a ja na gorącą masę pomarańczową daje jeszcze delicje, na to gotowy krem waniliowy z Gelwe i posypuje wiórkami kokosowymi kolorowymi mniam pychotka
Robilam zapiekanke ..iiii nie wiem czemu podeszla woda,w smaku tez niezbyt.Trzymalam sie scisle wedlug przepisu.Pozdrawiam
wczoraj wieczorkiem robilam salateczke.jest mniam mniam mniam
kirii ja bym radzila upiec i zamrozic a potem tylko na krotko do piekarnika. Juz tak robilam i wypieki sa jak swieze. Wiem ze mozna mrozic i nieupieczone ale to do mnie nie przemawia: najpierw trzeba zamrozic na tacy a potem istnieje mimo to opcja ze moga sie nadlamac jesli sie przez nieuwage czyms przycisnie. Podpiekanie gotowych to sprawa doslownie kilku minut.
Bardzo dziękuję za odpowiedż.w wolnej chwili wypróbuję
Ja piekę ja zawsze na blaszce 29/40 cm i daje 3 - 4 spore jabłka. Polecam.
Bardzo mi się podoba i napewno jest pyszne!Krem coś a'la pattisiere -a taki jest o wiele lepszy od zwykłego budyniu
Dzięki za świetny pomysł
Dziekuje za podpowiedzi sprobuje z barszczykiem albo z ktoras z zup. Dzieki za propozycje.
ale brzmi pysznie, daję do ulubionych
Też fajna nazwa.Napewno wypróbuje .Pozdrawiam
mialo byc platu
Super zrobie jeszcze w tym tygodniu - male pytanie czy ktoras z Was probowala zrobic slimaczki i bez pieczenia ponownie wlozyc je do zamrazarki - taz ze mozna po jednym, dwa wyjmowac i piec aby zawsze jesc na cieplo. Wydaje mi sie ze sie uda bez problemu ale jezeli ktos tak juz robil to czy ciasto francuskie nie straci na smaku przy mrozeniu i rozmrazaniu (musze uzyc mrozonego latu ciasta)? Pozdrawiam!
superka oczywiście że surowe, jeśli je pokroisz w dosyć cienkie plasterki to napewno będą miękkie i upieczone, Zresztą wszystkie składniki są surowe i gwarantuje że w pieczeniu zmiękną i są pycha. Pozdrówka