Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

anecia12

(2007-09-12 10:36)

a ja na gorącą masę pomarańczową daje jeszcze delicje, na to gotowy krem waniliowy z Gelwe i posypuje wiórkami kokosowymi kolorowymi mniam pychotka

agness

(2007-09-12 10:29)

Robilam zapiekanke ..iiii nie wiem czemu podeszla woda,w smaku tez niezbyt.Trzymalam sie scisle wedlug przepisu.Pozdrawiam

Ilonka

(2007-09-12 10:12)

Śledzie są smaczne, bardzo szybko znikają ze słoika.

Ilonka

(2007-09-12 10:00)

Ciasteczka są rewelacyjne, trudno powstrzymać się przed podjadaniem. Przy okazji pozbyłam się zalegającego w szafce muesli.

emilka231

(2007-09-12 09:58)

wczoraj wieczorkiem robilam salateczke.jest mniam mniam mniam

Dorota zza plota

(2007-09-12 09:37)

kirii ja bym radzila upiec i zamrozic a potem tylko na krotko do piekarnika. Juz tak robilam i wypieki sa jak swieze. Wiem ze mozna mrozic i nieupieczone ale to do mnie nie przemawia: najpierw trzeba zamrozic na tacy a potem istnieje mimo to opcja ze moga sie nadlamac jesli sie przez nieuwage czyms przycisnie. Podpiekanie gotowych to sprawa doslownie kilku minut.

rynia2

(2007-09-12 09:22)

Bardzo dziękuję za odpowiedż.w wolnej chwili wypróbuję

teresa55

(2007-09-12 09:08)

Ja piekę ja zawsze na blaszce 29/40 cm i daje 3 - 4 spore jabłka. Polecam.

Sweetya

(2007-09-12 09:05)

Bardzo mi się podoba i napewno jest pyszne!Krem coś a'la pattisiere -a taki jest o wiele lepszy od zwykłego budyniu
Dzięki za świetny pomysł

Jutka

(2007-09-12 08:41)

Dziekuje za podpowiedzi sprobuje z barszczykiem albo z ktoras z zup. Dzieki za propozycje.

teresa55

(2007-09-12 08:30)

ale brzmi pysznie, daję do ulubionych

Aguśa

(2007-09-12 07:58)

Też  fajna nazwa.Napewno wypróbuje .Pozdrawiam

kiiri

(2007-09-12 06:35)

mialo byc platu

kiiri

(2007-09-12 06:34)

Super zrobie jeszcze w tym tygodniu - male pytanie czy ktoras z Was probowala zrobic slimaczki i bez pieczenia ponownie wlozyc je do zamrazarki - taz ze mozna po jednym, dwa wyjmowac i piec aby zawsze jesc na cieplo. Wydaje mi sie ze sie uda bez problemu ale jezeli ktos tak juz robil to czy ciasto francuskie nie straci na smaku przy mrozeniu i rozmrazaniu (musze uzyc mrozonego latu ciasta)? Pozdrawiam!

renataz36

(2007-09-12 06:10)

superka oczywiście że surowe, jeśli je pokroisz w dosyć cienkie plasterki to napewno będą miękkie i upieczone, Zresztą wszystkie składniki są surowe i gwarantuje że w pieczeniu zmiękną i są pycha. Pozdrówka

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij