Ja robię identyczną, tylko z łososiem wędzonym, jest pycha !
Pyszny bigosik:))
naprawdę fajne ciasto, idealnie delikatne. na ciasto z 2/3 składników zużyłam farsz z 0,5 kg pieczarek, 0,3 kapusty kiszonej i 2 cebul.
miałam tylko wrażenie, że potrzeba im chwilę więcej czasu niż 15 minut- pierwsza partia po 15 min byla lekko surowa. ale zasugerowalam sie 'srednio nagrzanym' piekarnikiem i piekłam w 200 st. 20 min w 250 było u mnie idealnie.
pozdrawiam i dzięki za przepis!
Rozumiem kwestia gustu no i oczywiście ostrości papryki. Ja lubię też bardzo ostre potrawy ale umieściłam w składnikach jedną papryczkę bo obawiałam się że dla kogoś większa iość to może być znowu zbyt ekstremalnie:)
Cieszę się że smakowało:)
Proste i pyszne! Polecam.
Baardzo dobry paprykarz,kanapeczki znikały z talerza
Dziękuje....
Wspaniały delikatny smak śmietankowo czekoladowy, można zjeść kilka kawałków naraz, jest pyszne, lekkie!
Mile się zaskoczyłam, nie spodziewałam się, że bedzie aż tak smaczne! Polecam
Pyszne, łatwe ciasto, jedne z najlepszych jakie jadłam, polecam ten przepis!!
Świetny przepis, tradycyjna, smaczna zupka
Wyjątkowy, niepowtarzalny smak. Nic bym nie zmieniła. Pycha!!
Jak dla mnie danie było troszeczkę za mało pikantne ale dodanie ostrej papryki w proszku załatwiło sprawę na tyle że biorę do ulubionych .
Świetny pomysł
dziękuję