Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

piorunkowa

(2007-09-15 19:41)

mam pytanko, czy ubitą piane wymieszac z cukrem czy ubić niałka z cukrem? Bardzo proszę o rychłą odpowiedź bo ciasto już czeka w lodówce ;-)

kffiatushek1

(2007-09-15 19:38)


ciesze się,że smakowała...a z tymi białkami to bardzo dobry pomysł napewno z niego skorzystam..:)

barbut

(2007-09-15 19:32)

Ciasto rodzinie smakowało,dla mnie trochę za słodkie. Pozdrawiam

Aleksa

(2007-09-15 19:31)

o przepraszam,
pomyliłam nicki,
przepis na owe nieszczesne kotleciki jest innej autorki.

ja chyba zrezygnuje z przepisów internautów :-)))))

barbut

(2007-09-15 19:24)

Wspaniały przepis.Serniczek pyszny,nie można oderwac się od niego.

Aleksa

(2007-09-15 19:15)

przykro mi, ale albo mam jakiś inny smak albo nie wiem co.
jak dla mnie ów sernik stanowczo za słodki, nie da się jeść.
jestem zła bo akurat dziś wypróbowałam Twoja dwa przepisy; na ten sernik i na czosnkowe kotleciki z drobiu - niestety też nie smakowały. jednym słowem; rodzina uznała że zmarnowałam produkty na niejadalne :-(

dycha

(2007-09-15 19:03)

Pasibrzuchu  dla mnie bomba!!! Nie miałam tylko kremówki więc była bez bitej śmietany

belaiza

(2007-09-15 19:03)

dzieki za rady, zawsze robie duzo pierogow jak wracam z Polski, bo u nas nie ma sera pierogowego i ostatnio mi popekaly troche a szkoda mojej roboty i kazdy pierug na wage zlota.

Petra

(2007-09-15 19:01)

Może z powodu krakersów rozpłynęło się w soli? mnie sie tak nie zrobiło dotychczas. Robiłam z gotowej krówki, bo skondensowane mleko po ugotowaniu ma dziwne kryształki czegoś.

dycha

(2007-09-15 19:00)

Bardzo dobra

dycha

(2007-09-15 18:58)

Najbardziej smakowała mojemu mężowi, oto ona

alisia

(2007-09-15 18:56)

Właśnie przed sekundą sprawdziłam w przepisie, który sobie wydrukowałam i tam mam zapisane  5 łyżeczek żelatyny do masy miętowej. Tak sobie myślę, że być może przed awarią była mowa o zmniejszeniu ilości żelatyny, ale tamtych komentarzy tutaj nie ma.
8 łyżeczek to stanowczo za dużo, przy 5 jest ok. Może Gabulka się wypowie.

dycha

(2007-09-15 18:55)

Pychota, od dziś to nasza ulubiona. Dzięki:)

Mari

(2007-09-15 18:51)

Basiaaa, bardzo mi przykro, ze arbuz nie udal sie. Moze wstrzykiwalas za duzo do jednego otworu i powstalo jakies wewnetrzne cisnienie? Probowalas wstrzykiwac mniej za jednym zamachem? Podobno takie arbuzy z alkoholem mozna przechowywac w lodowce nawet do Bozego Narodzenia z tym, ze trzeba je dokladnie pokryc warstwa wosku lub stearyny. Pisze "podobno" bo sama nigdy tak dlugo nie przechowywalam. Nie mialam tez nigdy problemu z wyplywaniem soku i alkoholu, dodam ze tym alkoholem byl rum. Pozdrawiam.

Ola7

(2007-09-15 18:21)

Potrawa przepyszna. Jedyne co zmieniłam to temperatura pieczenia aby zaoszczędzić na czasie. Wszystko piekłam w brytfannie pod folią aluminiową w 220 stopniach przez ok. 30-40 min. Polecam i pozdrawiam :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij