Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

iwciaG

(2012-10-11 19:14)

Piszesz suchych, a w przepisie jest pokruszyć drożdże???

patrycja1

(2012-10-11 19:04)

Bahus, cieszę się, że zawodu nie było. Haha mariage bez skandaliku obyczajowego raczej, toż to wszystko rybowa rodzinka...

linka35

(2012-10-11 18:36)

Moja mama zawsze takie kluski robiła z kwaszoną kapustą. Właśnie szukałam tego przepisu.Dzięki.

agnesis

(2012-10-11 18:28)

bardzo dobra:) polecam ja dodalam jeszcze papryke czerwona i troche cebuli:)

Izma73

(2012-10-11 18:23)

Lubię gołąbki z kaszą i ryżem i teraz tylko takie robię.Tylko w innych proporcjach,1 szklankę kaszy a ryżu 3 szklanki.Polecam.

pwyso

(2012-10-11 18:16)

zapomniałem dodać że suchych drożdży przepraszam za niedomówienie

pwyso

(2012-10-11 18:07)

starczy, bo  to ciasto nie powinno zbyt dużo urosnąć dlatego że pizzerinki są dość małe więc jak wyrosną za bardzo to się z nich zrobią bułki z serową posypką

Izma73

(2012-10-11 17:43)

Zrobiłam jakiś czas temu i zastanawiałam się do czego zużyć ten ulipek jabłkowy,mimo że zmniejszyłam ilość cukru.Dzisiaj, przy zupełnym braku chęci do gotowania zrobiłam ryż z tymi jabłkami i miałam szybki i dobry obiad.Same jabłka zdecydowanie dla mnie za słodkie, a robiłam z antonówek.W połączeniu z czymś innym np.ryżem  mogą być.Do drożdżówki też pewnie będą pasować.

isabelka

(2012-10-11 17:42)

Pyszne! Znikaja w oka mgnieniu ;) Pozdrawiam

leszek

(2012-10-11 17:40)

Czy dobrze zrozumiałam,że ma być 5 gr drożdży tj. pół dkg?Na 30 dkg mąki to nie za mało?

Fot. sunny, Tort kiwi
Tort kiwi
29.2k
341
44
sunny
sunny

(2012-10-11 17:29)

Spróbuj ;), mi osobiście nie pasuje ciemny biszkopt do kiwi, ale może się mylę. Nie próbowałam:).

anrubi

(2012-10-11 16:41)

Mus zadebiutował i u nas, smaczny i mam nadzieję zdrowy :) Nie dodałam skórki z cytryny i nie sypałam na oślep takiej ilości cukru, jak stoi w przepisie, bo jabłka są różne pod względem słodkości. Dziękuję i oczywiście POLECAM :)

KasiaMM

(2012-10-11 16:28)

Jaka duż ma być blacha?

baryz1

(2012-10-11 16:01)

masło do masy wiśniowej 

szyna599

(2012-10-11 15:56)

super, super przepis, świetny pomysł z tym serem pleśniowym. Brawo

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij