Megi, to moja córa zrobiła te pyszności, bardzo mi smakowało:)Wczoraj poszły jak woda.
Kwadratowe po 10 dag
Cieszę się słodki buraczku, że skorzystałaś z przepisu. Każdy może go tak modyfikować, by zaspokoić swoje wrażenia smakowe. Mam nadzieję, że dodanie cebuli do startych warzyw zadowoli Twoje podniebienie. Dzięki za pomysł , również dodam kiedyś cebulę, by zmodyfikować przepis, aczkolwiek w oryginale również mi bardzo odpowiada.
ma pytanie jutro robie tort i chciałam użyć tej masy tyle że robie dekoracje z masy cukrowej i tu moje pytanie czy ten krem nic nie zrobi masie cukrowej? nadaje się do przełożenia tortu?
Ależ ta kuleczka śliczniusia , jak mini słoneczko . Wgapiam się jak zaczarowana .. :))
matani ! dziekuje za miły komentarz , widzę , że robisz powtórki z ciacha , dla mnie kuwtura też jest za twarda i trzeba mieć albo super ostry albo super gorące .. ostrze noża ... :))
wiolek ! fajnie , że wykorzystujesz kremik do stworzenia tortu i wszelkie '' waryjactwa '' kremowe jak najbardziej wskazane ...:))
Wino opcjonalnie, cieszę się, że smakowało!
Dziękuję
Ale wygląda wspaniale, az się chce od razu zjeść
Dziękuję i pozdrawiam!
Laura ! Nie łam się jak rolada biszkoptowa ..
. Jednym wychodzi spiewająco ,a my musimy popracować .. ale zrobimy następne podejście prawda ? U mnie było i łamanie się biszkopta i .. mokre ciasto , scierka cała w zakalcowatym ciachu . Następnym razem będziesz cała w skowronkach ...:)
cukru dałam na oko. Kawy też, ale co ważne, zamiast likeru jajecznego dodajcie AMARETTO! Naprawdę pycha.
PS. Ten żelfix niepotrzebny wcale. Wystarczy dać same jabłka bez tego dodatkowego soku. Jabłka zawierają wystarczającą ilość pektyn. Pewnie chodziło tam wtedy tylkko o reklamę Gelfixu;)
Jeszcze nie robiłam a juz ją lubię:):)
Aha i zamiast kwasku dałam sok z połówki cytryny.
Zrobiłam:) Jest przepyszny. Czuć smak białej czekolady. Ale przyznam, że tych budyniów nie dodałam. Kupiłam, ale w krytycznym momencie stwierdziłam, że ta mąka nie pasuje mi do dżemu:) Sądzę, że chodziło o ten śmietankowy aromat, więc dodałam dosłownie 5 kropelek zapachu śmietankowego.
Aha i cukru jakieś 1,5 szkl, może mniej. Trzeba sypać po trochu i próbować;)
Z tej ilości składników wyszło mi 13 słoiczków 200 ml.