Tez takie robie! pyszne są
Uwielbiam sushi, robię podobnie. :)
Pyszne. :)
Bardzo pyszne kotlety. Udany przepis.
smaczne:)
brochilda85 piekny ten Twój biszkopt, kręciołek - cieszę się że zdecydowałaś sie wypróbowac mój przepis. Dziękuję.
Odkąd nauczyłam się piec biszkopt, zawsze robiłam go wg tego przepisu i nigdy mnie nie zawiódł. Pozdrawiam.
Nie są to żeberka ociekające tłuszczem tylko raczej z chrupiąca skorupką. Można je robić dłużej pod przykryciem albo piec w folii aluminiowej wtedy będą bardziej soczyste.Kwestia gustu.
ciasto zrobiłam wg przepisu (farsz miałam własny - zasmażana kapusta z dużą iloscią podgrzybków) i jest rewleacyjne. nie wiem czy tak miało być ale w ogóle nie kleiło mi się do stołu gdy przygotowywałam( nie musiałam podsypywać mąką). ciasto zużyłam w 100%. zabrakło mi farszu to wrzuciłam parówki (te kulebiaczki zeszły jako 1. bo mój chłopak uwielbia wszystko gdzie jest parówka). ciasto też rewelacja. kiedyś robiliśmy parówki w gotowym cieście francuskim. stwierdził, że to jest o wiele lepsze.
Ciesze się że po wpisaaniu w google frazy "kulebiaczki" wyskoczyły mi właśnie te jako pierwsze :)
Widziałam już takiego misia na facebooku - jest udostępniony przez stronę "Uwielbiam gotować!" z tą różnicą, że na uszach są położone kawałki sera, a u Ciebie szynki. Zgadzam się, że to danie może podziałać na niejadki :)
as ! moja ty mamtematyczno głowo
już objaśniam . Oczywiście mam na uwadze kostke 250 g tłuszczu , jeśli nawet weżmiemy 200g to tragedii nię będzie . Swoją drogą nie spotkałam jeszcze tłuszczu w opakowaniu 180g
Moja wersja jest bez jabłka, a za to z rodzynkami. Myślałam, że odkryłam Amerykę, a tu się okazuje, że surówka funkcjonuje wśród gospodyń już od lat. Choć z drugiej strony, może powinnam się cieszyć, że wymyślam przepisy, które okazują się być wcześniej sprawdzone - czyli smaczne :)
Muszę spróbować z jabłuszkiem. A może z twardą gruszką...
Jest smaczna robię ją od lat ale do niej dodaję jeszcze jabłko. To ulubiona surówka mego syna nazywa ją "marchewką na ostro" Polecam
Bardzo się cieszę :) To prosta surówka, którą można zrobić do obiadu o każdej porze roku, więc tym bardziej polecam.