Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Ineszaa

(2012-10-11 15:24)

Nieziemsko apetycznie to wyglada... Ide na zakupy:)

APM

(2012-10-11 14:58)

kimisz możesz całkiem pominąć :-)

kimisz

(2012-10-11 14:48)

Co można dać zamiast wódki ? Dla dziecka chciałam zrobić... Pozdrawiam

Alicja Goclon

(2012-10-11 14:22)

Czy pieczemy 180 stopni z termoobiegiem?

To moja pierwsza kaczucha, mam nadzieje ze nie ostatnia.

Pozdrawiam.

anusia170

(2012-10-11 14:21)

Robiłam po raz kolejny,muffinki pyszne!!!!Polecam i dziękuje baardzo

kaskar

(2012-10-11 14:11)

Ja nie wiem co zrobiłam źle, ale drugi rok z rzędu sałatka mi nie wyszła. Ogórki się zrobiły w dziwnym kolorze i strasznie octowe, a dałam mniej octu niż w przepisie. Szkoda

marcicha

(2012-10-11 13:54)

od dawna nie używam już kostek rosołowych, dodaję sól, ostatnio dodałam też kurkumę oraz imbir swieży posiekany, a także pół papryczki chilli. Też była dobra. Ten przepis można modyfikować dowolnie.

Pawcio

(2012-10-11 13:51)

Witam Właśnie zrobiłem tą zupkę i muszę przyznać wszystkim rację Jest szybka prosta i  naprawdę REWELACYJNA  !!!

Laura Diaz

(2012-10-11 13:46)

Zrobiłam dziś te pulpeciki, faktycznie dobre, szybkie w przyrządzeniu i na pewno jeszcze je zrobię. Jedynie z sosem coś mi nie wyszło - ciągle i ciągle był rzadki, chyba mi się za dużo wody chlusnęło:( To wrzuciłam serek topiony pieczarkowy i było już lepiej:) podałam z Twoimi ziemniakami z kapustą kiszoną - btw. wspaniałe te ziemniaczki:)

pasia50

(2012-10-11 13:34)

Ja zawsze dodaję jedną marchewke,wyczytałam gdzieś że wtedy nie ciemnieją ziemniaki.

aliria

(2012-10-11 13:32)

super! dzięki serdeczne za taki szybki odzew :) mama mi jeszcze podpowiada że w razie czego można w słoika takiego paszteta zrobić :D zawsze to jakiś pomysł :)

jeszcze raz dzięki wielkie :)

elif

(2012-10-11 13:22)

Tylko to juz calkiem inna salatka bedzie

rafalpawelka

(2012-10-11 13:03)

ciekawy pomysl z ta marchewka BEDE MUSIAL SPROBOWAC!

rafalpawelka

(2012-10-11 13:00)

bardzo ciekawy i delikatny smak szpinaku POLECAM

Kijaszek

(2012-10-11 12:37)

tzn nie zakwasu, a zaczynu 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij