Idiota!!!
Przykryj - ja odkrywam wyłącznie wtedy, gdy płynu jest za dużo. Ale najczęściej jednak piekę pod przykryciem, a nawet w razie potrzeby uzupełniam niedomiar płynów :)
rzeczywiscie biszkopcik OK na rozm 24. Wyrosł na 3/4 blachy:)
Nastepnym razem podwoje składniki i zrobie w tortownicy o rozm. 30 żeby był większy i wyższy.
polecam. ![]()
Swietny przepis! Mufinki wyszły fantastyczne (w wersji z mielonymi migdalami). Dałam tylko 1 czubatą łyżeczkę proszku do pieczenia, a mimo to wyrosło mi 12 sztuk gigantycznych babeczek. POLECAM!
:)
Czy ten bigos podczas pieczenia powinien być przykryty? Bo właśnie go wstawiłam do piekarnika i nie wiem czy przykrywać
barszczyk rewelacyjny , jedyne co zmieniłam to zamiast octu dałam sok z cytryny :) godne polecenia!! dziekuje:)
Rewelacyjny pomysł;)
Bajeczne!
Zupka super, wzbogaciłam ją tylko o tymianek i wyszła pyszna :)) dzięki za przepis
Moja ulubiona zupa,zamroziłam sobie kawałek dyni aby zrobić sobie tą pyszną zupkę w zime.
Emesio ! Jestem w trakcie konsumpcji , walczę z chorobą i czasem ..Palące ale dobre , dołożyłam od siebie mojej malinówki na spirytusiku , oczywiście oprócz czystej %%. Kołdra odpada , wtualm się pod kocyk . O dalszych efekach nie omieszkam poinformować ...
Niebieska-różyczko, zupa godna polecenia, super smaczna, mimo swojej prostoty :) Mój pierwszy krok w kierunku dyni wykonany, czas iść dalej :) DZIĘKUJĘ !
Piękne - żałuję, że nie lubię tuńczyka- może by go zastąpić jakąś inną rybką?
Ale i ten przepis chętnie wypróbuję