Nieziemsko apetycznie to wyglada... Ide na zakupy:)
kimisz możesz całkiem pominąć :-)
Co można dać zamiast wódki ? Dla dziecka chciałam zrobić... Pozdrawiam
Czy pieczemy 180 stopni z termoobiegiem?
To moja pierwsza kaczucha, mam nadzieje ze nie ostatnia.
Pozdrawiam.
Robiłam po raz kolejny,muffinki pyszne!!!!Polecam i dziękuje baardzo
Ja nie wiem co zrobiłam źle, ale drugi rok z rzędu sałatka mi nie wyszła. Ogórki się zrobiły w dziwnym kolorze i strasznie octowe, a dałam mniej octu niż w przepisie. Szkoda
od dawna nie używam już kostek rosołowych, dodaję sól, ostatnio dodałam też kurkumę oraz imbir swieży posiekany, a także pół papryczki chilli. Też była dobra. Ten przepis można modyfikować dowolnie.
Witam Właśnie zrobiłem tą zupkę i muszę przyznać wszystkim rację Jest szybka prosta i naprawdę REWELACYJNA !!!
Zrobiłam dziś te pulpeciki, faktycznie dobre, szybkie w przyrządzeniu i na pewno jeszcze je zrobię. Jedynie z sosem coś mi nie wyszło - ciągle i ciągle był rzadki, chyba mi się za dużo wody chlusnęło:( To wrzuciłam serek topiony pieczarkowy i było już lepiej:) podałam z Twoimi ziemniakami z kapustą kiszoną - btw. wspaniałe te ziemniaczki:)
Ja zawsze dodaję jedną marchewke,wyczytałam gdzieś że wtedy nie ciemnieją ziemniaki.
super! dzięki serdeczne za taki szybki odzew :) mama mi jeszcze podpowiada że w razie czego można w słoika takiego paszteta zrobić :D zawsze to jakiś pomysł :)
jeszcze raz dzięki wielkie :)
Tylko to juz calkiem inna salatka bedzie
ciekawy pomysl z ta marchewka BEDE MUSIAL SPROBOWAC!
bardzo ciekawy i delikatny smak szpinaku POLECAM
tzn nie zakwasu, a zaczynu