Jak zawsze Twoje przepisy... można w ciemno
...jedzonko mniamuśne!! ...a do tegp ani czaso- ...ani pracochłonne!! Dziękuję ..pozdrawiam
Musi byc pyszne :) wyglada bardzo apetycznie.
Zapomniałam dodać przepraszam. Już dodaję :)
Piszesz żeby dodać płatki i wiórki a w składnikach są podane tylko otręby. To skąd się wzięły te płatki i wiórki
Masz rację je7mima -tym zdjęciem właśnie sie inspirowałam robiąc swojego misia .Tamten miś jest zrobiony z ugotowanego ryżu i dodatki ma z sera -jest śliczny !!!!
Super ciasto, w ulubionych miałam je od dawna ale dopiero teraz zrobiłam i było hitem moich urodzin :) dzięki za super przepis :)
ally ja nie mroziłam, ale myślę, że możesz spróbować :) Cieszę się, że smakowało :)
Sałatka zrobiona,jak dla mnie i moich znajomych REWELACJA gorąco polecam.
bardzo dobry pasztet, trochę pracy przy nim jest ale było warto; smak zupełnieinny niż w tradycyjnych pasztetach, delikatny, kremowy.trochę mi się jednak łamał przy krojeniu, za długo piekłam, za krótko chłodziłam a moze jeszcze coś innego? jakiej grubości mniej więcej powinny być plastry? chcę go podać na urodziny synka ale boję się ze się połamie
Cieszę się że pizza smakuje. W moim domu na stole gości średnio raz w tygodniu. :)
zważyła się chyba za szybko dodałam mase kawowo jajeczną do masła:/ a tak pysznie się zapowiadało:( no nic trzeba jakoś ją ratować)
te czaszki są świetne,przydała by mi się taka foremka,były by idealne czekoladki na tort urodzinowy dla teścia
Wybaczcie, ale błagam jak dodawane są komentarze to sprawdzajcie pisownię i ortografię. Naprawdę czyta się fatalnie patrząc na podstawowe szkolne błędy.