Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niesciescie

(2012-10-17 15:43)

Racuchy fantastyczne. Mąż i synowie proszą o powtórkę, więc idę robić kolejną porcję.

Pozdrawiam i dziękuje za wspaniały przepis.

kdamek

(2012-10-17 15:26)

Pyszne wilgotne babeczki. Robiłam z gorzką czekoladą wyszły: 4 serduszka i 6 babeczek.

Zuzanna248

(2012-10-17 15:21)

uwielbiam taką pastę, ale robię też używając ryby w puszce np. szproty w oleju, dodaję cebulkę drobno posiekaną i obowiązkowo natkę petruszki

andagus

(2012-10-17 15:19)

Dziękuje za przepis na stałe zagości w moim jadłospisie :) Pozdrawiam

andagus

(2012-10-17 15:16)

Miło mi  że jako pierwsza mogę wystawić opinie :) Danie zasługuje na medal  i fanfary :):)

Dodałam troszke więcej przypraw np.lubczyk,oregano do sosu :) a danie posypałam zwykłym serem żółtym ponieważ taki miałam w domku. Mąż zachwycony:) syn mówi: naprawdę smakowy sos hihihi i naprawdę pychota taki obiad !! Więc gotujcie to danie dla swoich rodzin, naprawdę warto !!

A to moje danie :)

 

leszek

(2012-10-17 15:13)

Czy możesz pokazać instrukcję zwijania,trudno mi to sobie wyobrazić!

gosiekb

(2012-10-17 15:12)

Uwielbiam taka paste tylko ja jeszcze doprawiam sola i pieprzem.

Sara_R

(2012-10-17 15:11)

Na pewno jest pyszne,

ja robię podobną marynatę ale dodaję sos sojowy,czosnek i ostra przyprawę typu chilli. PYYYYCHA!

Zuzanna248

(2012-10-17 15:03)

brzmi smacznie, wypróbuję z pewnością

moni1983

(2012-10-17 15:00)

Ciacha zrobione :) Miałam niecałe 400g płatków owsianych, więc dodałam do nich otręby i wiórki kokosowe. Formować coprawda się nie chciały... i niepotrzebnie w sumie się na to formowanie uparłam, bo w niedługim czasie po włożeniu do piekarnika "rozlały" się na całą blachę - zrobił się z nich mega owsiany placek, który po upieczeniu wyjęłam, pokroiłam na średnie kwadratowe porcje i jeszcze na chwilę włożyłam do (wyłączonego już) piekarnika. - W smaku są naprawdę smaczne.  Z pewnością wrócę do tego przepisu jeszcze nie raz. :) 

Baśta

(2012-10-17 14:58)

Zupka pychotka pierwszy raz robiłam szpinakową i mnie przekonała do siebie :) 

Zuzanna248

(2012-10-17 14:56)

a ser na którą stronę - na pierś czy szynkę?

Zuzanna248

(2012-10-17 14:49)

i żadnego tłuszczu? czy może jest to kapusta na duuuży post? myślę, że kapusta lubi jednak przynajmniej troche tłuszczyku...

ulla*

(2012-10-17 14:42)

Dzięki temu artykułowi zaczęłam wykorzystywać skórki od jabłek,gruszek...)) Owoce dostaję prosto z ogrodu, zrobiłam już wszystkie wersje kompotów j.w. ale też jest to inspiracja,co jeszcze wrzucić do kompotu, bardzo nam smakowało z dodatkiem pomarańczy i gwiazdek anyżu. Pyszne są też smaki-goździki,cynamon, anyż,żurawina,rodzynki...dużo też suszę jabłek, nie nadążam przechować,bo dzieci jedzą na bieżąco prosto z kaloryfera....dzięki za świetny pomysł,pozdrawiam.

joana30

(2012-10-17 14:15)

Dziekuję i polecam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij