Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. APM, Karpatka
Karpatka
5.8k
49
1
APM
mydlarka

(2012-10-15 13:40)

Robię podobnie :)

mydlarka

(2012-10-15 13:39)

Tez takie robie! pyszne są

mydlarka

(2012-10-15 13:39)

Uwielbiam sushi, robię podobnie. :)

mydlarka

(2012-10-15 13:37)

Pyszne. :)

retrogirl

(2012-10-15 13:34)

Bardzo pyszne kotlety. Udany przepis.

selecta

(2012-10-15 13:34)

smaczne:)

Fot. zosiek, Biszkopt Zosi
Biszkopt Zosi
85.3k
423
33
zosiek
zosiek

(2012-10-15 13:31)

brochilda85 piekny ten Twój biszkopt, kręciołek - cieszę się że zdecydowałaś sie wypróbowac mój przepis. Dziękuję.

Odkąd nauczyłam się piec biszkopt, zawsze robiłam go wg tego przepisu i nigdy mnie nie zawiódł. Pozdrawiam.

anekbu

(2012-10-15 13:26)

Nie są to żeberka ociekające tłuszczem tylko raczej z chrupiąca skorupką. Można je robić dłużej pod przykryciem albo piec w folii aluminiowej wtedy będą bardziej soczyste.Kwestia gustu.

anekbu

(2012-10-15 13:23)

Tak wyszły na zdjęciu niestety

catterina89

(2012-10-15 13:20)

ciasto zrobiłam wg przepisu (farsz miałam własny - zasmażana kapusta z dużą iloscią podgrzybków) i jest rewleacyjne. nie wiem czy tak miało być ale w ogóle nie kleiło mi się do stołu gdy przygotowywałam( nie musiałam podsypywać mąką). ciasto zużyłam w 100%. zabrakło mi farszu to wrzuciłam parówki (te kulebiaczki zeszły jako 1. bo mój chłopak uwielbia wszystko gdzie jest parówka). ciasto też rewelacja. kiedyś robiliśmy parówki w gotowym cieście francuskim. stwierdził, że to jest o wiele lepsze.

Ciesze się że po wpisaaniu w google frazy "kulebiaczki" wyskoczyły mi właśnie te jako pierwsze :)

je7mima

(2012-10-15 13:14)

Widziałam już takiego misia na facebooku - jest udostępniony przez stronę "Uwielbiam gotować!" z tą różnicą, że na uszach są położone kawałki sera, a u Ciebie szynki. Zgadzam się, że to danie może podziałać na niejadki :)

megi65

(2012-10-15 12:54)

as ! moja ty mamtematyczno głowo  już objaśniam . Oczywiście mam na uwadze kostke 250 g tłuszczu , jeśli nawet weżmiemy 200g to tragedii nię będzie  . Swoją drogą nie spotkałam jeszcze tłuszczu w opakowaniu 180g

Wkn

(2012-10-15 12:28)

Moja wersja jest bez jabłka, a za to z rodzynkami. Myślałam, że odkryłam Amerykę, a tu się okazuje, że surówka funkcjonuje wśród gospodyń już od lat. Choć z drugiej strony, może powinnam się cieszyć, że wymyślam przepisy, które okazują się być wcześniej sprawdzone - czyli smaczne :) 

Muszę spróbować z jabłuszkiem. A może  z twardą gruszką... 

aguś

(2012-10-15 12:25)

Jest smaczna robię ją od lat ale do niej dodaję jeszcze jabłko. To ulubiona surówka mego syna nazywa ją "marchewką na ostro" Polecam 

Wkn

(2012-10-15 12:17)

Bardzo się cieszę :) To prosta surówka, którą można zrobić do obiadu o każdej porze roku, więc tym bardziej polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij