Tak, dokładnie, piekłam to ciasto w keksówce.
Emesko, żołądki je się bez treści żołądkowych :)
Makusiu bardzo mi miło czytać takie słowa, tym bardziej, że poświęcam fotografii swoich potraw bardzo dużo czasu. Czasem marznę na dworze, czasem wściekam się, że światło nie takie, czasem wiatr porywa mi dekoracje, a deszcz kapie na głowę, wszystko po to, aby osiągnąć jak najlepszy efekt :) Odkryłam chyba nową pasję i będę ją pielęgnować...:)
Chyba nie powinnam się wypowiadać (zaraz mnie tu zlinczują) - ale żołądki mnie przyprawiaja o mdłosci na samą myśl - nie tknę tego nigdy - szacunek dla tych, którzy to jedzą - nie rozumiem jak można jeść coś z jego treścią w środku bleee
Witam!
remik zrobiłam i wyszedł genialny. Tylko mając niezbyt dobre doświadczenia z margaryną zrobiłam z masłem (82%). Robiłam kilka razy i wszystko jest dobrze do momentu kiedy to chowam w pojemniku krem do lodówki i potem chcę np. udekorować tort szprycą. Nie wiem czy to nie wina masła:(
Megi, a to się nazywa Krupnik, czy krupniok :) Może ta druga to nazwa reginalna, choć gdzieś w starych zapiskach miałam coś takowego :)
PYCHOTA!!! Strasznie mi się chciało żołądków, wpadłam na ten przepis i to był strzał w dziesiątkę. Objedliśmy się z mężem jak bąki. Wrócę do niego jeszcze napewno nie raz.
Oj warto warto:) ja już zakupiłam kolejne budynie i czekolady :) zamiast jabłek w skrzynkach które mam wolę zrobić ten dżem:) Szczerze powiem że na wagę nigdy nie patrzyłam i czy jest z cukrem:) ale ja kupuję w Biedronce i jest idealnie pakowany bo po 5 szt:)czekolada też z Biedronki :) życzę smacznego:)
Olusiu, nie ważne lustrzanka czy zwykły, masz talent, potrafisz uchwycić to co najważniejsze:) Aż chce się spróbować takiego dania, czyściutko, wyraźnie..pięknie;)
Ewuś ! Myślałam o innym krupniczku też , pożywnym i bardzo rozgrzewającym .. ale w wysmukłej butelczynie ... tiaaa . Może ktoś , kiedys taki krupniczek zapoda ..
Dziś zrobione ....syn miał suuuper zabawę ...robiliśmy wspólnie ....zrobione z makiem, sezamem i serem żółtym ...łatwe i szybkie ....bardzo polecam i wrócę do nich nie raz ....
megi65 - żołądków nie ruszę ale zdjęcie mi się podoba
1 proszek jest chyba na 1 kg mąki.
zamiast wódki można dać aromat zapachowy
Polecam,fajny przepis malo sie klei do rak...z gulaszykiem mniami