jeszcze wrzucić do kompotu, bardzo nam smakowało z dodatkiem pomarańczy i gwiazdek anyżu. Pyszne są też smaki-goździki,cynamon, anyż,żurawina,rodzynki...dużo też suszę jabłek, nie nadążam przechować,bo dzieci jedzą na bieżąco prosto z kaloryfera....dzięki za świetny pomysł,pozdrawiam.