Piszesz suchych, a w przepisie jest pokruszyć drożdże???
Bahus, cieszę się, że zawodu nie było. Haha mariage bez skandaliku obyczajowego raczej, toż to wszystko rybowa rodzinka...
Moja mama zawsze takie kluski robiła z kwaszoną kapustą. Właśnie szukałam tego przepisu.Dzięki.
bardzo dobra:) polecam ja dodalam jeszcze papryke czerwona i troche cebuli:)
Lubię gołąbki z kaszą i ryżem i teraz tylko takie robię.Tylko w innych proporcjach,1 szklankę kaszy a ryżu 3 szklanki.Polecam.
zapomniałem dodać że suchych drożdży przepraszam za niedomówienie
starczy, bo to ciasto nie powinno zbyt dużo urosnąć dlatego że pizzerinki są dość małe więc jak wyrosną za bardzo to się z nich zrobią bułki z serową posypką
Zrobiłam jakiś czas temu i zastanawiałam się do czego zużyć ten ulipek jabłkowy,mimo że zmniejszyłam ilość cukru.Dzisiaj, przy zupełnym braku chęci do gotowania zrobiłam ryż z tymi jabłkami i miałam szybki i dobry obiad.Same jabłka zdecydowanie dla mnie za słodkie, a robiłam z antonówek.W połączeniu z czymś innym np.ryżem mogą być.Do drożdżówki też pewnie będą pasować.
Pyszne! Znikaja w oka mgnieniu ;) Pozdrawiam
Czy dobrze zrozumiałam,że ma być 5 gr drożdży tj. pół dkg?Na 30 dkg mąki to nie za mało?
Spróbuj ;), mi osobiście nie pasuje ciemny biszkopt do kiwi, ale może się mylę. Nie próbowałam:).
Mus zadebiutował i u nas, smaczny i mam nadzieję zdrowy :) Nie dodałam skórki z cytryny i nie sypałam na oślep takiej ilości cukru, jak stoi w przepisie, bo jabłka są różne pod względem słodkości. Dziękuję i oczywiście POLECAM :)
Jaka duż ma być blacha?
masło do masy wiśniowej
super, super przepis, świetny pomysł z tym serem pleśniowym. Brawo