Mari, ten przysmak jest bardzo smaczny...:))) Do części dodałam namoczone w cytrynówce rodzynki i mam przysmak w dwóch wersjach.
Szkoda, że nie można wstawić zdjęć ale jak tylko pojawi się taka mozliwość to chętnie z niej skorzystam. Pozdrawiam...:)))
pycha, pycha
czesc kuchareczki! od 2 godzin szukam fajnego przepisu na sernik na zimno i po namysle zdecydowalam sie wlasnie na twoj Anes
Zatem trzymaj kciuki (troche sie martwie o te grudki) jak tylko zrobie to napisze czy podolalam temu wyzwaniu. pozdrawiam serdecznie!
Faktycznie zobaczyłam bład. Przepraszam wszystkich. Mają być 2 szklanki mąki.
kurcze juz tyle razy zabieram sie za jego zrobienie!! dzisiaj rodzina pojechala po grzyby i zrobi sie pizze a do niej ten sosik;)))))0
| ja na takie zapiekanki przepisu raczej nie potrzebuje, robie takie jak mam "lenia" na kolacje i przekaske, jednak nie powiem ze nie smaczne:) |
...z 6 kg buraków ile wyjdzie słoików, bo nie wiem ile mam przygotować?
W domu mam zbieraninę różnych łyżeczek i muszę wam powiedzieć ze się różnią wielkiścią wiadomo że łyżka ma 15 ml a łyżeczka 5 ml .Do odmieżania poleczm miarki które sa przy niektórych lekarstwach(np. syropach)
a w piekarniku ile stopni ustawić?? :))
Cukinie tylko zetrzyj na tarce z grubymi oczkami i nie odciskaj jej.Pieczenie oczywiscie mozna ograniczyc ,tak jak zrobila to Ewa do 40-stu minut ,ale przed wyciagnieciem ciasta musicie byc pewni ze jest napewno upieczone.Patyczek drewniany po wlozeniu nie moze sie kleic.Pozdrawiam Barb
a....to dobre hihihi
Można jeszcze dodać startego sera na jedną z podpieczonych stron, gdy druga strona się smaży i na to keczup po wyjęciu z patelni oczywiście:)
Sezon patisonowy znowu w pełni.
Rodzina się cieszy i eksperymentuje.
Było z surówkami, było i na słodko, było też z sosem ojcowskim na ostro ( z czosnkeim).
Nawet chrześnica mojego męża (generalnie niejadek niechętny wszelkim nowościom) spróbowała, a potem nie pogardziła dokładką :)
Korzystajmy z patisonów, bo to niestety warzywo sezonowe:(