Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

phiiinka

(2012-10-16 12:52)

Jak zawsze Twoje przepisy... można w ciemno ...jedzonko mniamuśne!! ...a do tegp ani czaso- ...ani pracochłonne!! Dziękuję ..pozdrawiam

Gosia76

(2012-10-16 12:22)

Musi byc pyszne :) wyglada bardzo apetycznie.

DZASTI

(2012-10-16 12:05)

Zapomniałam dodać przepraszam. Już dodaję :)

vikunia

(2012-10-16 12:04)

Piszesz żeby dodać płatki i wiórki a w składnikach są podane tylko otręby. To skąd się wzięły te płatki i wiórki

magdalena73

(2012-10-16 10:40)

Masz rację je7mima -tym zdjęciem właśnie sie inspirowałam robiąc swojego misia .Tamten miś jest zrobiony z ugotowanego ryżu  i dodatki ma z sera -jest śliczny !!!!

martanysa

(2012-10-16 10:20)

Super!!! U mnie wszystkim smakowało. Polecam  !

gumcia

(2012-10-16 10:19)

Super ciasto, w ulubionych miałam je od dawna ale dopiero teraz zrobiłam i było hitem moich urodzin :) dzięki za super przepis :)

gumcia

(2012-10-16 10:16)

super sprawa :)

olusia23

(2012-10-16 09:49)

ally ja nie mroziłam, ale myślę, że możesz spróbować :) Cieszę się, że smakowało :)

elianna

(2012-10-16 09:22)

Sałatka zrobiona,jak dla mnie i moich znajomych REWELACJA gorąco polecam.

hira

(2012-10-16 09:19)

bardzo dobry pasztet, trochę pracy przy nim jest ale było warto; smak zupełnieinny niż w tradycyjnych pasztetach, delikatny, kremowy.trochę mi się jednak łamał przy krojeniu, za długo piekłam, za krótko chłodziłam a moze jeszcze coś innego? jakiej grubości mniej więcej powinny być plastry? chcę go podać na urodziny synka ale boję się ze się połamie

Fot. Bronia_, Pizza
Pizza
15.9k
130
11
Bronia_
Bronia_

(2012-10-16 09:18)

Cieszę się że pizza smakuje. W moim domu na stole gości średnio raz w tygodniu. :)

Fot. alidab, Masa kawowa
Masa kawowa
87.3k
581
32
alidab
April89

(2012-10-16 09:09)

zważyła się chyba za szybko dodałam mase kawowo jajeczną do masła:/ a tak pysznie się zapowiadało:( no nic trzeba jakoś ją ratować)

Olciaa

(2012-10-16 09:05)

te czaszki są świetne,przydała by mi się taka foremka,były by idealne czekoladki na tort urodzinowy dla teścia

rs1107

(2012-10-16 08:46)

Wybaczcie, ale błagam jak dodawane są komentarze to sprawdzajcie pisownię i ortografię. Naprawdę czyta się fatalnie patrząc na podstawowe szkolne błędy.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij