Fajne przepisy ale taki troche bałagan w tych twoich zdjęciach.
To jest pyszne. Pamiętam jak moja mama nam takie robiła
chciałabym zrobić te ciacho na dużej prostokątnej blaszce<proszę mi podaj jakie mają być proporcje na taką blaszkę?
Pyszne, może nawet i lepsze od tych w zwykłej kapuście, polecam!
Zrobiłam z pół porcji, starczyło dla 3 głodnych osób:) Przepsi polecam, pyszne jedzonko
Nie wierzę, że nie dodałam jeszcze komentarza... Sernik jest absolutnie rewelacyjny, jedyny w swoim rodzaju. Bita śmietana nadaje mu niezwykłej puszystości. U mnie gości na każdej imprezie.
Ja również dziękuję :)
Ok już zmieniam :D Dzięki za radę :D
Zapiekane ogorki kiszone???
Wszystko ok tylko że ten ser z wiaderka nie ma nic wspólnego z serem.Przeczytajcie sobie skład tego co tam się znajduje w tym wiaderku.Naprawdę ser kupiony w kostce a potem zmielony to jest prawdziwy ser i prawdziwy sernik.Namawiam was wszystkich którzy pieką serniki nie idźcie na łatwiznę,a nie pożałujecie.
Molly, to najzwyklejsze nasionka ze słonecznika, inaczej słonecznik łuskany ;)
Dziewczyny....ja chyba dzisiaj spadłam z ksieżyca! ![]()
Co to ma być za słonecznik??? Chyba nie chodzi tu o zwykły słonecznik jako roślina???
Czy to może jakiś alkohol? ![]()
Sorry,ale jeszcze nigdy nie slyszalam o cieście ze slonecznikiem! Ale jestem baaaaardzo ciekawa,a wiec proszę....pomocy!!! ![]()
Podobnie robię ale pastę, sałatki przygotowuje się głównie z warzyw, z innymi dodatkami. Ta potrawa nie ma nic wspólnego z sałatką. Jeśli nie sprawi Ci to problemu to poproszę o zmianę nazwy, w tej chwili jest myląca dla szukających przepisów na sałatki:)
Jeżeli w całości, podałabym go na pięknej porcelanowej... desce, ale oczywiście wszystko zależy od tego w jakim stylu będzie stół nakryty i jakie dania zamierzasz podać.Obok położyłabym nóż i łopatkę do ciasta. Będziesz pewna, że przy przenoszeniu na talerz nic nie spadnie.
Zawsze do każdego z moich półmisków z przekąskami podaję dwa widelce. Ale już np. do ryby po grecku jest to łyżka i widelec. Tam gdzie trzeba nałożyć jakieś drobne jedzonko ( np.mięso ułozone na półmisku i obłożone groszkiem z marchewką) potrzebny będzie zarówno widelec jak i łyżka Nie ukrywam, że często rodzina prosi mnie o pomoc przy nakładaniu, bo świetnie sobie z nimi radzę, czego i Tobie życzę. :)))