Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niania09

(2012-10-16 22:14)

Fajne przepisy ale taki troche bałagan w tych twoich zdjęciach.

niania09

(2012-10-16 22:09)

To jest pyszne. Pamiętam jak moja mama nam takie robiła

mala1219

(2012-10-16 21:59)

chciałabym zrobić te ciacho na dużej prostokątnej blaszce<proszę mi podaj jakie mają być proporcje na taką blaszkę?

justynek52

(2012-10-16 21:54)

Pyszne, może nawet i lepsze od tych w zwykłej kapuście, polecam!

justynek52

(2012-10-16 21:52)

Zrobiłam z pół porcji, starczyło dla 3 głodnych osób:) Przepsi polecam, pyszne jedzonko

matani

(2012-10-16 21:41)

Nie wierzę, że nie dodałam jeszcze komentarza... Sernik jest absolutnie rewelacyjny, jedyny w swoim rodzaju. Bita śmietana nadaje mu niezwykłej puszystości. U mnie gości na każdej imprezie.

makusia

(2012-10-16 21:39)

Ja również dziękuję :)

DZASTI

(2012-10-16 21:31)

Ok już zmieniam :D Dzięki za radę :D

katekat

(2012-10-16 21:28)

Zapiekane ogorki kiszone???

juga

(2012-10-16 21:23)

Wszystko ok tylko że ten ser z wiaderka nie ma nic wspólnego z serem.Przeczytajcie sobie skład tego co tam się znajduje w tym wiaderku.Naprawdę ser kupiony w kostce a potem zmielony to jest prawdziwy ser i prawdziwy sernik.Namawiam was wszystkich którzy pieką serniki nie idźcie na łatwiznę,a nie pożałujecie.

makusia

(2012-10-16 21:21)

Molly, to najzwyklejsze nasionka ze słonecznika, inaczej słonecznik łuskany ;)

molly

(2012-10-16 21:14)

Dziewczyny....ja chyba dzisiaj spadłam z ksieżyca!

Co to ma być za słonecznik??? Chyba nie chodzi tu o zwykły słonecznik jako roślina???

Czy to może jakiś alkohol?

Sorry,ale jeszcze nigdy nie slyszalam o cieście ze slonecznikiem! Ale jestem baaaaardzo ciekawa,a wiec proszę....pomocy!!! 

makusia

(2012-10-16 21:13)

Podobnie robię ale pastę, sałatki przygotowuje się głównie z warzyw, z innymi dodatkami. Ta potrawa nie ma nic wspólnego z sałatką. Jeśli nie sprawi Ci to problemu to poproszę o zmianę nazwy, w tej chwili jest myląca dla szukających przepisów na sałatki:)

Alll

(2012-10-16 20:54)

Jeżeli w całości, podałabym go na pięknej porcelanowej... desce, ale oczywiście wszystko zależy od tego w jakim stylu będzie stół nakryty i jakie dania zamierzasz podać.Obok położyłabym nóż i łopatkę do ciasta. Będziesz pewna, że przy przenoszeniu na talerz nic nie spadnie.

Zawsze do każdego z moich półmisków z przekąskami podaję dwa widelce. Ale już np. do ryby po grecku jest to łyżka i widelec. Tam gdzie trzeba nałożyć jakieś drobne jedzonko ( np.mięso ułozone na półmisku i obłożone groszkiem z marchewką) potrzebny będzie zarówno widelec jak i łyżka   Nie ukrywam, że często rodzina prosi mnie o pomoc przy nakładaniu, bo świetnie sobie  z nimi radzę, czego i Tobie życzę. :)))

anna_orlando_santos

(2012-10-16 20:52)

piecze sie... zobaczymy co wyjdzie

 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij